Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

fantazyn

Świeżak
Świeżak
Mam Xboxa od około tygodnia. Kupiłem ze względu na gry dla dzieci. Mam nawet Kinecta. I deliktanie pisząc brakuje mi efektu zachwytu. To moja pierwsza konsola od dzieciństwa (czyli pewnie jakieś 20 lat bez konsoli), teraz grałem tylko na komputerze.

Co mi przeszkadza:
- olewanie języka polskiego (np. dla Dineyland Adventures nie ma dialogów po polsku, nie wiem czy jest jakaś gra, która wspiera polskie komendy głosowe), mi to nie przeszkadza, ale myślałem bardziej o dzieciach...
- odzwyczaiłem się od długiego czekania ładowania - dzieci czasem się niecierpliwią...
- niewiele dopłacając można kupić stacjonarny komputer lub chociaż samą kartę grafiki o podobnej mocy do grania (chociaż jak widzę oferty z Black Friday to jednak niezłe obniżki są)
- brakuje mi gier, w które wolałbym pograć bardziej na konsoli niż na PC (ale to chyba bardziej ze względu na preferencje gier taktycznych)

Plusy:
- konsola ma jednak taki "magiczny" element, jest tylko do przyjemności : ), nie to co komputer
- bezprzewodowe pady (które dodatkowo drżą) są całkiem przyjemne jak się gra z łóżka/kanapy ; )

Teraz chyba kupiłbym Xbox 360 dla tańszej zabawy
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z bieżącej generacji najpierw miałem X1 FAT w wersji Forza Motorsport. Później dokupiłem PS4 Slim które stało i się kurzyło. Następnie doszedłem do wniosku że pogonie konsole i wezmę PC, co ostatecznie przełożyło się na lapka do grania. Po roku nędzy w graniu stwierdziłem że z laptopem był słaby pomysł i chyba jednak konsole dają mi radość z grania więc kupiłem PS4 PRO wraz z grą Spiderman (gra świetna). Było Uncharted którego ponownie nie skończyłem (stanąłem w połowie 2), było GT SPORT ale po pająku nie było gry która mnie porwała a na XBOXie były ulubione Forzy... więc sprzedałem PS4 PRO i wróciłem do XBOXA. Na pewnie czy bym kupił ponownie? Oczywiście! Kupiłem już 2x X'a więc i trzeci raz bym kupił. Nie wiem dlaczego ale tylko granie na XBOXie sprawia mi przyjemność więc następny również będzie XBOX ;)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bo ma normalne pady :play:
Ja też bym kupił i zamierzam do XO S dokupić w przyszłym roku XOX :D
 

Andrzej001

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gralem tylko na ps3 i ps4 przez ciagle przewijanie sie ze xbox jest gorszy nie dawalem mu zadnych szans. Kupilem i zwariowalem na punkcie tej konsoli! Wlaczam xboxa cisza, wsadzam plyte cisza, gram po kilka godzin i dalej cisza... Ps4 to w porownaniu z xboxem one s odkurzacz. Nie rozumiem dlaczego w testach pokazuje, że decybele sa takie same. Juz sam naped chodzi praktycznie bez dzwieku. A w ps4 jak w starym kompie. Gry sa mega i na tym padzie wkoncu mozna komfortowo grac w strzelanki. Na ps4 jest swietny intuicyjny interfejs i gry po polsku z dubbingiem. Ale kto i ile placi za zly pr dla xboxa tego nie zrozumiem. I najwiekszy plus to masa gier dla dzieci i doroslych. Ps4 to taka konsola bioroc pod uwage exy dla ludzi doroslych. Na xboxie mozna bawic sie z cala rodzina.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odgrzewam kotleta. Padlinki jaką jest xbox one fat/s, już bym nie kupił. Konsola jest bardzo słaba, jeśli chodzi o wydajność i to jest jest główną wadą. Za to planuje zakup xboxa one X, wiele fajnych gier zostało ulepszonych pod X.
Gdyby nie xbox one x to myślę, że ta generacja słabo by wypadła. Bardzo dużo gier w rozdzielczości poniżej fullhd, wygląda okropnie na tv 50 cali:)
 
Ostatnia edycja:

SebaD1986

Świeżak
Świeżak
Padlinki jaką jest xbox one fat/s, już bym nie kupił. Konsola jest bardzo słaba, jeśli chodzi o wydajność i to jest jest główną wadą.
(...)
Bardzo dużo gier w rozdzielczości poniżej fullhd, wygląda okropnie na tv 50 cali:)
Czy ja wiem? Mam Xbox One S, gram w gry na Sony 55" 4K i gry wyglądają super. A wydajność? Forza Horizon 4 lata w 4K bez żadnych zacięć. Nie wiem, może mam ją krótko, bo od grudnia, ale nie widzę żadnych przycięć czy zacięć. Lata jak głupia.

PS. Bardzo chętnie gram w Gems Of War i też wygląda pięknie.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy ja wiem? Mam Xbox One S, gram w gry na Sony 55" 4K i gry wyglądają super. A wydajność? Forza Horizon 4 lata w 4K bez żadnych zacięć. Nie wiem, może mam ją krótko, bo od grudnia, ale nie widzę żadnych przycięć czy zacięć. Lata jak głupia.

PS. Bardzo chętnie gram w Gems Of War i też wygląda pięknie.
Na xbox one s forza na pewno nie działa w 4k. Co najwyżej 1080p. O ile forza w 1080p wygląda świetnie to jest sporo gier, które nie dobijają do 1080p i wygląda to słabo.
Odpal takie gry jak quantum break, control, hellblade - tam już daje się we znaki niska rozdzielczość.
Ogólnie jak ktoś gra w forze i fife to konsola jest ok, ja się cieszę że udało mi się to badziewie sprzedać w miare przyzwoitej cenie, przed wejściem nowej generacji.
 

SebaD1986

Świeżak
Świeżak
Na xbox one s forza na pewno nie działa w 4k. Co najwyżej 1080p. O ile forza w 1080p wygląda świetnie to jest sporo gier, które nie dobijają do 1080p i wygląda to słabo.
Oczywiście że działa w 4K. Tylko w konsoli musisz ustawić podbicie rozdzielczości. Nie w grze, a w konsoli o ile dobrze pamiętam. I to nie jest prawdziwe podbicie, tylko sztuczne, ale muszę powiedzieć, że ja różnicy nie widzę. Gra wygląda obłędnie.
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
Przymierzam sie kupic jutro xboxa one X. Czy to dobra konsola. miałem S i było spoko. Cicha praca itd. Miałem ps4 pro około tygodnia. chodził jak odrzutowiec. czesto włączał sie wentylator. Chce wrocic własnie do boxa.
 

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przymierzam sie kupic jutro xboxa one X. Czy to dobra konsola. miałem S i było spoko. Cicha praca itd. Miałem ps4 pro około tygodnia. chodził jak odrzutowiec. czesto włączał sie wentylator. Chce wrocic własnie do boxa.
Zawsze warto kupić dobrą konsole ale według mnie lepiej dołożyć i poczekać lub poszukać i kupić seriesX.
Wszystko zależy czego oczekujesz od sprzętu.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
ps4 pro około tygodnia. chodził jak odrzutowiec.
Aż tak tragicznie było? Ja mam CUH-7200B wydaną na rynek japoński chodzi cicho w grach.
Co do zakupu xbox one to wersja series X innej nie kupuj.
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
Niby sie uspokoiła troche. Ale interfejsc w ps4 to dla mnie tragedia. Wolę xboxa jednak.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przymierzam sie kupic jutro xboxa one X. Czy to dobra konsola. miałem S i było spoko. Cicha praca itd. Miałem ps4 pro około tygodnia. chodził jak odrzutowiec. czesto włączał sie wentylator. Chce wrocic własnie do boxa.
Nie kupuj one X
Nie opłaca sie brać starej generacji
Kup Seriess X
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie kupuj one X
Nie opłaca sie brać starej generacji
Kup Seriess X
Kup one X ,za taniochę kupisz , nawet teraz wyjdzie Battlefield i CoD na obecną generację. A gry na One X śmigają mi w 4k , hdr i 60 klatkach na sek. Co chcieć więcej. Osobiście nie widzę przez najbliższe póltora roku powodu do zmiany generacji. Medium czy Ms flight simulator nie interesuje mnie.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz większą gotówkę to bierz Xbox series x jak nie to one x
 

adamk4

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem maniakiem gier i nie widze sensu wydawac kasy na najnowszą konsole. Jak bede grał pare godzin w tygodniu to bedzie sukces.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak nie jesteś maniakiem, to kup Xbox One S, taniej Ci wyjdzie :D
 

Do góry Bottom