Czy lubisz grać pod wpływem.. ?

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Czy lubicie/gracie "pod wpływem"? No właśnie pod wpływem czego grywacie ?
Czy tylko na trzeźwo ?

Osobiście lubię pogrywać po spożyciu trawki, gra mi się całkiem lekko, miło i przyjemnie.
Już nie mówię że bardziej realistycznie, gra wciąga jak nie wiem co, a czas leci jak szalony. :shisha

Jeżeli naruszyłem jakieś zasady regulaminu forum to przepraszam i proszę usunąć temat.
Nie znalazłem w regulaminie wyraźnego zakazu aby nie można było poruszać takiej kwestii.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Hehe nigdy bym nie próbował. Szkoda Pada bo po takiej grze pewnie wylądował by na ścianie, albo rozgnieciony :).
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
na "gazie" dobrze mi sie gra w przygodowki,ale jesli chodzi o shootery to lipa straszna,ciezko ucelowac kogos...a po trawie jest czadowo,czego bys sie nie dotknal,czas plynie milo na giercowaniu...
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Już był tego typu temat, nie wiem po co tworzyć kolejne - zwłaszcza że do mądrych nie należy.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Narkotyki są złe. NIGDY PRZENIGDY nie będe nic palił, wdychał, zażywał itp. Alkohol też jest be ale mniej.
Temat możan uznać za propagujący narkomanie, więc leci report
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda zdrowia na te śmieci ;]
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
Akurat nie grałem gdy sobie zapaliłem, ale pod wpływem alkoholu kilka razy grałem i mi się podobało, jak czegoś się napalę wole beke pokręcić z kumplami :D
 

bgszef

Banned
Narkotyki są złe. NIGDY PRZENIGDY nie będe nic palił, wdychał, zażywał itp. Alkohol też jest be ale mniej.
Temat możan uznać za propagujący narkomanie, więc leci report
Spoleczniak typowy, forumowy w dodatku..;/


a OT
Nie ma to jak sie fest ujarac przed dobra gierka ;P
 

zooooounk31

Banned
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Narkotyki są złe. NIGDY PRZENIGDY nie będe nic palił, wdychał, zażywał itp. Alkohol też jest be ale mniej.
Temat możan uznać za propagujący narkomanie, więc leci report
Temat jest po to aby ten kto chce mógł napisać czy lepiej mu się gra na trzeźwo czy może po czymś. Więc nie wiem dlaczego stwierdzenie że temat propaguje narkomanię ?
Jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś kogoś o pomoc aby Ci to wytłumaczył może mu się uda (w co wątpię). Czytanie ze zrozumieniem było przerabiane w szkole podstawowej, więc trzeba było uważać na lekcjach, no chyba że idziesz do pierwszej klasy dopiero we wrześniu to przepraszam ;]
Po za tym to że ja opisałem że gram pod takim a nie innym wpływem to jest oczywiście moja prywatna relacja i tym samym nic nie propaguję.
Dla mnie możesz nawet grać pod wpływem wody z ogórków kiszonych o ile lepiej Ci będzie, i będziesz się chciał podzielić z tym doświadczeniem na forum.
Więc nie wysuwaj żadnych nie słusznych oskarżeń zanim się nie zastanowisz kilka razy.
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
slusznie powiedziane fake4r ,jak ktos nie lubi puscic chmurki czasami,badz wypic pare piwek zawsze moze sobie kupic wate cukrowa i nikt tego nie bedzie negowal wiec komentarze ludzi niezainteresowanych tematem chyba niepotrzebne,ja mowie wszystko jest dla ludzi,niemniej nie popieram cpania i picia tak zeby zgon zaliczyc,trzeba we wszystkim fason trzymac...
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
teraz beda pisac 13. i 15. latkowie i mowic czego to oni nie pala przed graniem. ludzie beda sie dowartosciowywac i zaczna leciec posty w stylu: "no ja wypilem ostatnio litra duszkiem xDeee i w ogole mialem wikse i gralem w moderna nie moglem nikogo trafic blablabla"
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
13 i 15 latkowie mogą sobie pisać no i co z tego?
to forum nie jest tylko dla ludzi poniżej 18 roku życia, a i tak przygody alkoholowe przeciętnego nastolatka zaczynają się w wieku 15 lat plus...

@kj5 jeśli jeszcze raz za spamujesz mi pocztę raportami... to nie ręczę za siebie... zobacz np czekam na ważnego maila, wchodzę patrze jest wiadomość! raport i do tego bezsensowny... godz później to samo i tak w kółko...
wiem że ten przycisk jest bardzo kuszącym taki wykrzyknik w żółtym trójkącie ale powstrzymaj się, ćwicz sztukę opanowania...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gram pod wpływem... kawy, och tak, to daje mocno po głowie, świetnie się gra :)
Ew. jeśli nie kawa to jakiś inny napój energetyzujący.
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Czy lubię grać? Jak już to rekreacyjnie wypić piwko lub dwa przy grze, i nie wpływa to zbytnio na moją rozgrywkę, tak zwany chillout.
Ewentualnie Guitar Hero na imprezach po spożyciu się zdarza i wtedy jest ciekawie bo palce się mylą :D
 

tomaszek007

Użytkownik
Użytkownik
pod wpływem to ufc 2010 albo guitar hero :D alko wyostrza zmysly hehe :p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
po trawce nic mi nie wychodzi, zwykle to mam świecie i nie ogarniam świata, a co do alkoholu to zależy od ilości, po 5-6 piwach już nie jestem w stanie utrzymać wzroku na monitorze :)
 

smrodorodek

Użytkownik
Użytkownik
A grał ktoś z was na Xboxie podczas hapania dzidy przez jakąś laseczkę?
 

Stifleer

Użytkownik
Użytkownik
Dziwne pytanie. Ja nie grałem jak na razie w nic pod wpływem, gdyż nie trafie w nic w MW2
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A grał ktoś z was na Xboxie podczas hapania dzidy przez jakąś laseczkę?
lol, to nie po katolicku ; p
 

Do góry Bottom