Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

ukis12

Świeżak
Świeżak
Mam telewizor Thomson 32WB842S i nie wiem czy opłaca mi się kupować xboxa 360. Mam na oku xboxa 360 Premium i Elite. Głównie chodzi mi jaki będzie wyświetlany obraz. Plis pomóżcie
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

z tego co znalazlem info o nim to ma 100hz plaski ekran 32cale CRT, oplacac sie oplaca oczywiscie to nie jest zly TV - wiadomo nie osiagniesz tej ostrosci , rodzielczosci co na LCD ale i tak bedziesz zadowolony , a co do modelu do lepiej wziac premium, dysk 20gb Ci wystarczy mysle, chyba ze myslisz o mp3 filmach. A w ogole w ELITE masz kabel hdmi wiec nie wiem czy by Ci podszedl...
 

ukis12

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

słyszałem że xboxy się często psują czy to prawda?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

Te nowe raczej rzadko. Ale głównie chodzi tutaj o to co użytkownik z nimi wyprawia... jeśli będziesz go trzymał w szafce to zapewne padnie z przegrzania...
 

ukis12

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

mam zamiar go trzymać niedaleko okna na wierzchu nie w szafce
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

No to nie masz się czego bać ;)
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

Podstawa to dobra cyrkulacja powietrza lepiej ustawić klocka w mniej widocznym miejscu jak zamykać go w przepięknej szklanej szafce :)
 

ukis12

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

a często występuje problem 3 czerwonych diod ?
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

w starych xboxach 360 to prawie każdy egzemplatrz miał 3 rod ... a jak wystąpi 3 rod to juz po konsoli ... pozostaje tylko serwis
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

mateusz_gosc napisał:
w starych xboxach 360 to prawie każdy egzemplatrz miał 3 rod ... a jak wystąpi 3 rod to juz po konsoli ... pozostaje tylko serwis
w dawnych podobno ze statystyk 30% ale ja osobiscie znam osoby co maja konsole praktycznie od jej premiery i nadal graja, zapewnij konsoli odpowiednie miejsce i nie przejmuj sie tylko graj.
Co do falconow RODy sa baaaardzo rzadko. (<10%?)
 

ukis12

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

a orientuje się ktoś jakie mogą być aktualne ceny X360 Premium w Media Markt ?
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

ukis12 napisał:
a orientuje się ktoś jakie mogą być aktualne ceny X360 Premium w Media Markt ?
strone www masz... +zawsze mozesz kupic z allegro teraz juz kazdy wysyla tam kurierem i mozesz od razu kupic przerobiona konsole to jest swietne i wygodne wyjscie ... Z tego co widzialem to za ok ~1000pln masz premiuma juz przerobionego 1000-1080pln
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

kupiłem prawie 2 tygodnie temu w media markt w Bielsku za 1100 zł z grą burnout paradise ... gierke sprzedam za 70-80 zeta więc te 1000 zł musisz dać :))

mogłem poczekać tydzień bo była promocja bez 22% VATU ... i wtedy ten sam zestaw kosztował 900 zł ;// ah jak o tym pomyśle to ciarki mnie przechodzą :((((

pozdr.
 

rytwin

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

Polecam Arcade możesz kopić okazje szukaj na aukcjach nawet za ok.600zl można wyrwać(oczywiscie uzywke)nówka najtaniej 650 naprawdę tanio sprzedasz memorke i gry i dolozysz niewielka kase na dysk i masz jak premiuma
 

ukis12

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

zastanawiam sie jeszcze czy na moim tv będzie obraz lepszy na ps3 czy na x360 premium ?

Waham się którą wybrać, chodzi mi o taką żeby była ładna grafa na tv i żeby się szybko nie popsuła
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca mi się kupować xboxa 360 ?

ukis12 napisał:
zastanawiam sie jeszcze czy na moim tv będzie obraz lepszy na ps3 czy na x360 premium ?

Waham się którą wybrać, chodzi mi o taką żeby była ładna grafa na tv i żeby się szybko nie popsuła
grafa na ps3 i na xbox360 jest niemal identyczna - chociaz udowodniono ze jednak do gier lepszy jest xbox

PS. poczytaj troche zanim zadasz pytanie na forum o tym wszystkim jest juz napisane...
 

Do góry Bottom