Czy grozi ban za kupno używanych gier.

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w temacie. Kupiłem używaną konsole nie zbanowaną i nie wiem jak się ma sprawa do kupowania używanych gier. Słyszałem, że microsoft banuje za używane gry, czy to prawda? I czy to też tyczy się kupowania np. z allegro kont XBL z grami. Proszę o odpowiedź bo nie chcę się cieszyć tylko jeden dzień konsolą. Puki co nic jeszcze nie kupiłem.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kto ci takich bzdur nagadał ? Czy na rynku było by tyle używanych gier jak by za to był ban ?
 

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox jest moją pierwszą konsolą i nie jestem w temacie. Takie coś usłyszałem i chce się upewnić. Wiem, że za przerobienie konsoli to grozi ban.
Tzn. z allegro można bez problemu kupić konto z jakąś grą i będzie to śmigać bez problemu?
A kto mi to powiedział? Użytkownik PS4.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nooo to słuchaj dalej ludzi co mają PS4 :D Bana nie będzie - ale kupowanie lewych profili na allegro sprawi, że gra w każdej chwili może przestać działać, dlatego nie warto takich "deali" robić
 

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to dlaczego taka gra może nagle przestać działać i po czym poznać lewy profil na allegro?
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bo gry na tych kontach są kupowane z lewych kart kredytowych.
 

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rozumiem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak w temacie. Kupiłem używaną konsole nie zbanowaną i nie wiem jak się ma sprawa do kupowania używanych gier. Słyszałem, że microsoft banuje za używane gry, czy to prawda? I czy to też tyczy się kupowania np. z allegro kont XBL z grami. Proszę o odpowiedź bo nie chcę się cieszyć tylko jeden dzień konsolą. Puki co nic jeszcze nie kupiłem.
Ty tak serio? Większej głupoty nie słyszałam, nie ma to jak słuchać kogoś kto tej konsoli nawet nie ma, bo woli obóz niebieskich :p Skoro pisałeś o przerabianiu to chodzi Ci o Xboxa 360. Jak chcesz kupować używki to najlepiej na płycie, nic Ci za to nie grozi. Co do kont to na pewno cena takich kont z grami jest atrakcyjna czyt. bardzo niska np. z 3-4 gry na profilu za 30zł czy coś w ten deseń. Przeważnie jest też notka, że właściciel zabiera dostęp do profilu po 2 dniach itp. Taki profil później ląduje do kolejnej osoby i kolejnej. Nie warto cebulić żeby kupić takie profile, bo nie jest to gra warta świeczki. Co do banów konsoli to na RGH na pewno byś wyhaczył bana, ale na LT 3.0 podobno już nie dają banów, tylko że jak popatrzysz po cenach gier używanych na takim allegro to nie warto tej konsoli przerabiać, bo te gry kosztują już grosze :)
 

diablo-82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co do przerabiania to nie myślęo tym. Jest jak jest i tak ma być.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w temacie. Kupiłem używaną konsole nie zbanowaną i nie wiem jak się ma sprawa do kupowania używanych gier. Słyszałem, że microsoft banuje za używane gry, czy to prawda? I czy to też tyczy się kupowania np. z allegro kont XBL z grami. Proszę o odpowiedź bo nie chcę się cieszyć tylko jeden dzień konsolą. Puki co nic jeszcze nie kupiłem.
W skrócie.
Chcesz mieć legalną grę?
Kup na Allegro choćby nawet używkę. Będzie miał cały Single Player dla ciebie, a jeśli interesuje cię gra Online to możliwe, że będziesz potrzebować Online Passa żeby zagrać. Jak ci szkoda kasy na te wszystkie gry to możesz się również nad moją opcją zastanowić.
Czyli: 1. Kupujesz grę, 2. Ogrywasz grę, 3. Sprzedajesz grę, 4. Kupujesz inną grę.
Tym systemem ograniczysz wydatki na gry i dużo zaoszczędzisz również.
Konta na allegro są tańsze i w ogóle, ale uważam że lepiej w tej sposób postąpić. Wyjdzie cię nawet taniej.
 

Do góry Bottom