Czy ixtreme to to samo co chip?

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
CZy ixtreme to to samo co chip?JEsli nie to jak sciagnięta gre przererobic na chipa.
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

To nie to samo, bo po 1 o ile sie nie mylę to pod iextreme trzeba wlasnie te stealtch patche robic na kompie itp, a chip robi to w locie, to było już na tym forum
 

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Skoro bylo to pokaz mi gdzie.A co to zanczy ze w locie.I skad wiziąć ss czyli seciurity sector?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Większość gier (jeśli nie wszystkie) zalinkowanych tutaj na forum ma już w sobie ss i chodzą one pod iextreme. Wystarczy ściągnąć, wypalić i grać.

Poza tym iextreme to firmware, który się wgrywa na napędu dvd iks boksa 360.
 

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

No tak tylko ze ja mam chipa przeróbke.I jek sciagne gre na xtreme to musze ja przerobic programem nme asocator.Ale potrzebne mi jest ss zeby przerobic.Mam pytanko czy jak mam teraz chipa przeróbke to czy moge zmienic na ixtreme??
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

mozesz bez problemu... Wystarczy ze wypieprzysz tego chipa i zflashujesz naped...
 

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Dzięki wielkie.A czy opłaca sie przerobic z chipa na ixtreme??I czy jak amsz ixtreme to da sie grac przez neta??A i czy duzo osób sprzedaje gryna ixtreme?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Teraz każda, dosłownie każda nowa gra ma ixtreme. Więc z tym nie ma problemu. A przejście na ixtreme opłaca się bo właśnie m.in. można grać online.
 

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

No na chipie tez sie da online grac.ILe kosztują gry na ixtreme???NA chipa ok 30 zl.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Gry są za darmo.... ??? Płyta Verbatim DVD+R DL ok. 7 zł
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

peku on pewnie płaci za gry na baraże a nie ściąga z neta jak wszyscy :p
 

Kaka

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

NO bo mi sie niechce sicagac gry miesiac lub troche mniej.A czy zeby nagrac gre na xbox 60 to trzeba miec jakas super nagrywarke??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Nagrywarki Pioner 112D i LG są to tego najlepsze :) (Ja mam LG i wszystkie gierko chodzą mi jak złoto). A zamiast płacić 30zł za gry to lepiej zacznij ściągać i będziesz miał za 30zł aż 4 gierki a nie 1 :p
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

lol jak ty masz takiego slabego neta ze ci gre miesiac sciaga (nie wiem jak to mozliwe ale jak tak uwazasz to dobra )to nie lepiej zamowic sobie jakiegos neta za to 30zl (miesiecznie) 512kb spokojnie bedzie niz placic tyle samo za 1 gre ??
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

lol ja mam neo 1 mb i w ciagu 14 h mam gre :p z rapidshare :D
 

Hodofca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ixtreme to to samo co chip?

Jak ci grę ściąga miesiąc to na necie też chyba nie pograsz :p
 

Do góry Bottom