1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy cos się zaczyna dziać z moim xboxem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siwman, Listopad 4, 2010.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie bo wczoraj zauważyłem cos niepokojacego mianowicie mam mojego xboxa podłączonego przez kabel hdmi do telewizora LCD 19 cali i jak załączyłem to obraz na telewizorze był bardzo mały wszedłem w ustawienia xboxa ustawiłem odpowiednią rozdzielczośc ale tez zanikł głos zresetowałem i i wszystko wróciło do normy co spowodowało że obraz sie zmienił? dodam że nie było zadnych zaników prądu itp?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1899
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na twoim telewizorze nie masz ustawione "rozdzielczość: automatyczna". Bo tak miałem na starym xboxie. Bo na LCD zazwyczaj miałem rozdziałke : automatyczną niż **16:9. Później dałem na 16:9 i obraz zawsze był normalnie szeroki itp.. (16:9 panoramiczny mam nadzieje że się nie pomyliłem :D)

Jak to się stało 1 raz to chyba jeszcze nie można mówić o tym że coś się dzieje.. Jak będzie się powtarzać to już coś innego. Na razie lepiej nie myśleć o tym co by było tylko o tym co jest :)

4. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Raczej bym się nie martwił 90% takich przypadków są jednorazowe albo powtarzają się w odstępach czasu na tyle długich, że o pierwszym razie już zdążysz zapomnieć :)

5. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wielkie dzięki za odpowiedzi

6. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dziękuje się w inny sposób :) ja ci mogę powiedzieć tyle że też miałam podobny problem który pojawił się jednorazowo znikąd (kabel HDMI ----> LCD Full HD 23") zdarzyło mi się to raz w przeciągu 2 lat więc nie masz się czego obawiać.

Wczytywanie...

Poleć forum