1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mowe, Listopad 10, 2014.

1. Wojol92

Wojol92 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Grałem u znajomych na ps4, miałem kupić konsolę konkurencji jednak decydowałem się przejść z 360 na one( trafiłem na fajną okazję + przekonała mnie wsteczna kompatybilność i EA Acces). Obecnie jestem bardzo zadowolony.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Powiedzial bym to samo o PS4 . Żałuję zakupu tej konsoli jak niczego innego ostatnio. Szoku graficznego nie ma , gry jako takie nic specjalnego a sama konsola jest tak uboga ze ehh .

Co do tematu kupił bym xo po raz drugi trzeci i piaty jak by byla taka potrzeba . Czy kupił bym ps4 raz jeszcze ? Zdecydowanie NIE

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No dlatego mówię każdy ma swoje zdanie.
    Ja osobiście gdybym miał możliwość zwrotu pieniędzy i powrotu do x360 zdwcydowanie bym to zrobił

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

5. piratella

piratella Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsole XO mam od dwóch tygodni i sprawuje się świetnie a grafika w grach jest dobra. Najwiekszą niespodzianką dla mnie jest to, jak ten klocek cichutko pracuje.
    Zdecydowanie rekomenduje tą konsole, mam nadzieje ze zrobilem lepiej niekupujac ps4

6. kubuspu3hatek

kubuspu3hatek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ja swoją sztukę odebrałem w niedziele (zestaw z TR), ale dopiero wczoraj zrobiłem sobie dłuższe posiedzenie i powiem, że po tym jak czytałem te wszystkie opinie o pracy konsoli to jestem w szoku jak XO cichutko pracuje, mam ją bardzo blisko siebie podczas gry,a jedyny moment kiedy słyszę, że konsola pracuje to chwila po włożeniu płyty. Co do pada- wygodny tak samo jak ten od 360 i mam nadzieje, że równie wytrzymały, bo ten potrafił wytrzymać kilka poważnych kontaktów z podłogą, a mimo to nie ma żadnych śladów. Mając porównanie do DS4, mogę stwierdzić, że na padzie od sony nie dałbym rady grać dłużej niż godzinę.
    Wracam ogrywać Dying Light bo w kolejce czeka już nowy TR. Wesołych Świąt :)

7. Przemek R.

Przemek R. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
    Naturalnie , ze kupilbym po raz drugi XO , a wlasciwie kupie w przyszlym tygodniu , tym razem wersje Elite . Ten juz dwa lata pieknie mi sluzy . . . Natomiast PS4 , hmm , ten stoi i kurz zbiera , z bolem serca przyznaje , ze nie zrobila na mnie ta konsola wrazenia , kilka fajnych exow i to tyle , a gdybym mial sie ekscytowac grafika wzialbym PieCa ...
    P.S. Od jakiegos czasu mam dziwne wrazenie , ze ludzie zapomnieli co to wlasciwie jest konsola . . .

jaszczurka23 lubi to.
  8. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    472
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Ja rok temu kupiłem PS4 mimo, że planowałem X1. Po kilku miesiącach i wyjeździe z kraju, kupiłem X1 i..odżyłem. Konsola bezszelestna, pad doskonały, bateria (tzn. akumulatorek) trzyma długo. Do tego Ea Access, fajne gry w GwG, dobre przeceny na gry cyfrowe, wsteczna kompatybilność. Gry także niegorsze: Forza 6, podkręcone Gears of War ze wszystkimi częściami za darmo, za parę miesięcy Quantum Break. Do łask co prawda wróciła u mnie PSVita (dzięki grom w PSPlus), to i tak główną konsolą pozostanie X1, a PS4 leży w pudełku. Fajnie czuć się nie dy(piiiii)nym tak jak robi to Sony. I nie ważne, że Microsoft musi, się starać (bo są w tyle do konkurencji)bo mi to odpowiada.

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2535
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak miałbym teraz kupić konsole to wybrałbym PS4 dla tych kilku gier jak Unchurted 4 ale po ich przejściu poleciałaby szybko na allegro. Akurat tak się składa że zastanawiałem się nad PS4 ale U4 nadal nie ma w sklepach i kupiłem laptop ;D przynajmniej będzie z niego więcej pożytku.

10. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    220
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Ten rok, jeśli chodzi o ekskluzywne gry będzie należał niewątpliwie do PS4. Takie pozycje jak The Last Guardian, Horizon: Zero Dawn, Detroit: Become Human, No Man’s Sky, a w szczególności Uncharted 4 (z pięknym multi). Kiedyś dla takich gier jak Uncharted, The Last of Us, Heavy Rain, czy Beyond Two Souls kupiłem PS3 i 3 miesiące później sprzedałem (z zyskiem, co ciekawe). W tym roku może być podobnie z PS4. Z tym, że XOne jak zobowiązuje nazwa, będzie zawsze numerem 1 :) W końcu GOW4, Quantum Break to też nie leszcze.

krzys1190 lubi to.
  11. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    powiedziane już chyba zostało wszystko, dodam więc i ja, że im dłużej mam xone, tym bardziej ją doceniam. nie kwestionuję zalet ps4, to świetna konsola(no i mocniejsza deczko, co tu kryć), no ale... ;P
    przed kupnem kminiłem z tydzień, za i przeciw. jak pomyslę że już już miałem wybrać ps4, to mi się skóra na doopie marszczy. brrr... :D

12. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    624
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Żywiec
    Ja mam x1 od dwóch miesięcy miałem 3 sztuki 360 potem dostałem ps3 nie potrafiłem ogarnąć pada przy next genie miałem dylemat ps4 czy x1 kuzyn kupił ps4 więc mogłem zobaczyć co i jak graficznie może jest lepiej ale głośność konsoli i ten pad który nie leży mi w ręce skreślilo ja wybrałem x1 i jestem zadowolony nie jestem jakimś mega maniakiem grania więc dla tego śmieszy mnie to parcie na fps i inne jak chcecie grać w Wieska na full lub coś innego to kupujcie PC za ileś tam tysięcy dla mnie konsola jest po to żeby sobie pograć w nowe tytuły bez parcia na to czy mój pecet tą grę uciagnie amen

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua

13. cruzier

cruzier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Obecnie mam pożyczonego X360 od znajomego aby poznać konsole. Moje pytanie jest takie: Czy duży jest przeskok graficzny jeśli chodzi o X1. Czy X1 jest cichszy od X360 ( bo ewidentnie 360 słyszę z 2-3 metrów ). Czy X1 czyta fimy bluray ?

Pozdrawiam

14. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm trzeba najpierw zdefiniować co to dla ciebie znaczy duży. Przy tak postawionym pytaniu każda odpowiedź jest IMHO.
    I odpowiadając: IMHO tak. X360 to konsloa 720p a XONE to już min. 900p. Jak to upscalujesz do TV 1080p to musisz widzieć różnicę. Tutaj zresztą znajdziesz masę przykładów: http://bfy.tw/3XNI

Znacznie - różnica około 14dB - 43dB vs 57dB

A trzeba pamiętać, że:
    • 2-krotny wzrost natężenia to wzrost poziomu głośności o blisko 3 dB
    • 10-krotny wzrost natężenia to wzrost poziomu głośności o 10 dB
    • 100-krotny wzrost natężenia to wzrost poziomu głośności o 20 dB
    • 1000-krotny wzrost natężenia to wzrost poziomu głośności o 30 dB
    • itd.

Tak

Ostatnia edycja: Styczeń 3, 2016
  15. cruzier

cruzier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Dziękuję - o to mi chodziło :)

16. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    220
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Osobiście uważam, że różnicę graficzną odczujemy jedynie w grach, które wyszły wyłącznie na XOne. Gdyby porównać taki Black Flag na X360 i XOne, to trzeba się zmusić, by znaleźć rozdźwięk. Natomiast gdy popatrzymy na Wiedźmina 3 to jest już przepaść, X360 nie miałby najmniejszych szans by udźwignąć tak piękną grę. Gdy jednak spojrzymy na PS3 - The Last of Us, czy Beyond Two Souls, widzimy, że na konsolę Sony powstawały gry konkurencyjne wizualnie do tych z 8 generacji konsol.

17. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie różnica pomiędzy generacjami jest drastyczna. Porównywanie rozdzielczości w tym wypadku nie ma sensu, bo szczegółowość i ilość detali robi różnicę a nie rozdzielczość. Forza Horizon na X360 wygląda sztucznie, samochody wydają się plastykowe, a otoczenie przypomina papierowe makiety, podczas gdy na Xbox One grafika jest niesamowicie realistyczna.

18. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa

Ale nie ma znów jakiegoś mega skoku graficznego tak jak to było pomiędzy pierwszym xboxem a xboxem 360

19. cruzier

cruzier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Jednak dla mnie ... ważna jest cisza i fakt odtwarzania filmów blueray - Lepsza rozdzielczość - system - to tylko dodatek in plus :)
    Dziękuję i przepraszam za ofa - ale nie chciałem celowo zakładać nowego tematu.

20. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Ten filmik powinien Ci wszystko wyjaśnić:

Forza Horizon 2 chyba najlepiej pokazuje przepaść między 360 a One.

21. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szkoda, że Forza Horizon 2 wygląda na X360 gorzej niż pierwsza odsłona. Czego to dowodzi poza tym, że gra na past gena została zrobiona na odwal się? Na pewno nie tego, jak potężny jest XONE względem swojego poprzednika.

Wystarczy odpalić na starym klocku najnowszego Tomb Ridera, żeby zobaczyć, że wciąż można zaprezentować graczom na tak starej maszynie świetną jakość obrazu.

Wczytywanie...

Poleć forum