Czy ktos uzywa mojego konta xbox one

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Kupilem na allegro konsole z 16 grami m. in Forza Horizon 2 Nba 2k15 GTA V. Jakis tydzien temu gry przestaly dzialac weic je zdeinstalowalem z dysku. Pobralem je ponownie i nie moge ich uruchomic bo gra prosi o zalogowanie sie na jakis profil. Loguje sie na kazdy z osobna i gra nadal nie dziala. Pogodzilem sie ze strata w/w gier ale wchodzac w historie tego profilu okazuje sie forza horizon grane 23 godziny temu nba2k 15 4 dni temu gta 5 2 dni temu a mi gry nie dzialaja przynajnmiej od tydodnia. Czy osoba ktora sprzedala mi konsole uzywa tego profilu?

Drugie pytanie bo szukalem wszedzie. Jak sprawdzic jakie gry sa przypisane do konkretnego profilu na konsoli bo na swojej mam ich okolo 8
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wychodzi na to że osoba która sprzedała ci konsole również sprzedają osobno konto z grami innej osobie po przez allegro innego wytłumaczenia nie ma

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to co moge teraz
zrobic w temacie allegro bo jakby nie te gry nie kupilbym tej konsoli bo w lombardzie komplet bez gier kosztowal 1350 zl a ja za ta dalem 2k
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podaj link do aukcji, czy w aukcji było zawarte że sprzedaje konsolę wraz z grami
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oto link do akcji

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-prawie-nowa-500gb-pad-16-gier-i5105329437.html

sprzedajcy nie reagowal na moje maile telefony sms. jeszcze nie wystawilem mu komentarza. zaczelem spor na allegro ale koles ma 30 dni na odpowiedz. po kupnie konsoli chcialem login haslo i sekretne pytanie na te konto co bylo na nim wiekszosc gier oczywiscie zero odpoweidzi. co zrobilibyscie na moim miejscu jestem stratny ponad 400 zl
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Nadal nie rozumiem ludzi, którzy przed zakupem tego nie uzgadniają, a potem problemy i nerwy.

Teraz to możesz sobie czekać.
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2 świeże negatywy juz daja wiele do myślenia :tak to już bywa ;wiele razy było pisane kupywac od sprawdzonych sprzedawców
 

Cwirek1987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedynie co możesz teraz zrobić to czekać na kontakt ze strony allegro i potem żadać zwrotu tej róznicy. Co do tych kont to skasuje je i załóż nowe swoje.
 

Do góry Bottom