• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy moge wypalić grę?

Witam, nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Przejdę odrazu do sedna. Pobrałem bullestorma, jest to moja 1 gra jaką pobrałem po przeróbce. Wklejam tutaj screen z abgx, co musze zrobić, żeby gre odpalić na najnowszym flashu? I nie dostac bana na live? [video]http://img17.imageshack.us/i/abgxpyt.png/[/video]

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
teroretycznie bana dostaniesz nawet z SSv2. Skoro LT jest wykrywalne. dla wlasnego komfortu psychicznego mozesz zastosowac SSv2, ale na dluzsza mete przed banem moze cie to nie urchonic

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
z tego co pamietam to ja pliki SSv2 aplikowalem do iso przez jakiegos injektora. nie przez abgxa. w imgburnie wybierajac plik iso wybierasz ten maly DVD, ktory zostal zrobiony przez abgxa. albo ten ktory miales juz przy sciagnieciu gry

Do góry