Czy coś się stanie jeśli im nie zapłacę (automatyczna subskrypcja)

Filox

Użytkownik
Użytkownik
Otóż mam problem, o ile to można nazwać problemem. Probowałem na świeżym koncie włączyć okres darmowego golda na czas 30 dni. Coś się pomieszało, nie udało mi się to. Dostaje kilka dni temu powiadomienie, że usługa subskrypcji mi się automatycznie odnowi. Dziwne ponieważ na koncie nie została dodana żadna karta, tak się dzisiaj stało, lecz tamtej karty nie używam już, nie mam tam środków. Wiec do rzeczy, czy coś się stanie/coś mi grozi jeśli xbox nie pobierze środków z mojej kart za usługę premium? Dodam, ze konta nie używam, myślę by go skasować.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
zaloguj się na konto i anuluj subskrybcje
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Konto chyba mogą zablokować póki nie zapłacisz. A w ogóle czemu nie wyłączysz automatycznych subskrypcji? To się da wyłączyć i będziesz miał spokój. Szukaj na stronie xbox.com w ustawieniach.
 

Filox

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się. Jest jakiś bug i od razy subskrypcja jest na "off". Wczesniej nawet mi nie pokazywalo, ze karta jest dodana

Tapniete z LG G2 Mini
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli to nie kredytowa karta yo nie pobiora oplaty. Konto zostanie zablokowane, jesli chcesz go używać zamów rozmowę z Microsoft
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nic nie zrobią, anulują po 2msc sami subskrypcje. Bynajmniej ja tak miałem, u mnie są 20$ do tyłu.
 

Filox

Użytkownik
Użytkownik
Aa.. Rozumiem, konto było tworzone tylko dla darmowego gola, więc mi na nim nie zależy. Nie jest moim głównym kontem.

Tapniete z LG G2 Mini
 

2nel

Użytkownik
Użytkownik
Siema,

kiedyś miałem ten sam problem - nie podpinałem żadnej karty a dostawałem powiadomienie o auto-subie z msftu pod koniec trwania golda. Próbowałem wyłączyć tą opcję i z tego co pamiętam nie było właśnie to do końca jasne, dlatego też skorzystałem z pomocy/supportu na głównej xboxa. Wytłumaczyłem ładnie pani o co kaman na online chat'cie - sprawdziła moje konto i potwierdziła że nie mam żadnej auto-subskrypcji i że nic mi nie pobierze.

Później kupiłem golda na allegro o połowę taniej i jest git.

Pozdro,
2
 

Do góry Bottom