Czy jest prawdopodobny liteon 9504 Xbox Slim?

michal158

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam Konsolę Xbox 360 Slim z datą produkcji 25-09-2010 rok. Czytałem już że jeśli konsola jest z sierpnia lub później to nie da się jej przerobić. Jednakże znalazłem na pewnej stronie Xbox'a z datą produkcji 2010-10-09 i z napędem liteon 9504. Moje pytanie brzmi: Czy jest jakaś nadzieja na to że mój Xbox ma jednak "starszego" Liteon'a? (tzn. 9405)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli otworzysz konsolę to się przekonasz, na oko ci nikt pewności nie da.
 

michal158

Użytkownik
Użytkownik
Acha. O to mi chodzi że niedawno ją kupiłem i nie chcę jej rozkręcać. (mam gwarancję na 3 lata) Jakoś nie cieszyłaby mnie doniczka za 750 zł :p. Jeśli nie da się tego w jakiś inny sposób sprawdzić to temat do zamknięcia
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
najprawdopodobniej jest to 0225,bo jest to końcówka września. 9504 były do czerwca-lipca

Tu ci powiedzą

Drives
 

icewater

Świeżak
Świeżak
A myślicie że konsola z datą produkcji 12. 08. 2010 ma LITEON 9504 ?
 

Dawid--1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam z 2010-09-02 ii nie wiem tez nie tykam, niby sa wyjątki
Patrzą po sodach tacek ale czy to prawda np
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
http://imageshack.us/photo/my-images/863/0225.jpg/

Ja mam cos takiego ii nie wiem do konca
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja ostatnio kupiłem slima 250 z datą 10.01.2011 i po tacce też nie wiem czy to 9504 czy 0225 czytałem że można po Lot nr z pudełka rozpoznać jaki napęd i u mnie wyszło że mam 0225

http://www.flashing360.co.uk/images/9504identify.jpg

@Dawid--1991
u ciebie wygląda na 9504

PS
u mnie tacka jest cała gładka nie pasuje do żadnych ze zdjęć nawet do napędów Hitach 0500, a liteona 0401 nie mam bo dopiero od marca zaczęli je pakować
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ty masZ 0225
 

Dawid--1991

Użytkownik
Użytkownik
O moim foto mówisz ?
 

elo2

Świeżak
Świeżak
Witam,
Ja mam inny przypadek, slim z data 15-02-2011, po rozebraniu konsoli na napędzie pisze 9504 i data podukcji lipiec 2010r ale jak podłączyłem pod PC to JungleFlasher pokazał 0225 i teraz zastanawiam się dlaczego. Może ktoś miał podobny przypadek :)
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nic magcznego tam nie ma, wgrany fabrycznie nowy soft

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

elo2

Świeżak
Świeżak
Też tak właśnie myślałem, pytanie tylko którą wersje LT+ wgrywać 0225-v1.9.bin czy 0225-v1.9u.bin ?
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
U

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

dybao2

Świeżak
Świeżak
Otworz konsolke to sie dowiesz ;d
 

elo2

Świeżak
Świeżak
A naped 9504 który fabrycznie ma wgrany soft 0225 przerabia się jak 0225 - ma on blokadę zapisu i jest potrzebna ingerencja w elektronike czy tylko samo przeflashowanie ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ingerencja....
 

elo2

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam kolejne pytanie, rozebrałem napęd jest na chipie MXIC następnie odczytałem key napędu i teraz nie wiem czy przed wgraniem LT+ zaktualizować dash'a obecnie mam 2.0.13146 ?
 

elo2

Świeżak
Świeżak
Wgrałem "LTPlus-0225-v1.91u.bin" za pomoca JungleFlasher, zgódnie z opisem znalezionym na forum, cały proces przebiegł prawidłowo ale napęd nie widzi gier tylko chce je otwierać jako film DVD. Dla weryfikacji wyciągnołem key i zgadza się z orginalnym. Próbowałem powtórzyć operację ale obecnie nie mogę wprowadzić napędu w VENDOR MODE podanie masy przez resystor nie działa :( Miał ktoś może podobny przypadek, co teraz ?
 

boruch

Użytkownik
Użytkownik
Dawid-1991 po analizie wrzuconych przez Ciebie zdjęć wynika, że masz 0225 niestety.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zmienić rezystor. Na 10 omh lub zastosowac pmt na mpx

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom