1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Czy nadal trzeba dodawać dane rozliczeniowe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Emily22, Maj 28, 2018.

1. Emily22

Emily22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej.
    Wiem, że były już podobne tematy ale były one stare, sprzed ponad 5 lat, dlatego chciałabym wiedzieć, czy nadal trzeba dodawać jakieś dane rozliczeniowe. Nr telefonu bym podała ale można w rubryce jest tylko z kartą Orange, karty kredytowej nie posiadam, no i jest to dla mnie spory problem, ponieważ chciałam sobie kupić grę online za pomocą karty przedpłaty, bez podawania jakichkolwiek danych rozliczeniowych.
    Pomożecie mi? :v

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Trzeba podawać. Dane rozliczeniowe to imię nazwisko, adres itd. Dane płatnicze to karta płatnicza, działa nawet zwykła jak do bankomatu. Pytanie co chcesz kupić. Bo gier z x360 nie kupisz za pomocą kart przedpłaty (no chyba, że przez konsole x360), a gry z XO normalnie idzie płacić zdrapkami, ale na koncie musisz podać dane adresowe.

4. Emily22

Emily22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dane kontaktowe mogę podać na stronie Microsoftu na komputerze?
    Grę chciałabym kupić na xone.
    I dzięki za odpowiedź ;)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na stronie MS tu: https://account.microsoft.com/

Jak zmienić adres rozliczeniowy w trybie online
    1. W przeglądarce przejdź do strony Moje konto.
    2. W razie potrzeby zaloguj się do konta Microsoft, które chcesz zmienić.
    3. Wybierz pozycję Płatności i rozliczenia, a następnie wybierz pozycję Informacje rozliczeniowe.
    4. Wybierz pozycję Edytuj profil i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby poprawić adres rozliczeniowy.
    5. Następnie spróbuj ponownie dokonać zakupu.

Wczytywanie...

Poleć forum