czy mnie oszukano?!

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Dziś odebrałem mojego nowego Xboxa 360 w wersji premium. Kupiłem go za 969 zł (w cenie była viva piniata oraz forza 2).
Chciałbym zapytać, czy mnie nie oszukano. Miała to być wersja z płytą falcon. Wszystko ok, ale na zasilaczu jest etykietka 203W. Taka sama informacja widnieje na pudełku - 203W. Mimo to data produkcji konsoli to 16.05.2008r. Pan ze sklepu powiedział mi że jest to falcon, ale po prostu w zestawie jest zasilacz 203 a nie 175W i nie ma to zupełnie znaczenia. Mój napęd to http://estreja3.webd.pl/allegro/aukcja20/gfx/console_big.jpg
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

HDMI jest?!
Wyglada na to,ze Cie nie oszukali jesli HDMI bedzie.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

ja u siebie mam 203 na pudełku i zasilaczu, TEAM: FDOU na pudełku, a data wykonania konsoli to 16.05.2008r. Więc to falcon?
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

novak512 napisał:
ja u siebie mam 203 na pudełku i zasilaczu, TEAM: FDOU na pudełku, a data wykonania konsoli to 16.05.2008r. Więc to falcon?
masz wersje value prawdopodobnie bez hdmi ale ze nie falcon to troche dziwne
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

novak512 napisał:
ja u siebie mam 203 na pudełku i zasilaczu, TEAM: FDOU na pudełku, a data wykonania konsoli to 16.05.2008r. Więc to falcon?
może te nowe konsole z nowym napędem (Lite-On) mają inny zasilacz? hmmm bo z daty produkcji to raczej masz wersje z Lite-On.... jeśli masz z tyłu obok wyjścia wideo wyjście HDMI to masz falcon
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

A może jednak przeczytaj temat, do którego podałem link? latarka w dłoń i sprawdź chłodzenie...
 
P

przeo_91

Guest
Odp: czy mnie oszukano?!

novak512 napisał:
Witam!
Dziś odebrałem mojego nowego Xboxa 360 w wersji premium. Kupiłem go za 969 zł (w cenie była viva piniata oraz forza 2).
Chciałbym zapytać, czy mnie nie oszukano. Miała to być wersja z płytą falcon. Wszystko ok, ale na zasilaczu jest etykietka 203W. Taka sama informacja widnieje na pudełku - 203W. Mimo to data produkcji konsoli to 16.05.2008r. Pan ze sklepu powiedział mi że jest to falcon, ale po prostu w zestawie jest zasilacz 203 a nie 175W i nie ma to zupełnie znaczenia. Mój napęd to http://estreja3.webd.pl/allegro/aukcja20/gfx/console_big.jpg
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
Mam taką samą wersję, jest to OPUS, czyli wszystko jest OK. Też dostałem Forza 2 i VP2 :D
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: czy mnie oszukano?!

SUPER!!!! hehe jednak mam falcona :D Dzięki wszystkim za pomoc! Już mi się bardzo podoba to forum. Jestem nowym użytkownikiem, a już otrzymałem od was ogromną pomoc.
p.s. jak zobaczyłem 203W na pudełku, zadzwoniłem do kolesia od którego kupiłem konsolę i myślałem że o rozszarpię przez słuchawkę, a on mnie uspokajał jak mógł ;D
Dzięki jeszcze raz za pomoc!
 

Do góry Bottom