Czy grozi mi ban za posiadanie gier Us na konsoli Uk/pl (Mój Xbox jest bez przeróbek

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie wczoraj kupiłem AC Brotherhood z rynku Us a mam konsole Euro i gry mi działają coś mi za to grozi proszę o szybką odpowiedź zaznaczam że konsola full orginal bez przeróbek
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Sankcja z pol roku, pozniej przedluzka do sprawy gdzies z rok. 5 lat do odje.... Czyli razem z siodemak bedzie


a poza tym to nic
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
można wyjaśnić bo jestem zielony

Sprawa wygląda tak wczoraj kupiłem Ms na allegro Us/pl ale nie mogłem przenieść w 100% konta na pl więc wydałem ms w Us na gry a potem patrze że działają (robię coś wbrew)
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Jak dziala to sie nic nie przejmuj
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
Migracja konta z allegro wyszła tak do połowy a gry pobrałem bez VPN czy czegoś tak konsola full orginał niczego nie ruszyłem. Pobrałem gierki myśląc że może zadziałają odpalam patrze a tu Brotherhood po ANG i działą bez problemu sory że pytam ale ludzie korzystali z serwerów VPN a ja bez niczego tylko migracja nie pełna a gry full bez podawania niczego
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy coś naruszyłem czy po prostu gry kupiłem w Us przeniosłem niby bo market jest po ang z US
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie zrobileś, spokojnie :] Nie wbije Ci na chatę FBI, CBA, CBŚ, ABW itd. Wielu graczy robi tak niemal codziennie. Bynajmniej M$ nie zaznacza w regulaminie że zabraniają tego.

Ja często kupuje gry w Euro (mieszkam w stanach i konsola US), bo niektóre gry tańsze. Ale jeszcze niema listu gończego z moją głową.
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
tu chodzi o gwarancje i możliwość grania w XBL a jeśli seryjnie nie ma strachu to full wypas\


to ciekawe po co blokada regionalna skora gry działają nie ważne na pochodzenie to chyba dotyczy się gier w pudełkach sam już nie wiem/?
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o gry pudełkowe, kupując grę na NTSF i tak będzie działać na PAL. Zaledwie jakieś 5% nie działa, blogada regionalna obejmuje głównie Japonie. Gra kupiona w stanach i sprowadzona na PL - będzie działac. A jeśli sprowadzona z Japoni, w 99% nie bedzie działać :] Z własnej autopsji mówie, ale mogę się mylić.
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
To spoko dzięki
(pytanie poboczne):ciekawe czemu brotherhood jest po ang a achimenty mam po pl ? przecież to gra z US ?!
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Ustaw sobie język konsoli na PL w ustawieniach konsoli (nie wiem jak tłumaczy sie ta opcja na polski). I wtedy powinno być w PL.
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem czemu to takie proste kupić punkty MS US/PL i kupić lepsze gry w US a na PL działa w 100% troszkę dla mnie to za łatwe bo po gwarancji konsoli graniu przez live i koncie na live mi nie potrącą
?????
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem czemu to takie proste kupić punkty MS US/PL i kupić lepsze gry w US a na PL działa w 100% troszkę dla mnie to za łatwe bo po gwarancji konsoli graniu przez live i koncie na live mi nie potrącą
?????
Człowieku, Microsoft to ogromna spółka i nie zajmuje się takimi pierdołami. Nic Ci nie zrobią, powiedziałbym wręcz, że to legalne. Temat można zamknąć.
 

Ronnieosx

Użytkownik
Użytkownik
SPRAWA ZAKOŃCZONA do kosza tylko jak? poprzedni temat który pisałem sam się usunął po utracie ważności czy jakoś tam ?
 

Do góry Bottom