Czy kupić teraz x360 ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tales

Świeżak
Świeżak
Mój pierwszy post ;)

Zastanawiam się nad kupnem x-a, niestety kase bede mial dopiero kolo kwietnia. I tak sie zastanawiam czy to ma sens, bo za jakiś tam czas ma wyjść 720. Wstępnie podobno ma być w 2012, jednak czy jest szansa ze wyjdzie wczesniej albo się opóźni? Czy bylo tak z poprzednimi x-ami?

Pozdrawiam

Edit: Czy moge liczyc na to ze do kwietnia konsolka stanieje albo wyjdzie jakas nowa wersja i beda kolejne problemy z jej flashowaniem?

/poprawiłem nazwę tematu. /Realizer
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

To wie tylko Bill G. z Microsoftu i jego ekipa od X'a :)
 
R

rowerser

Guest
Odp: Xbox 720

tego to pewnie on sam nawet nie wie :p

nie zastanawiaj sie czlowieku. nie lubie jak ktos siedzi jak bida i mysli czy kupic czy nie....ludzie. chcesz grac i sie cieszyc jak male dziecko to kupuj....a jak wg Twoich informacji nowy xbox (czemu 720 ? :p) ma wyjsc w okolo 2012 roku to sie jesce sporo nagrasz...
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

tymon1988 napisał:
To wie tylko Bill G. z Microsoftu i jego ekipa od X'a :)
przykro mi ale Bill nawet nie wie co tam w jego byłej firmie się wycyznia ... byłej bo Bill odszedł już z parę miesięcy temu i już poza wspomnieniami nie ma nic z microsoftem wspólnego.
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Bill gates ustapił miejsca ale to nie znaczy że nie wie co wyczyniają jego nabijacze kasy.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Nie schodźmy z tematu.
Za jakiś czas?? Phie widzę ze dla Ciebie 3-4 lata to krótko i szybko. Pomyśl jakie gry przegapisz....
Ja na twoim miejscu kupiłbym xbox 360, przecież jak wyjdzie ( o ile wyjdzie) 720 to i tak gry będą wychodzić na 360.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

A po jakim czasie przestały wychodzić gry na x1? po roku 360
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

To było co innego Xbox miał ogólnie słabą pozycje na rynku np. w polsce ta konsola od początku swojego istnienia nie była sprzedawana. Porównałbym to raczej do Play Station 2
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

No dokładnie,nowe gry na X1 przestały się pojawiać niemal od razu po wejściu X360, ale X1 słabo się sprzedawał...Był krótko na rynku

X360 liczy się na rynku, miliony ludzi mają tą konsole, a więc myślę że przez jakieś 4-5lat będziemy mieć wszystkie nowości, dla mnie to bardzo dużo...

Mamy prawie 2009, a nową konsole może w 2012ujżymy, więc masz co najmniej 4lata grania
Podziwiam jeśli powiesz że poczekasz...
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Crytek przygotowuje zupelne nowy silnik graficzny z mysla o roku 2011-2012.Przygotowuje go dla konsol nowej generacji(PS4,Xbox(3),Nintedno Wii "2").

Dodatkowo spece od finansów zauważyli,ze wydatki Nintendo wzrosły ostatnimi czasy w analogiczny sposób w jakim zwiększyły sie na 3 lata przed premiera Gamecuba/Wii.Nastepce Wii nalezy spodziewac sie wlasnie w 2011,i chyba nikogo nie dziwi to,ze Microsoft nie bedzie chciał zostac w tyle.

Oczywiscie jest to wróżenie z fusów,szklanej kuli,z rak lub nóg:)
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Kupuj nie czekaj - nawet 2 lata jakbyś miał grać to i tak dużo. Przecież wychodzi tyle tytułów że głowa boli a założe się że i tak nie kupisz x3 od razu po premierze bo bedzie w cholere drogi. Trzeba bedzie poczekac z pół roku jak opadną emocje i wtedy rozpoczac zakupy :0)
 

Chris85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 720

Po co m$ miałby zarzynać jurę znoszącą złote jaja ? Jak narazie żaden developer nie powiedział "x360 jest za słaby na moją grę " jak narazie wśród graczy zdecydowanie wygrywa 360tka( wii to inna bajka ) , mało tego zdobywa po kolei ekskluziwy teoretycznie należące do Sony - Tekken 6 , FF XXIII , teraz aż huczy o MGS 4 fanboje się z tego smieją i mówą , że " nasz Hideo nam tego nie zrobi " , ale to samo mówili niedawno o TK 6 i FF XIII ;) Do tego 360 zrobił rzecz niewyobrażalną , normalny koniec świata - przekonuje do siebie Japończyków ! :D nie wiem kto tak naprawde stoi za tym sukcesem ale napewno nie Bill Gates .
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

XP jakoś MS łatwo zabija a miał większy zysk z niej
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Mi się wydaje że jak Nitendo wypuści jakiś super sprzęt, to M$ też szybko wypuści nową konsole

A X360 na pewno jeszcze trochę czasu posłuży
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Gdyby tak wszyscy biadolili po premierze że nie warto kupować, bo wyjdzie następna wersja za jakiś czas to nikt nigdy by nie kupił nic i rynek konsolowy poszedł by się ebać... ???

XBOX360 ma tyle świetnych gierek że nie ma na co czekać jak się ma kase... Przyszły rok to kolejny wysyp nowych tytułów (chociażby Mafia 2), i moim zdaniem konsola już dawno powinnau Ciebie stać...
Jeśli śledzisz rynek gier, to na pewno wiesz co Cię wtedy ominie jeśli będziesz czekał na Xbox720... :-\
 

Tales

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox 720

Narazie to płacze, że nie mogę sobie pograć w Assassin's Creed'a :'( Gierke widziałem na piecu u kumple i bardzo mi sie spodobala. Poza tym to bardzo chciałbym pograć w FIFE na konsolce...
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Do sklepu mistrzu!!!!!!!!! Na co czekasz ????????? ;D
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

brać x360 bracie ;)
 

Tales

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox 720

No to szykujcie sie na kolejne pytanie związane z "czekaniem" ;)

Bycmoze slyszeliscie (a dla tych co nie slyszeli http://www.electronista.com/articles/08/02/15/xbox.360.valhalla.rumor/ ) za jakis tam okres czasu wyjdzie jakas tam wersja Motherboard'a która się będzie wabić Jasper i w której zmniejsza proces produkcyjny GPU do 65nm, a co za tym idzie zuzycie pradu i ilosc wydzielanego ciepla. Wedlug tego artykulu ten caly Jasper ma wyjsc gdzies pod koniec tego/poczatek przyszlego roku. Uprzedze zlosliwych, nie na Valhalle czekac nie bede (a warto? ^^). Pytanie jak zwykle brzmi: czy warto czekac na Jaspera(czy beda z tego jakies wymierne korzysci, np. mniej jakichs zaciec albo czegos takiego) i czy jest mozliwosc ze M$ zrobi graczom po raz kolejny niespodzianke i razem z MB wsadzi do nowej konsolki jeszcze nowszy naped, ktory bedzie jeszcze bardziej "unhackable" ;P
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 720

Tales napisał:
No to szykujcie sie na kolejne pytanie związane z "czekaniem" ;)

Bycmoze slyszeliscie (a dla tych co nie slyszeli http://www.electronista.com/articles/08/02/15/xbox.360.valhalla.rumor/ ) za jakis tam okres czasu wyjdzie jakas tam wersja Motherboard'a która się będzie wabić Jasper i w której zmniejsza proces produkcyjny GPU do 65nm, a co za tym idzie zuzycie pradu i ilosc wydzielanego ciepla. Wedlug tego artykulu ten caly Jasper ma wyjsc gdzies pod koniec tego/poczatek przyszlego roku. Uprzedze zlosliwych, nie na Valhalle czekac nie bede (a warto? ^^). Pytanie jak zwykle brzmi: czy warto czekac na Jaspera(czy beda z tego jakies wymierne korzysci, np. mniej jakichs zaciec albo czegos takiego) i czy jest mozliwosc ze M$ zrobi graczom po raz kolejny niespodzianke i razem z MB wsadzi do nowej konsolki jeszcze nowszy naped, ktory bedzie jeszcze bardziej "unhackable" ;P
Nie warto czekać - Falcony już się mało grzeją i nie są takie awaryjne a nikt ci nie zagwarantuje że Jasper będzie w 100% bezawaryjny. Jak dla mnie Falcon w zupełności Ci wystarczy. Jak tak będziesz odkładał zakup to nigdy nie kupisz i być może doczekasz tego x720. Ale wtedy to będziesz czekał na X1440... Carpe Diem chłopie :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom