Czy DLC Escalation działa na polskiej wersji Black Ops?

iww

Świeżak
Świeżak
Do pobrania jest tylko wersja DLC oznaczona [EN], przeznaczona podobno tylko dla angielskiej wersji Black Ops.
Czy Escalation[EN] bedzie działać na polskiej wersji gry? :confused:
Ktoś to sprawdził osobiście?
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
nie będzie sprawdzałem
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przecież wyraźnie jest napisane że chodzi tylko z angielską i nawet Ci sie nie uda kupić jeżeli masz numer IP z polskiej strefy.

ALE Z TEGO CO WIDZE JEST WERSJA Escalation: Pack 2 [PO], WIĘC DLATECZEGO CHCESZ POBRAĆ EN ?

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Escalation-Pack-2-PO/1be29ca2-3bfc-4a7e-91ae-0a0adf2aa4a5
 

iww

Świeżak
Świeżak
już mówię, konsola jest ciągle w strefie US (nie migrowalem) a z menu mojego konta jest dostęp tylko do zakupu wersji EN . jak kupić PL (oznaczone PO chyba) jeśli nie widać takiej wersji. Da się z poziomu konsoli?
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Z poziomu konsoli. Na koncie UK mam do wyboru ENG i PO. Kupiłem konto z punktami na polskim live i tez były do wwyboru obie pozycje.
 
Jeżeli kupiłeś konto a nie zdrapke to zmigruj to konto na pl a jeżeli zdrapke to powinieneś mieć,chyba że zdrapke nie polską kupiłeś
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
już mówię, konsola jest ciągle w strefie US (nie migrowalem) a z menu mojego konta jest dostęp tylko do zakupu wersji EN . jak kupić PL (oznaczone PO chyba) jeśli nie widać takiej wersji. Da się z poziomu konsoli?
ja mam UK, gre mam EN i dodatek kupiłem EN, ale u mnie bezpośrednio w marketplace nie widać wersji PL. Wydaje mi się że przez konsole nie migrując konta nie uda Ci sie kupić. Na stronie spróbowałem czy na moim koncie UK przejdzie zakup wersji PL ale niestety nie udało sie.
 

iww

Świeżak
Świeżak
Dokładniej to opiszę.
Punkty chcę dopiero dodać (mam ich za mało na zakup DLC). Obok w zakładce przeglądarki mam otwarta stronę z kodami działającymi na US, bo tam mam zarejestrowane konto i golda. Zalogowałem się z komputera do live.xbox, wchodzę na stronę z linkiem do wersji [PO] i od razu po kliknięciu w ''pobierz na konsolę'' - bez sprawdzenia czy punkty mam czy dopiero chcę dodać - mam taki komunikat:

Sorry
This offer is not valid in your region, or it has expired


Poproszę o radę, czy bez migracji na PL można to pobrać? Poproszę ze szczegółami bo jestem nieco zagubiony w tej sytuacji.
Dzięki z góry :)

ja mam UK, gre mam EN i dodatek kupiłem EN, ale u mnie bezpośrednio w marketplace nie widać wersji PL. Wydaje mi się że przez konsole nie migrując konta nie uda Ci sie kupić. Na stronie spróbowałem czy na moim koncie UK przejdzie zakup wersji PL ale niestety nie udało sie.
a na tą chwilę wygląda, że z poziomu strony też nie mogę pobrać. Trochę dziwne, konsola w US, gra po polsku i brak mozliwości zakupu z marketplace (bo nie ma wersji pasującej do gry PL) - ale i ze strony, chociaż tam wersja PL pasująca do polskiej gry jest :(
Może jakaś rada...?
 

PoisonB0lt

Świeżak
Świeżak
Pobierz nie z marketplace, tylko w grze :), w przypadku ascension mi to pomogło. Pozdrawiam
 

iww

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedzi i rady.
Z poziomu konsoli. Na koncie UK mam do wyboru ENG i PO. Kupiłem konto z punktami na polskim live i tez były do wwyboru obie pozycje.
Wygląda na to, że na koncie US nie ma wyboru bo dostępna jest tylko wersja DLC [EN]


Pobierz nie z marketplace, tylko w grze :), w przypadku ascension mi to pomogło. Pozdrawiam
W opcji sklep w BO w zakładce mapy nic nie ma, poza info: tym razem nie ma przedmiotów w sklepie
za to awatary i motywy są pełne kolorowej papki do kupienia za ''niewielkie pieniądze'' :mad:
a na mapach nie chcą jeszcze trochę zarobić?!


Call of Duty: Black Ops Escalation: Pack 2 [POL] (1598260758) - Aukcje internetowe Allegro
czy to legalne i bezpieczne, czy choćby całkiem bezpieczne? Pytam bo nigdy nie kupowałem dodatków w ten sposób.
Wasze zdanie na ten temat?

Może jeszcze jakaś inna metoda pobrania DLC na konsolę rejestrowaną w US z Black Ops w języku polskim?
 

iww

Świeżak
Świeżak
nie będzie sprawdzałem

A moze i sprawdziłeś co zrobić by działało? :)
 

Do góry Bottom