Czy mam flage ? Odpalilem gre bez dogranego ap25.

Keres

Użytkownik
Użytkownik
No wiec tak jak w temacie odpalilem nfs gra sie nie odpalila (czarny ekran), przerobka 1.1 lt liteon + dash 12625 .

Z tego co slyszalem to ten ixtreme co mam blokuje mozliwosc odpalenia, ale chce miec pewnosc ze wszystko jest ok.
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Jak to nfs hot pursuit to raczej masz flagę.
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Tak nfs hot pursuit lecz kilka osob pisalo ze ten ixtreme blokuje flage, wiec jak ktos wie jak to jest niech da znac.
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Ajajajaj zapomnialem ze jest to lt+
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
lt+ podobno blokuje możliwość otrzymania flagi ;) ale czy to prawda to cholera go wie.
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
Dowiesz się za jakiś czas lub sprawdz programem czy coś sie zmieniło w Nand :) podobno na Fatach to działa.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
lt+ podobno blokuje możliwość otrzymania flagi ;) ale czy to prawda to cholera go wie.
LT+ zostało wypuszczone po wprowadzeniu AP 2.5 i nie dopuszcza do nieudanego ap challange, a co za tym idzie nie dopuści do oflagowania konsoli. Brak patcha do AP 2.5 spowoduje jedynie niemożność uruchomienia gry.

NIEPOTWIERDZONE: Czytałem kiedyś że jeżeli zostawisz grę włączoną na czarnym ekranie dłużej niż chyba 10 minut to LT+ dopuści do testu AP 2.5 i konsola zostanie oflagowana - podobno było to świadome działanie twórców LT+, ale nie pamiętam w którym temcie się to przewinęło...
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a rozumiem że LT 1.9 jako młodszy brat ma też to zaimplementowane?
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a rozumiem że LT 1.9 jako młodszy brat ma też to zaimplementowane?
Tak. LT+ 1.9 także blokuje nieudane challenge AP 2.5
 

xAmpeGx

Banned
ja powiem tak, uruchomiłem AC BH jeszcze na LT zwykłym po premierze assassin'a i nie odpalił się, potem przerobiłem do Lt + i miałem czarny ekran bo nie dałem do ABGX, sprawdziłem w tym programie który pokazuje stan konsoli czy flaga czy ban itp i wyszło że mam flagę ale stwierdzam że to jedna wielka bzdura bo gram już 6mc na live i nie mam bana ani nic więc śmiało nie bójcie się :)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
LT+ zostało wypuszczone po wprowadzeniu AP 2.5 i nie dopuszcza do nieudanego ap challange, a co za tym idzie nie dopuści do oflagowania konsoli. Brak patcha do AP 2.5 spowoduje jedynie niemożność uruchomienia gry.

NIEPOTWIERDZONE: Czytałem kiedyś że jeżeli zostawisz grę włączoną na czarnym ekranie dłużej niż chyba 10 minut to LT+ dopuści do testu AP 2.5 i konsola zostanie oflagowana - podobno było to świadome działanie twórców LT+, ale nie pamiętam w którym temcie się to przewinęło...


Nie 10 minut a 30 sekund i dotyczy to konkretnego czytnika DVD. Odpowiedz znajduje sie w przyklejonym wątku z odpowiedziami na nowe LT+.

Po za tym wszystko się zgadza od czasów LT+ konsola jest bezpieczna przed flagą.

Gra mogła się nie odpalić na LT+ gdyż nie posiada pacha który jest nie zbędny (uwaga należy mieć pacha pod konkretny firmwer i daschboard).

Flage można sprawdzić programem xval 2.0.

Ludzie z flaga grają na Live i póki co nic im sie nie dzieje...

Pozdrawiam.

ja powiem tak, uruchomiłem AC BH jeszcze na LT zwykłym po premierze assassin'a i nie odpalił się, potem przerobiłem do Lt + i miałem czarny ekran bo nie dałem do ABGX, sprawdziłem w tym programie który pokazuje stan konsoli czy flaga czy ban itp i wyszło że mam flagę ale stwierdzam że to jedna wielka bzdura bo gram już 6mc na live i nie mam bana ani nic więc śmiało nie bójcie się :)
Nic nie jest bzdurą, za flaga wypowiedziała się scena. To ze gracze grają czy to z flaga czy to bez niej a posiadają podmieniony firmwer zawdzięczasz tylko i wyłącznie M$.
 

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Ap jednak jest, ale przez niewiedze dodalem patche do 1.9 lt zamiast do lt+

Kompletnie zapomnialem ze jest nowy ixtreme i abgx dodal juz do nowego :/
 

Do góry Bottom