Czy gry 60 Hz odpalą na tym tv?

dixeland

Użytkownik
Użytkownik
witam serdecznie wszystkich szanownych forumowiczów :) i zaczynam od zadania pytania,planuje zakup xboxa 360 tylko nie wiem czy pójdzie na moim tv gdzieś wyczytałem że tak ale wolę się upewnić ten tv to Funai lcd-d3206 http://www.tomdom.pl/p-4974-Telewizor_LCD-Funai-D3206.html on ma 50 hz chyba także stąd moje wątpliwości.pozdrawiam

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy xbox360 odpali na tym tv?

X sam z siebie wystartuje ,ale mozesz miec problem z grami bo wiekszosc jest 60hz

EDIT: Przeciez w tym tv obsluguje 60hz

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Tam nigdzie nie pisze ze on ma 50 hz tylko ze ma tuner Pal a to nie jest jednoznaczne

dixeland

Użytkownik
Użytkownik

z tyłu na telewizorze jest taka "naklejka" i ma jest napisane 220 - 240 V 50 Hz.W sumie to w tych specyfikacjach na stronce jest napisane że 60Hz też.Aż mi się wierzyć nie chce że taki bądź co bądź nie stary telewizor miałby nie skumać się z xboksem.
i znalazłem w internecie instrukcje do niego i pod instrukcją instalacji kabla Component jest taka notka : "This TV accepts 480i/480p/576i/576p/720p (50 Hz)/720p (60Hz)/1080i(50 Hz)/1080i (60 Hz) video signals." więc chyba da rade?Pozdrawiam

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Dzizas kolego ta naklejka dotyczy pradu który ma czestotliwość 50 hz i napiecie 220-240 volt :).

dixeland

Użytkownik
Użytkownik

ok to w takim razie inaczej.Czy gry 60 Hz pójdą na nim?

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy gry 60 Hz odpalą na tym tv?

A co kolego wynika z powyrzszych odpowiedzi ze jeszcze musisz o to pytać.

dixeland

Użytkownik
Użytkownik

chciałbym żeby coś jednoznacznie wynikało coś z powyższych odpowiedzi jednak tak nie jest.Czyli co 60 nie pójdą a 50 tak? a czy gta IV pójdzie?pozdawiam

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Sam sobie odpowiedziałes ze pojdziie przeciez nikt bzdur w instrukcji obsługi nie pisze.

dixeland

Użytkownik
Użytkownik

ok dobrze:) fajnie dzięki.tylko teraz się waham nad tym skąd wziąć konsole albo z Anglii używana wersja chyba Arcade będę wiedział dokładnie na dniach jaka albo w Polsce nową.Boję się tego że z tą używaną może się coś stać i długo mi nie posłuży dlatego się waham.

Do góry Bottom