Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeeezu wszystko trzeba tłumaczyć jak dzieciom... nieważne gdzie ta rodzina, gdzie ta konsola, gdzie te dzieci - sam fakt gdzie nie ma znaczenia, znaczenie ma z kim - a jak kupujesz z czesiem którego nawet nie znasz to sorry, ale to jest tylko wykorzystanie luki by jak najtaniej pograć, a nie dzielenie gry z rodziną. Oczywiście, że piractwem jest kupowanie gier z innych regionów (podobnie się to ma na Steamie) - właśnie podajesz fałszywe dane rozliczeniowe i generalnie omijasz przepisy - MS z jakiegoś powodu ustawia różne ceny dla różnych regionów - ale jak nie potrafisz tego zrozumieć to już nie mój problem. W sumie to typowo polskie - Polacy na Wyspach robią podobnie - przyjeżdżają samochodami z PL i jeżdżą nimi co pół roku przez kanał (albo załatwiają sobie lewe bilety na przejazd przez prom) że nie mieszkają na stałe w UK - bo nie chcą płacić brytyjskiego ubezpieczenia :D Omijanie przepisów, szukanie luk - cecha narodowa... Róbcie sobie jak chcecie, generalnie ja wyraziłem tylko swoje zdanie co do tego procederu i tyle - a co kto robi to mam to generalnie w 4 literach
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeeezu wszystko trzeba tłumaczyć jak dzieciom... nieważne gdzie ta rodzina, gdzie ta konsola, gdzie te dzieci - sam fakt gdzie nie ma znaczenia, znaczenie ma z kim - a jak kupujesz z czesiem którego nawet nie znasz to sorry, ale to jest tylko wykorzystanie luki by jak najtaniej pograć, a nie dzielenie gry z rodziną. Oczywiście, że piractwem jest kupowanie gier z innych regionów (podobnie się to ma na Steamie) - właśnie podajesz fałszywe dane rozliczeniowe i generalnie omijasz przepisy - MS z jakiegoś powodu ustawia różne ceny dla różnych regionów - ale jak nie potrafisz tego zrozumieć to już nie mój problem. W sumie to typowo polskie - Polacy na Wyspach robią podobnie - przyjeżdżają samochodami z PL i jeżdżą nimi co pół roku przez kanał (albo załatwiają sobie lewe bilety na przejazd przez prom) że nie mieszkają na stałe w UK - bo nie chcą płacić brytyjskiego ubezpieczenia :D Omijanie przepisów, szukanie luk - cecha narodowa... Róbcie sobie jak chcecie, generalnie ja wyraziłem tylko swoje zdanie co do tego procederu i tyle - a co kto robi to mam to generalnie w 4 literach
W zadnym wypadku nie jest to piractwem(nie lamiesz prawa, nie jestbto wykroczenie czy tez przestępstwo), jest to tylko łamanie regulaminu producenta, ktory ci moze guzik zrobić.




Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W zadnym wypadku nie jest to piractwem(nie lamiesz prawa, nie jestbto wykroczenie czy tez przestępstwo), jest to tylko łamanie regulaminu producenta, ktory ci moze guzik zrobić.




Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Nie do końca - kupując z innego regiony nabywasz licencję na ten region - zatem w teorii powinno się w tym regionie mieszkać. Kupując grę na dwie osoby nie znając tej osoby realnie jest podobnie - bo to nie rodzina, a właśnie dla rodziny MS udostępnił możliwość dzielenia się grami, tak samo jak jest na Steamie ;) Owszem - guzik może zrobić, wszystko jest kwestią moralną - dla mnie to jest piractwo, dla innych tylko sprytne ominięcie regulaminu :)
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przeczytałbyś wcześniej to wiedziałbyś czemu z tego taki temat urosnął ;) ale nieważne - i nie nie uważam inaczej, kolejna osoba co nie czyta ze zrozumieniem wyrywając jeden kontekst z drugiego... kupowanie gier na kilka osób, specjalnie w taki sposób - to piractwo, a dzielenie tego razem z rodziną - dziećmi, żoną - to jest właśnie przyczyna udostępniania przez MS takiej opcji, a nie by pan Zdzisiu i pan Czesiu , każde z innego końca Polski kupowali gry na pół, najlepiej jeszcze na rynkach gdzie są one tańsze ;) Dlatego Twoje korzystanie z tego jest jak najbardziej ok, nie ok jest zrzuta obcych sobie osób...

@Tincu ale ja troszkę podpuściłem temat ;) Zgadzam się z Tobą. Zdaję sobie sprawę, że rodzina może bo inaczej nie wiem po co ta opcja byłaby potrzebna. Co do kupowania cyfrówek na spółkę to sam w sumie nie wiem. Podejrzewam, że to forma ominięcia regulaminu ale z drugiej strony z płytami robi się podobnie czyli kupujesz, pograsz a potem często sprzedajesz komuś innemu za pół ceny. A wtedy to raczej nie piractwo :)
 

spy__

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłbym ale tylko w wersji xo slim , tak naprawdę to pierwsza wersja konsoli powinna tak wygladac :)
 

Pono

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej. Właśnie stałem się posiadaczem matowej wersji x one 1TB. Udało mi się upolować za 999+ forza horizon 2;) jak widać warto było wykazać się cierpliwością. Co prawda zaraz będzie FH3, ale nadrobie zaległości razem z jedynką z golda;)Posiadałem wcześniej ps4 w najbogatszym wydaniu, ale czas na xa. Potwierdzam że konsola jak i pad dużo lepiej wykonane + bezgłośna praca. Póki co to chyba tyle. Pozdrawiam
 

marcines82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Końgratulejszyn. Na koniec grudnia upolowałem taki sam zestaw, ale 500GB, za 800zł. W sumie kupiłem 3 konsole, dwie pogoniłem na alledrogo i trzecia wyszła mnie 300zł :D

Jak ogarniesz temat, to mnie złap przez konsolę. Pośmigamy w FH2.

FH3 nie żałuj. Dla mnie odgrzewany kotlet. Dalej słaba fizyka zniszczeń.
 

makrella

Świeżak
Świeżak
Chociaż uwielbiam swoją konsole i spędziłem z nią wiele wspaniałych godzin grając w przeróżne produkcje, to jednak gdybym jeszcze raz miał wybierać konsolę, postawiłbym na PlayStation 4. Zdecydowanie bardziej wydajne podzespoły i o wiele więcej ekskluzywnych produkcji. Pozdrawiam! :)
 

mitring

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem XO ze względu na kinecta dla dzieciaków. Okazało się, że kinect umiera. Zaczynałem od psx i nie wiem po co ta wojna konsol. Czy bym kupił ponownie x nie wiem, nie podoba mi sie polityka ms, zabrali xbox fitness, gier na kinecta praktycznie nie ma. Obsługa jest taka jak by jej nie bylo. Mam wieczne problemy z pobieraniem gier i do dzis siedzę na supporcie bo coś nie działa :(

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak naprawdę problem z pobieraniem to może być tylko u twojego dostawcy internetowego. Support jest na najwyższym poziomie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

mitring

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak naprawdę problem z pobieraniem to może być tylko u twojego dostawcy internetowego. Support jest na najwyższym poziomie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Tak na najwyższym, aby zamknąć temat napisali, że dana pozycja nie jest dostępna w Polsce, i ponoć to support wyżej analizował mój problem. Odpisałem, że to jakas bzdura to mi odpisali, że faktycznie jednak ta gra powinna byc dostępna bez problemów i do dziś sprawdzają, co jest powodem, że nie mogę pobrać pewnych pozycji. I sprawdzałem to na kilku łączach. I takie problemy w takiej firmie jaką jest MS nie powinny miec miejsca.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Utwórz nowe konto i zobacz czy będzie dało się pobrać. Problemów z sony też nie rozwiążesz od tak.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwsze słyszę o problemach z pobieraniem gier. Jeśli faktycznie tak jest to tylko konto. Próbowałeś przez stronę? Prze aplikację mobilną? Przez aplikację Xbox na win10? Jest tyle możliwości. Jedynym problemem jest kasa. :)
 

mitring

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pierwsze słyszę o problemach z pobieraniem gier. Jeśli faktycznie tak jest to tylko konto. Próbowałeś przez stronę? Prze aplikację mobilną? Przez aplikację Xbox na win10? Jest tyle możliwości. Jedynym problemem jest kasa. :)
Przez konsole - nie działa
Przez stronę - nie działa (problem z regionem)

Jeśli jest to "wina" konta, to dlaczego do dziś support tego nie naprawił, nie jest w stanie zdiagnozować przyczyny.

Ja nie twierdzę, że na PS nie ma problemów. Posiadam XO i mam problem, co stwierdziłem, chętnie uzyskam pomoc od Was (od tego jest forum - chyba :)) bo na tą chwilę, mogę stwierdzić, że pomoc jaka jest na stronie producenta kuluje - możliwe, że tylko ja spotkałem się z takimi problemami.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To napisałem utwórz nowe konto

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

mitring

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To napisałem utwórz nowe konto

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
@akir czy zakładanie nowego konta to jest rozwiązanie problemu? Czy za każdym razem jak Ci auto nie odpala zmieniasz silnik ? Może i tak robicie, właśnie czytam forum i szukam rozwiązań. A co z grami jakie mam już na koncie etc. muszę je jakoś przepiąć, czy mieć dwa konta na konsoli podłączone. Dzięki za odp.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przez konsole - nie działa
Przez stronę - nie działa (problem z regionem)

Jeśli jest to "wina" konta, to dlaczego do dziś support tego nie naprawił, nie jest w stanie zdiagnozować przyczyny.

Ja nie twierdzę, że na PS nie ma problemów. Posiadam XO i mam problem, co stwierdziłem, chętnie uzyskam pomoc od Was (od tego jest forum - chyba :)) bo na tą chwilę, mogę stwierdzić, że pomoc jaka jest na stronie producenta kuluje - możliwe, że tylko ja spotkałem się z takimi problemami.
Podejrzewam że kupiłeś grę na innym regionie i z tąd wynikneły problemy, niestety nie wszystkie gry sa dostępne na regionie polskim, vel np Mafia 2. Mam mase gier, nigdy przenigdy nie miałem problemu z pobraniem gier. Jeżeli kupiłem na innym regionie np. Benhur na USA to żeby go pobrac musze zmienić region konsoli na USA i tyle. 99% problemów to kombinatoryka użyszkodników.
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co wyczytałem to on nie może pobrać assasyna z gwg.
 

mitring

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Assassina i teraz na test chciałem sprawdzić Star Wars: The Force Unleashed II identyczna sytuacja. Wszystkie inne gry działają bo są na XO i kupowane bez problemów z konsoli, czy też przez www.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Napisz na PW z czym masz konkretnie problem.
 

Do góry Bottom