Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

X

x-mato

Guest
Zastanawia mnie to czy naprawa RoDa jest tyle warta(120-200zł)??bo slyszalem ze za mniejsze pieniadze da sie to zrobic.Co wy o tym sadzicie??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Za rebaling to już taniej się nie da! Chyba że pójdziesz do pseudo serwisu i tam ci x-clamp zrobią i zapłacisz 50zł :p Więc wybierz albo konsola sprawna w 100% i jedno razowy wydatek 200zł albo x-clamp i konsola pochodzi miesiąc i znów 50zł albo całkiem padnie :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

A jak konsola sprawuje sie po rebalingu?!Chodzi dobrze,czy zdarza sie jej zlapac RoD?
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

misiek8 napisał:
A jak konsola sprawuje sie po rebalingu?!Chodzi dobrze,czy zdarza sie jej zlapac RoD?
Jeśli wykona to profesjonalny serwis i bedzie lutowane na kulach Pb ,i jeśli zrobią modyfikacje chłodzenia to na pewno konsola powinna pochodzić długo
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

kopecioch napisał:
misiek8 napisał:
A jak konsola sprawuje sie po rebalingu?!Chodzi dobrze,czy zdarza sie jej zlapac RoD?
Jeśli wykona to profesjonalny serwis i bedzie lutowane na kulach Pb ,i jeśli zrobią modyfikacje chłodzenia to na pewno konsola powinna pochodzić długo
I oprócz tego czy użyją kul Pb z zwiększoną ilością ołowiu :p
 

Pil

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Jak kupiłem xboxa na allegro, na 100% był naprawiany z3ROD, postanowiłem że przerobie napęd i okazało się ze nowsze chłodzenie. Konsola naprawiona przez MS. Naszczęście zostawli stary napęd :). Konsola dział 20h na 24 i jest git
 

Sasek39

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

moj kolega miala roda i placil 140zl
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Sasek39 napisał:
moj kolega miala roda i placil 140zl
i płacił za X-Clamp :D
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

hehe. :D ja pisalem do Laski i mowila ze zrobi rebaling za 120zł ??? czy to możliwe :p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Za x-clamp to ci ja zrobię za 30zł pasuje?
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

nie chce x-clampa bo tylko bardziej spierdzielisz a ja jutro wysylam do serwisu tylko nie wiem czy do laski czy do takiego innego za allegro za 200zł :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Michał01 napisał:
nie chce x-clampa bo tylko bardziej spierdzielisz a ja jutro wysylam do serwisu tylko nie wiem czy do laski czy do takiego innego za allegro za 200zł :D
Laska robi x-clamp, więc mówie ci że zrobię ci to samo za 30zł co on robi za 120zł.
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

spoko jak dasz gwarancje 3 miesiace :p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

dam ci gware ;) ale po 3 miesiącach jak konsola ducha wyzionie to już jej nie naprawisz ;(
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

a jak sie spierniczy po 2 miechach??? to co zrobisz?? :D
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Michał01 napisał:
nie chce x-clampa bo tylko bardziej spierdzielisz a ja jutro wysylam do serwisu tylko nie wiem czy do laski czy do takiego innego za allegro za 200zł :D
Laska? Poczytaj... http://x360iso.org/index.php?topic=3586.0
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

Dam mu bardziej w pizde . i nie wyciągnie tak z 5 miechów a potem .
 

Michał01

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy naprawa RoDa jest tyle warta??

bardziej w pizde?? :D nie wiem czy roda z kodem 0020 naprawisz x-calmpem
 

Do góry Bottom