Xbox One Czy nadal trzeba dodawać dane rozliczeniowe?

Emily22

Świeżak
Świeżak
Hej.
Wiem, że były już podobne tematy ale były one stare, sprzed ponad 5 lat, dlatego chciałabym wiedzieć, czy nadal trzeba dodawać jakieś dane rozliczeniowe. Nr telefonu bym podała ale można w rubryce jest tylko z kartą Orange, karty kredytowej nie posiadam, no i jest to dla mnie spory problem, ponieważ chciałam sobie kupić grę online za pomocą karty przedpłaty, bez podawania jakichkolwiek danych rozliczeniowych.
Pomożecie mi? :v

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej.
Wiem, że były już podobne tematy ale były one stare, sprzed ponad 5 lat, dlatego chciałabym wiedzieć, czy nadal trzeba dodawać jakieś dane rozliczeniowe. Nr telefonu bym podała ale można w rubryce jest tylko z kartą Orange, karty kredytowej nie posiadam, no i jest to dla mnie spory problem, ponieważ chciałam sobie kupić grę online za pomocą karty przedpłaty, bez podawania jakichkolwiek danych rozliczeniowych.
Pomożecie mi? :v
Trzeba podawać. Dane rozliczeniowe to imię nazwisko, adres itd. Dane płatnicze to karta płatnicza, działa nawet zwykła jak do bankomatu. Pytanie co chcesz kupić. Bo gier z x360 nie kupisz za pomocą kart przedpłaty (no chyba, że przez konsole x360), a gry z XO normalnie idzie płacić zdrapkami, ale na koncie musisz podać dane adresowe.

Emily22

Świeżak
Świeżak
Dane kontaktowe mogę podać na stronie Microsoftu na komputerze?
Grę chciałabym kupić na xone.
I dzięki za odpowiedź ;)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dane kontaktowe mogę podać na stronie Microsoftu na komputerze?
Grę chciałabym kupić na xone.
I dzięki za odpowiedź ;)
Na stronie MS tu: https://account.microsoft.com/

Jak zmienić adres rozliczeniowy w trybie online
  1. W przeglądarce przejdź do strony Moje konto.
  2. W razie potrzeby zaloguj się do konta Microsoft, które chcesz zmienić.
  3. Wybierz pozycję Płatności i rozliczenia, a następnie wybierz pozycję Informacje rozliczeniowe.
  4. Wybierz pozycję Edytuj profil i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby poprawić adres rozliczeniowy.
  5. Następnie spróbuj ponownie dokonać zakupu.

Do góry Bottom