Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Makaveli2Pac

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prosze o informacje bo mam kupić sobie X360 tylko niewiem czy go wogule podłoncze czy odrazu niewżiąść nowego Telewizoru :)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Jeżeli ten telewizor ma kabel euro to podłączysz ale grafika będzie taka że pokaleczy twoje oczy.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Jezeli ma chociaz chinche to tez podlaczysz... Ale ostrzegam tak jak powiedzial przeo... Szanuj oczy... kup nowy telewizor.

PS. Troche ortografi.... -_-
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Nie byl bym taki pewien czy podlaczy sam niedawno kupilem X'a i chialem podlaczyc do TV z mojego pokoju 21" kolo 13 lat ma (obraz poprostu skakal) potem sprobowalem do mniejszego 17" ktory tez ma kolo 13 lat z obrazem dzialo sie to samo. Wkoncu zalatwilem sobie od babki Panasoica 21" moze z 8 lat ma i obraz wyglada dobrze oczywiscie nie jak HD ale grac sie da i oczy nie bola.
A co do tego TV 17 letniego sadze ze jednak nie podlaczysz :mad:
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Ja podlaczam do 17 letniego tv i dobrze jest
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

ja też mam 17letniego, Panasonica :) Podłączyłem bez problemu używając jednej małej przejściówki. Ale nowy tv (najlepiej lcd sony bravia) warto kupić!
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

To jakies przeterminowane te moje 13 latki :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Nie wiem czy we wszystkich kineskopowych TV tak jest, ale na moim przynajmniej powstawałay takie dziwne cienie podczas grania :-\ Poza tym, szkoda oczu. Już wole do monitora CRT 19' podłączyc, grafa jest o niebo lepsza
 

DonPedro

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Ja na poczatku podlaczylem do 17 letneigo tv i problem byl taki ze nie obslugiwal pal-60
Wiec wlacza sie konsola, wszystko cacy wrzucam gierke a tu komunikat "gra wymaga pal-60 czy przelaczyc" biore tak i obraz ******* miga. Gry ktore na pal-50 mi poslzy to bournout paradise i fnr3. gow i pes08 nie poszedl. Dopiero pomoglo podpiecie konsoli do monitora i pozniejsze kupno nowego tv
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy można podłonczyć X360 do starego 17-letniego telewizoru

Tez tak mam ale moj tv mozna powiedziec sie "przyzwyczaja" bo po 1 min juz 60 pal mozna
 

Do góry Bottom