Czy moge bezpiecznie sie podlaczyc pod live?

rybik1986

Użytkownik
Użytkownik
Witam zrobiłem ostatnio aktualizacje offline mam lt 2.0 chodzą mi wszystkie gry MP3 i inne przerabiane XBC pytanie jest następujące czy mogę podłączyć konsole pod neta żeby nic się nie stało w sensie żeby nic się nie dograło z netu i zablokowało mi te gry które teraz działają ?? Jakieś ciche aktualizacje mogą się wgrać czy już to nieaktualne? I mogę bezpiecznie się podłączyć?
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Nie, nie możesz. Jeśli masz LT 2.0 to zmieniasz topologię. Jak chcesz być bezpieczny na XBL to tylko LT 3.0 + iHas.
 

rybik1986

Użytkownik
Użytkownik
Ale nie chodzi mi o gre na xboxlive chcialbym zobaczy co nowego jakies demka sciągnac i tym podobne czy pod tym wzgledem moge sie podlaczyc? bez plyty w napedzie oczywiscie
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Ale to nie ma znaczenia jak się połączysz. Nie ma znaczeni też czy będziesz słuchał muzyki na konsoli, biegał po Marketplace, grał w demo, ściągał tapety, ubierał avatara czy po prostu zostawisz włączoną konsolę i pójdziesz do sklepu po fajki. Masz LT 2.0 i gry ze zmienianą topologią, które nie są w 100% weryfikowane.

Microsoft jak daje już bana to za flasha napędu (w Twoim wypadku LT 2.0) a nie za to co aktualnie robisz na konsoli z wpiętym kablem. Chcesz to się łącz, ale zrobisz to na własne ryzyko, więc nie miej pretensji.

Aby być bezpiecznym na tyle na ile możliwe będąc na XBL trzeba spełnić dwa kluczowe warunki. Po pierwsze LT 3.0, po drugie gry nagrywane iHasem. W każdym innym przypadku jest ryzyk - fizyk.
 

rybik1986

Użytkownik
Użytkownik
To rozumiem :) Ale nie boje sie o bana tylko o to czy jakies tam ciche aktualizacje sie nie wgraja ze gry przestana chodzic te ktore juz mam:)
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
bzdury.Wielu graczy gra na LT+ 3.0 albo LT+ 2.0 na live z modowanymi grami i jeszcze nikt bana nie dostał więc nie masz się co obawiać
 

rybik1986

Użytkownik
Użytkownik
Dziekuje wszytkim za konkretne odpowiedzi:) podlaczylme sie pod neta i juz mi gry przerabiane z xgd3 na xgd2 przez zmiane topologi nie dzialaja:( i nie wiem co teraz zrobic a glownie tego dotyczylo moje pytanie wiec juz moge se wyrzucic te plyty czy jest jakas szansa je odpalic??
 

demi

Świeżak
Świeżak
Podłącze się pod pytanie. Mam LT2.0, napęd samsunga, zamierzam KUPIĆ Ghost Recona. Z tego co przeczytałem na forum to przy tym napędzie nie powinno się nic stac po aktualizacji dashboardu (obnecna wersja 13607). I tu moje pytanie czy mając oryginalną gre, LT, ten napęd, konto Gold na XBL bede mógł grać bezpiecznie na LIVE bez obawy o ban? Chce się odpiracić, ale też zachować możliwość grania w te gry które już mam i działają na LT2.0.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Podłącze się pod pytanie. Mam LT2.0, napęd samsunga, zamierzam KUPIĆ Ghost Recona. Z tego co przeczytałem na forum to przy tym napędzie nie powinno się nic stac po aktualizacji dashboardu (obnecna wersja 13607). I tu moje pytanie czy mając oryginalną gre, LT, ten napęd, konto Gold na XBL bede mógł grać bezpiecznie na LIVE bez obawy o ban? Chce się odpiracić, ale też zachować możliwość grania w te gry które już mam i działają na LT2.0.
OFW --> Dash 14719 --> LT 2.01

Nic nie będziesz musiał od nowa nagrywać.
 

demi

Świeżak
Świeżak
Jesli dash 719 nie usuwa LT i mam samsunga (inny watek mowi ze na tym napedzie nei ma cichej aktualizacji) to potrzebne jest przywrocenie OFW? Jak mi usunie LT to spoko, przezyje. Chce poprostu grac bezpieczniej na live.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jesli dash 719 nie usuwa LT i mam samsunga (inny watek mowi ze na tym napedzie nei ma cichej aktualizacji) to potrzebne jest przywrocenie OFW? Jak mi usunie LT to spoko, przezyje. Chce poprostu grac bezpieczniej na live.
Jeśli masz Dash'a niższego od 13599, to usunie przeróbkę. Najbezpieczniej jest, wgrać OFW.
 

Tofu212

Banned
lepiej wgrać recznie ofw
 

demi

Świeżak
Świeżak
Jeszcze jedno pytanie, czy po aktualizacji do 719 mozna przywrocic OFW aby dopiero pozniej podlaczyc sie na do neta? czy lepiej odrazu to zrobic? (nie mam jak tego zrobic a osoba ktora moze mi to zrobic dostepna jest jedynie w weekendy)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, czy po aktualizacji do 719 mozna przywrocic OFW aby dopiero pozniej podlaczyc sie na do neta? czy lepiej odrazu to zrobic? (nie mam jak tego zrobic a osoba ktora moze mi to zrobic dostepna jest jedynie w weekendy)
OFW --> aktualizacja Dash'a z USB --> sieć
 

demi

Świeżak
Świeżak
dzieki za odp
 

kondi88

Świeżak
Świeżak
Ja mam male pytanko. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o łączenie iksa z netem, wcześniej tego nie robiłem dlatego proszę o szczerą odpowiedz. Chciałem jednorazowo podłączyć się do xboxlive by ściągnąć gierkę arcade. Chodzi mi o to czy zdążę ściągnąć grę zanim dostanę bana?. Czy bana można dostać natychmiast po podłączeniu czy to trochę trwa? Po prostu nie chce żeby się okazało , że kupiłem MS points a mnie zbanują i lipa. Mam lt 2.0 dash 13599, liteon v2. Cichej aktualki się nie boję.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bana nie dostaniesz, nie ma banow

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ja mam male pytanko. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o łączenie iksa z netem, wcześniej tego nie robiłem dlatego proszę o szczerą odpowiedz. Chciałem jednorazowo podłączyć się do xboxlive by ściągnąć gierkę arcade. Chodzi mi o to czy zdążę ściągnąć grę zanim dostanę bana?. Czy bana można dostać natychmiast po podłączeniu czy to trochę trwa? Po prostu nie chce żeby się okazało , że kupiłem MS points a mnie zbanują i lipa. Mam lt 2.0 dash 13599, liteon v2. Cichej aktualki się nie boję.
Jeśli nie boisz się "cichej aktualizacji", to możesz podłączyć konsolę do sieci. Jedynym minusem bana jest sam ban.
 

dan14nr

Użytkownik
Użytkownik
Cześć
Mam dash 14719, flasha LT 3.0. Czy podłacząjąc zrobi mi jakąś aktualkę itp. która wpłynie na flasha napędu? Czy nie pękać i podłączyć? (podobno z lt 3.0 banów praktycznie nie ma).
 

Do góry Bottom