Czy ktoś kojarzy jaki film mam na myśli? O schizofrenii.

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bez owijania w bawełnę, film był o młodej blondynce chorej na schizofrenię, o niebieskich oczach. Jednym z objawów jej schizofrenii było to, że słyszała szczekanie psa (bodaj jakiś uraz z dzieciństwa czy coś) później się okazało, że gdy w swoim domu wiele razy słyszała szczekanie to tak naprawdę jakiś "koleś" (jej znajomy, ale nie jestem pewien) do zegarka w jej pokoju zamontował urządzonko które imitowało szczekanie. Leciał ten film kilka lat temu w tv, ja wiem, +/- 5 lat? Podpowiadam, to nie jest film "Dowód" (Proof), tam występuję blondwłosa Gwyneth Paltrow jednak to nie o ten film mi chodzi.
 

Rei 02

Użytkownik
Użytkownik
To z gatunku horror, dramat?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dramat.

Wysłano z Xperii X8
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Nie kojarzysz nazwiska aktorki prawda?

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 
T

Turin

Guest
Zapewne jakby kojarzył nazwisko, to by sobie znalazł w internetach tytuł filmu.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
draig, ja nie oglądałem ale problemy z tytułami wszystkich filmów rozwiązuję na filmweb.pl
wejdź w sekcję JAKI TO FILM i zadaj pytanie - dość szybko uzyskiwałem odpowiedź.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@z0nk31
Jest do tego jakiś specjalny dział? Bo z wyszukiwarki widzę, że jest sporo takich tematów.

@Kryniuk

Nic nie wiem, oprócz tego, że była zjawiskowa ^^
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Anthony Hopkins przypadkiem nie był w tym w filmie?

Wpisz aktorke w google filmografia i szukaj ;-)

Wysłane z mojego GT-I9500
 
T

Turin

Guest
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Turin Tak! To ten! :D Googlując aktorkę już wiem, skąd sobie o niej przypomniałem. Wystąpiła w jednym odcinku 3 sezonu Dr Housa, który niedawno obejrzałem.
 

Do góry Bottom