Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

pepa

Banned
Użytkownik
A co to za problem dla MS flashować samemu IEXTREME 1.6 i przeprowadzać na nim testy jak go rozgryźć.Oni na 100% coś tam działają , ale nie dzięki temu , iż ktoś wysłał im na gware konsolkę z flahsem.
 

sasukepl

Użytkownik
Użytkownik
sami wgrają extreme nie potrzebują konsol.najwyżej zabiorą ci konsole zrobią ci dodatkowo ROD lub nie odeślą konsoli
 

kibbek

Użytkownik
Użytkownik
sorka ale czy ktos sie zastanawial jak M$ rozgryza iExtreme co nowsze?? Znajduje sie idiota ktory po przerobce na iExtreme 1.6(ktorego M$ nie rozgryzl) wysyla im konsole bo sie zepsula(a ma jeszcze gwarancje) to sadzi ze lepiej wlasna konsole naprawic niz innym mniej narazic konsole na bana bo jak oni taka konsole z 1.6 dostana to szybcie go rozgryza niz gdyby nie mieli 1.6 na ktorym moga sie bawic
Hahahahaha Dobre :p
Chłopie!!!Czy Ms jest biedny i nie może kupić sobie przeróbki Ixtreme i ją rozszyfrować....
A jak Ms będzie kupował przeróbkę to kto się skappnie że to oni kupują nazwie się koleś Adam Robak dalej już Dziękuję za konsole i bany lecą.
A moim zdaniem Ms jak by zbanował każdego to by też stracił....Dlaczego?
ponieważ na 10 osób 4 kupi sobie nową konsole 3 osoby nie kupią sobie następnej a drugie 3 osoby kupią ps3 chcąc zrobić na złośc Ms!!!

A jak by się dobrze przyjżeć to nie którym po jakiego hu.. przeróbka przecież i tak siedzi na jednej grze.. A gry teraz np: jak CoD 4 są warte 80zł można sobie pograć!!!Ja nie mam przeróbkiu nie poczebuje z 1000 gier dziennie siedzie i tak na jednej nie martwie się że będe miał bana a jak już mi się chce grać w nową to kupuje i gram nastęne 2 miesiące bije 1000G i wtedy można nową
 

draqonis

Użytkownik
Użytkownik
ja tam myślę że Microsoft jakby chciał mógłby wszystkich zbanować którzy mają nielegalne oprogramowanie ale poco skoro oni przynoszą pewne dochody a powiedzmy sobie szczerze jak ktoś gra w pirackie gry to nie przeżuci się z dnia na dzień na oryginały

jeżeli Microsoft zbanuje jakąś osobę to i tak na tym traci bo ta osoba będzie nadal grać na piratach a tak płaciłaby kasę za granie na Xbox live

no ale też nie mogą przecież to olać to robią od czasu do czasu jakieś akcje typu masowe bany tak dla przestrogi
 

xboxik

Banned
Użytkownik
jeżeli Microsoft zbanuje jakąś osobę to i tak na tym traci bo ta osoba będzie nadal grać na piratach a tak płaciłaby kasę za granie na Xbox live
Czytajac ten temat wlasnie to chcialem napisac ;)
Hmm... Przeciez nowy Splinter Cell wychodzi tylko na PC i 360, a wlasnie to sa platformy na ktorych jest piractwo. Ja mysle jednak ze największe piractwo jest w biedniejszych krajach bo przy zarobkach 1500Euro i cenie gry 50Euro to bym sie nawet nie zastanawial nad zakupem gry.
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
1500Euro i cenie gry 50Euro to bym sie nawet nie zastanawial nad zakupem gry.
1200 pln zarobku i 200pln cena gry u nas? NO NIE ROZUMIEM PO CO CI LUDZIE PIRACĄ,SRSLY.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Ten temat to jak zastanawianie się skąd programy antywirusowe wiedzą jak zneutralizować coraz to nowsze wirusy. Podlaczaja kompy do netu i sami czekaja az im sie "pofarci" i zostana zainfekowani. Niekoniecznie.

W zyciu jest tak, ze Musisz znac swojego konkurenta. W przypadku M$ są nim przerobione konsole bo traca na dystrybucji gier. Musisz znac swojego przeciwnika zeby wiedziec jak z nim walczyc i tyle. /end Pozdrawiam i polecam jakas lekture a nie zajmowanie sie takimi pytaniami. Albo lepiej dowiedz sie skad u mnie prąd w gniazdku? :) Przyda Ci sie w zyciu
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
1200 pln zarobku i 200pln cena gry u nas? NO NIE ROZUMIEM PO CO CI LUDZIE PIRACĄ,SRSLY.
to chyba proste

Napisał xboxik Zobacz post
1500Euro i cenie gry 50Euro to bym sie nawet nie zastanawial nad zakupem gry.

1500 euro na 50 to jakies ... 30 gier

1200 zl na 200 zl to jakies ... 6 gier

faktyczie ... czemu my rozmawiamy o piractwie ... toz to takie dobre ceny jak na polskie realia ;)


osobiscie kupywal bym oryginaly gdyby ceny i zarobki byly podane te z gory
teraz sory .. ale wole piraty ... i tak rzad okrada mnie to czemu ja mam nie robic tego samego ??

a prosze nie pisac mi na zasadzie .. skoro kupiles konsole to wiesz ile kosztuja gry itd .. mam to gleboko !! dalej bede sciagal piraty i tyle ! rzad mnie okrada to ja tez bede okradal tych ** ile moge !!

szkoda ze odbija sie to na producentom gier .. to nie ich wina ze mamy takie cene i zarobki w polsce ale skoro oni sami nic z tym nie chca zrobic to czemu ja mam sie nad tym pocic ??

co do tematu ... osobiscie powiem tak .. wali (sry ) mnie to czy jest sposob na IX czy nie ... i tak bede gral i tak .. z tym ze nie online (i tak nie gram.... granie online zostawiam ludziom ktorzy jednak placa za te ory. gry ja z piratami gram solo .. od takie moje male wyciszenie sumienia :D )
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
No właśnie. Ja powiem szczerze, że najbardziej to szkoda mi producentów gier, bo oni tak na prawdę nie wiele są winni. Ja przez 2 lata używałem i kupowałem gry oryginalne. Swoich miałem z 20, więc myślę, że odpracowałem na swoje ;> Teraz czas na piraty (od 0,5roku) bo jestem sam na utrzymaniu i mnie na org. nie stać. :(

Gdybym miał kase... :)
 

zaki#17

Użytkownik
Użytkownik
śmiem teiwrdzic że kolejne xboxy tez będą do przerobienia, bo z tego Microsoft ma kase
 

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
śmiem teiwrdzic że kolejne xboxy tez będą do przerobienia, bo z tego Microsoft ma kase
Na następne konsole będzie takie coś jak Dystrybucja Cyfrowa, prawdopodobnie :D.
 

Budyn90

Użytkownik
Użytkownik
śmiem teiwrdzic że kolejne xboxy tez będą do przerobienia, bo z tego Microsoft ma kase
Nie do konca jest tak, jak mowisz. Microsoft zarabia na sprzedazy gier, konsole sa sprzedawane po kosztach produkcji. Sony w przypadku PS3 sprzadaje konsole nawet ponizej tych kosztow.
 

Zaszczyk

Świeżak
Świeżak
Dopiero od niedawna mam xbox'a i mam pewne wątpliwości co do Ixtreme:

1.Czy jeśli mam xboxa z ixtreme 1.6 do tego gre ze stealth patchem to jaka jest możliwość że mnie zbanują?

2.Jeśli zepsuje mi się zbanowana konsola i oddam ją do reklamacji to naprawią mi ją?

Byłbym wdzieczny za rozwianie w/w wątpliwości.
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Dopiero od niedawna mam xbox'a i mam pewne wątpliwości co do Ixtreme:

1.Czy jeśli mam xboxa z ixtreme 1.6 do tego gre ze stealth patchem to jaka jest możliwość że mnie zbanują?

2.Jeśli zepsuje mi się zbanowana konsola i oddam ją do reklamacji to naprawią mi ją?

Byłbym wdzieczny za rozwianie w/w wątpliwości.

Ad1. Najmniejsze jakie może tylko być (mniejsze jest tylko grając na oryginałach)
Ad2. Możesz zawsze zaryzykować i wysłać popsutą konsolę do MS, jeśli ma nie naruszone plomby. Kilka osób na forum pisało, że tak zrobiło i się nie zczaili - jednak robią to wszystko szybko i nie mają raczej czasu sprawdzać, czy masz przerobioną konsolę, czy nie. Ostatecznie (gdy odkryją, że konsola jest przerobiona), odeślą Ci 360 nie naprawionego, a Ty będziesz musiał pokryć koszty przesyłki.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
a Ty będziesz musiał pokryć koszty przesyłki.

z tym pokrywaniem przesyłki to mit
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
z tym pokrywaniem przesyłki to mit
Możliwe, mówię co wiem, sam nie wysyłałem konsoli do MS (jeszcze).
 

Do góry Bottom