Czy można przerobic gry nagrane pod LT+2.0 na LT+3.0 bez ponownego pobierania obrazu?

KaErzet

Świeżak
Świeżak
Witam was serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz jako zarejestrowany uzytkownik więc jeszcze nie wiem ocb.
Moje pytanie to tytuł tego posta a mianowicie, mam Xboxa elite z lt+3.0 i pożyczyłem od kumpla gierki nagrane pot lt+2.0
niektóre działają np. Fifa 12, NFS The Run, Dirt 3, UFC 2010 i kilka innych. Niestety kumpel ma nagrane też gierki tj. Far Cry 3, CoD MW3,Assassin's Creed, Battlefield 3 (działał przez jakieś 30 min i wyskoczył błąd, żeby przeczyścić płyte szmatką...!) które mi nie idą :( Wyskakuje komunikat, że płyta nie jest obsługiwana :( Powiedzcie mi co am zrobić i czy jest na to jakiś sposób ;) Z góry dziękuje i pozdrawiam !!! ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak można poradnik jest w dziale ISO--->Artykuły.
Wystarczy cofnąć topologię.
 

KaErzet

Świeżak
Świeżak
Możesz podać link bo jestem ciemny i nie wiem jak tego szukać :/
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

KaErzet

Świeżak
Świeżak
Tutaj jest opisana zmiana topologii gry przygotowanej pod LT+3.0 na LT+2.0 a ja potrzebuje odwrotnej metody czyli z LT+2.0 na LT+3.0 ? Chyba, że ja czegoś nie ogarniam :/ Sorki ale serio jestem ciemny ;D
 

kobek66

Użytkownik
Użytkownik
Zrób obraz z płyty i przepuść przez abgxa ustawionego pod lt3.0 i nagraj najlepiej ihasem na verbatimie
 

the mistic

Banned
Najlepiej nowe iso ściągnać skan abgx 360 z ustawieniem autofix level 3 i nagrać to tyle jeśli chodzi o xgd3. xgd2 możesz se z płyty na płyte. Xgd3 z lt 2.0 nie działa na lt 3.0 i na odwrót, musisz od nowa wypalić.
 

matt011

Użytkownik
Użytkownik
A to nie jest od tego ze plyta nie jest nagrana iHasem?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
ale chłopak chce grać a nie nagrywać!! :)
ale tak się nie da trzeba nagrywać samemu pod lt 3.0
 

Do góry Bottom