Czy koniec konsoli jest bliski?

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Witam moja konsola zaczyna wariować wczoraj wypaliłem Girsy wrzuciłem na dysk i co płyta muli w napędzie dziisaj to samo ale z Alicją. Co się dzieje? Czy moja dwulatka ma już dość? Czy to wina wypalenia tych dwóch gier? Pomóżcie mi rozwiązać ten dziwny problem : D Z góry dziękuje
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
A inne gry działają normalnie? Może płyty słabej jakości źle się nagrały.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnie gry które wypalałem wgrywają się na dysk mając 3-4gb Płyty marki verbatim nagrywane x3
 

Eagle696

Banned
Albo nagrywarka ,albo laser w konsoli.
Obstawiam nagrywarkę ,bo wcześniejsze Ci czyta.
Chyba że zmieniłeś płyty.
 

norbiks

Użytkownik
Użytkownik
Bla bla bla, nie zaden laser, nie zadna nagrywarka. Gra Alice Madnress Returns ma jakiegos w sobie buga. Wybrancom gra dziala z dysku po zainstalowaniu na dysk. Ktos z zagranicznego forum znalazl patent ktory czasem dziala. Wrzucic plytke do napedu z Alicja, odpalic dowolna mp3 w odtwarzaczu (np z dysku), wlaczyc gre (z mp3 w tle powinna czytac dane z dysku) - jesli sie uda, mozemy juz nasza mp3 wylaczyc. Probuj!

O, nawet znalazlem:

Ok,this is only for those who are having problems with the game running off the disc instead of the hdd.
1-Install the game
2-Play a song from a USB device or streamed from your PC and then start the game. Then turn off the song at the game's main menu.
3-???
4-Profit
 

Eagle696

Banned
Bla bla bla, nie zaden laser, nie zadna nagrywarka. Gra Alice Madnress Returns ma jakiegos w sobie buga. Wybrancom gra dziala z dysku po zainstalowaniu na dysk. Ktos z zagranicznego forum znalazl patent ktory czasem dziala. Wrzucic plytke do napedu z Alicja, odpalic dowolna mp3 w odtwarzaczu (np z dysku), wlaczyc gre (z mp3 w tle powinna czytac dane z dysku) - jesli sie uda, mozemy juz nasza mp3 wylaczyc. Probuj!

O, nawet znalazlem:
A czytałeś posta ze zrozumieniem ?

"wczoraj wypaliłem Girsy wrzuciłem na dysk i co płyta muli dziisaj to samo ale z Alicją. "

Gears of War raczej nie ma buga .
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
u mnie alicja bez problemu się zainstalowała na dysku i bez problemu rusza ;) nagrana na platinium za 1,7zł

spróbuj czy gry które nagrałeś wcześniej chadzają jak nie to czeka Cię wymiana lasera ;) duży koszt to nie jest bo sam laser kosztuje 30 - 40zł
 

Eagle696

Banned
To info z mp3 itd . jest z 15.czerwca 2011 zaraz po premierze Alice: Madness Returns.
W bazie abgx nie było jeszcze patchy do gry.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Nie sorry z Girsami był tylko problem od razu po instalacji teraz śmiga aż miło a Alicja jak muliła napęd tak muliła :) Może wyjdzie jakaś łatka i będzie ok trochę spanikowałem ale wszystko dobrze się skończyło :)
 

Do góry Bottom