• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy dostane bana

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Witam ściągnąłem assassins3 i już niby wszystko miało być w nim zrobione tylko nagrywać.Nagrałem i podłączyłem do xbl i go zaktualizowałem potem go wyjąłem z napędu (cały czas był zainstalowany) troch dem ściągałem z xbl ale w abgx wywalił na czerwono że gra ma złe crc.w assassinsa nigdy nie grałem multi dwa dni po tym jak xbox był podłączony do neta w xval pokazał clean.Jakie są szanse że zostałem oflagowane?

miros

Użytkownik
Użytkownik
jak macie już poprzerabiane konsole to po cholere siedzicie na xbl, a potem płacz i pytanie wszystkich na około, czy mam oflagowane, kiedy dostane bana...

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
sciągnął pirackiego Creeda 3, nagrał na płyte, zainstalował na konsoli,, założył konto xbox LIVE, przez live zaktualizował Creeda 3, ściagnął DLC do niego i pisze mu gdzies tam że ma błedne CRC prosciej sie nie da

Do góry