Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Ok to zaczne od tego że 2 osoby na forum mówią że chyba mają bana i jakiś inny kod jest niz od bana więc niewiadomo.....
A dzisiaj gadam se z kolegą który zamierza kupic X360 i mi mówi że on niebędzie przerabiałkonsoli bo za to jest ban... ale ja mu tłumacze ze jaki ban?? jeszcze go wyśmiałem....
Przedchwilą gadałęm gościem z innego forum który zbiera na X360 i tez zamierza kupic konsolke ale mi mówi że on będzie grał na oryginałach i niebedzie przerabiał konsoli bo za to jest ban....
To teraz ja juz zgłupiałem i sie boje włanczać konsole bo niechcem dostac bana.... i chcem wiedziać czy to prawda czy nie??

PS. wiem że większość osób ma przerobione konsole i normalnie gra... ale moze M$ niebanuje masowo konsol zeby zatrzymać pozory...
 

seba605

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

IXtreme jest jak do tej pory bezpieczne ale nie obawiaj się włączyc konsoli bo ban jest jak masz podłączonego neta i przeróbke Xtreme
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Nikt nie dostał bana, przez weekend i do tego święta w polsce było więcej ludzi na xlive i gdy termbest logował się, było zbyt dużo innych użytkowników robiących to samo i dlatego dostał kod o tym informujący. Z kolei krv miał jedynie problemy z połączeniem (brak udostępnionego połączenia, zbyt niskie mtu i inne.) wszyscy, którzy mają zamiar kupować konsolę czytają na ogół wiadomości z 2006 roku za czasów xtreme gdzie wszyscy piszą o fali banów. No to oni dowiedzieli się 2 letnich informacji i wiedzą że nie ma sposobu na bana więc nie chcą grać online ;)

Ja gram, wiele ludzi gra i nie ma bana. Jak na razie microshit nie znalazł jeszcze sposobu na ixtreme. Możesz grać spokojnie. I korzystaj z tego bo gdy przyjdzie nowy xlive prawdopodobnie ixtreme już nie wystarczy.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Ale wy jestescie naiwni (bo nie sadze zeby M$ byl taki glupi) wy ciagle myslicie ze M$ nie ma sposobu na przerobki ??? Najwieksza firma z oprogramowaniem komputerowym nie moze poradzic sobie z glupim IEXTREME ???? Jakby M$ tylko chcial to za jednym razem zbanowal by wszystkie przerobone konsole ,ale po co ???? Jak sami powiedzieliscie wiekszosc konsol jest przerobionych wiec brak przerobek = mniej sprzedanych konsol = mniej kasy ;) Takie jest moje zdanie i nie sadze ze moze byc inaczej
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

realizer napisał:
Ale wy jestescie naiwni (bo nie sadze zeby M$ byl taki glupi) wy ciagle myslicie ze M$ nie ma sposobu na przerobki ??? Najwieksza firma z oprogramowaniem komputerowym nie moze poradzic sobie z glupim IEXTREME ???? Jakby M$ tylko chcial to za jednym razem zbanowal by wszystkie przerobone konsole ,ale po co ???? Jak sami powiedzieliscie wiekszosc konsol jest przerobionych wiec brak przerobek = mniej sprzedanych konsol = mniej kasy ;) Takie jest moje zdanie i nie sadze ze moze byc inaczej
Realizer w pełni się z tobą zgadzam a poza tym im więcej banów tym mniej sprzedanych zdrapek na XBL a z tego Microsoft ma najwięcej kasy
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

No cóż najnowsze diecko microsoftu win vista w 3 dzień został złamany i bill nadal nic z tym nie umie zrobić ;) wszystkie jego programy itd., które mają być do ściągnięcia tylko na oryg systemie ściągają się z powodzeniem na piracie.

To samo tutaj, ixtreme jest aktualnie problemem microsoftu i ten nadal próbuje go rozgryźć. Wchodzi nowe xbox live i zapewne microsoft przygotuje coś nowego, jak na razie ixtreme na kopiach 1:1 jest bezpieczne. A gracze i tak są już przygotowani po wcześniejszym banowaniu, i na pewno będzie więcej ludzi, którzy uwierzą w falę banów jeśli ona nadejdzie.

Jakby M$ tylko chcial to za jednym razem zbanowal by wszystkie przerobone konsole ,ale po co Co?? Jak sami powiedzieliscie wiekszosc konsol jest przerobionych wiec brak przerobek = mniej sprzedanych konsol = mniej kasy Mrugnięcie Takie jest moje zdanie i nie sadze ze moze byc inaczej
To w 100% mija się z faktem o banowaniu przeróbek xtreme, jeśli rzeczywiście miałby dobry sposób na pewno by banował i banuje ale tylko "dziurawe" kopie. I do tego odbanowanie konsoli już jest możliwe, myśle że z czasem będzie to powszechnie dostępne.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

M$ zrobił kilka fal banów tylko na pokaz dla deweloperów żeby się od Xbox-a nie odwrócili bo jest dziurawy i nikt nie będzie grał na orginałach tylko przerobi konsole i na piratach jeździł po XL więc wpadli pewnie na pomysł zrobić pokazówkę.

PS. To jest moje zdanie!
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

ja zamierzam dopiero kupic konsole, oczywiscie ja przerabiam odrazu i nie zamierzam korzystac z XL skoro istnieje ryzyko zbanowania. To juz sprawa chyba kazdego z osobna i kazdy podejmuje ryzyko na siebie bo to tej osobie zbanuja konsole jak juz a nie koledze
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Kiedy M$ obczaił że mu hacknęłi napęd to wqurwił sie i dawał bany ludziom niektórym nawet za darmo, albo a chłodzenie :p Teraz się opanował i procedura banowanie już chyba nie jest tak prosta. Musi byc wg mnie Kreon żeby dostac bana. Ale coś czuje że znowu jakieś niedojeby na miesiąc przed premierą będą grały w GTAIV na xbl i znowu tsunami banów przejdzie
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

hah trafne spostrzeżenie, nie wiem jak można być tak głupim, żeby grać w gre która ukazała się przed premierą po necie :/ to działa jak płachta na byka na microshit, więc jeśli chcesz mieć bana to graj przed premierą! .
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

realizer napisał:
Najwieksza firma z oprogramowaniem komputerowym nie moze poradzic sobie z glupim IEXTREME ????
Skoro nie potrafi poradzic sobie z Windowsem, gdzie 90% kompow chodzi na "piratach", to z flashem napedu tez. Ot cala filozofia.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

a taki BAN co zrobi? calkowicie zblokuje konsole czy tylko dostep do neta. Ja jestem teraz na kupnie X'a z TV i chce odrazu kupic przerobiona (iXTREME 1,4 chyba cos takiego) i co daje w ogole ten dostep do xbox live
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Jest w innym topicu wszystko o ixtreme, a wy poszukać nie umiecie?
a taki BAN co zrobi? calkowicie zblokuje konsole czy tylko dostep do neta
Zablokuje całkowicie dostęp do xbox live, normalnie grać możesz bez problemu.
i co daje w ogole ten dostep do xbox live
ściąganie patchy, gier, dem, themów na dashboard no i co najważniejsze grać online.
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

tylko Xlive ?? gdzies czytalem na forum ze cala konsole :-\
 
P

Piri001

Guest
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Nie . Ban na konsole blokuje dostep do uslugi xbox live ( ogolnie internet dla xboxa ) . No i jak masz bana to nie masz gwarancji
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Przerabiajac konsole juz traci sie gware chyba ze plomby sa nienaruszone. Wiec nic nie ryzykujemy bo najwyzej zablokuja XLive i tyle dalej mozna grac :D :D :D
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Ale podobno czasem zdazaja sie jakies piraty (gry) co blokuja konsole ,wujek informatyk/elektryk mowil mi ze kiedys do niego przyszla wlasnie taka konsola co po wlozeniu plytki z piratem sie zwiesila i nic sie nie dalo zrobic
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Ale podobno czasem zdazaja sie jakies piraty (gry) co blokuja konsole
Bujda, bujda, bujda nie rozpowszechniajcie plotek bo później forum jest zasypywane głupimi pytaniami. Pewnie twój wujek miał pecha i konsolka mu po prostu przestała działać.

wujek informatyk/elektryk mowil mi ze kiedys
Jeden powie drugiemu, ten następnemu i tak to się zaczyna, a nikt tego udowodnić nie może prócz "ale mój wujek to informatyk wie co mówi"

Oczywiście bez obrazy, jeśli kogoś tu uraziłem to sora ale nie rozpowszechniajcie plotek opartymi o to co ktoś wam kiedyś powiedział.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Konsola się pewnie uszkodziła! Nie ma żadnego pirata co psuje konsole nie odwracalnie!
 

Abdulas

Użytkownik
Użytkownik
sorka ale czy ktos sie zastanawial jak M$ rozgryza iExtreme co nowsze?? Znajduje sie idiota ktory po przerobce na iExtreme 1.6(ktorego M$ nie rozgryzl) wysyla im konsole bo sie zepsula(a ma jeszcze gwarancje) to sadzi ze lepiej wlasna konsole naprawic niz innym mniej narazic konsole na bana bo jak oni taka konsole z 1.6 dostana to szybcie go rozgryza niz gdyby nie mieli 1.6 na ktorym moga sie bawic
 

Do góry Bottom