Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Mam zamiar sobie kupić Xboxa 360

Znalazłem sobie na allegro konsolę (premium) Czyli minimum jaką mam zamiar kupić. No i wszystko ładnie pięknie jest przerobiona itp itd. Zastanawia mnie tylko czy tak w sklepie mogą sprzedawać takie rzeczy i boję się że może to być jakaś podpucha. Jakby na to nie patrzeć przerobienie konsoli jest przestępstwem ;)
Chyba nie muszę się tłumaczyć dlaczego ją przerabiam po prostu mnie nie stać na gry po 300 zł :)

Link do aukcji :)

http://www.allegro.pl/item415281313_xbox_360_premium_przerob_nowka_sklep_wrocl_r2pol.html

Pozdrawiam :)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Jakby na to nie patrzeć przerobienie konsoli jest przestępstwem
Mylisz się, przerobienie konsoli nie jest przestępstwem, ale granie na "piratach" tak !
Wiele sklepów sprzedaje już przerobioną konsole która dotwarza "kopie zapasowe" czyli kopia bezpieczeństwa oryginału (który powinien być w domu ;P)

Wiec to nie żadna "podpucha" :rotfl:

po prostu mnie nie stać na gry po 300 zł
ekhm...
 

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Konsole nie posiadają wyjścia HDMI.
Więc jak chcesz grać na jakimś TV kineskopowym to nie widzę jakieś podpuchy tam, ale lepiej pomyśleć przyszłościowo i poszukać coś z HDMI :)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

eee tam bez HDMI też uzyska się na panelu LCD obraz HD, jeszcze są kable AV takie jak component HD (taki jak ten: http://www.allegro.pl/item411122521_firmowy_kabel_hd_component_av_optic_pozlacany.html) oraz VGA ;)
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

No niby tak warto, ale jak by to powiedzieć ilość pieniędzy ograniczona :)

Co do tych gier. Wiem jeżeli ktoś kupuję konsolę za 1300zł to i stać go na gry po 300zł raz na 2-3 miesiące. Prawda jest taka że jeżeli ktoś ma wydać 300zł na grę to robi wielkie oczy. W końcu i tak wydaję te 300zł na piwo czy słodycze czy inne ciekawe rzeczy :p Powiem wprost jestem złodziejem :) I tak mnie można nazwać bo gram na piratach jak 80% tego społeczeństwa :)

Brać tą konsolkę czy pomożecie mi znaleźć coś hmmm smaczniejszego :p
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

E3RD napisał:
....to i stać go na gry po 300zł raz na 2-3 miesiące.
ja już nie wytrzymuje -.- gdzie ty widziałeś gry na X360 po 300 zł ??!

najnowsze gry na X kosztuja max 200 zł (cena zaraz po premierze) za 2-3 tyg HITY kosztuja po 160-180 zł
w sklepie PSX Extreme masz gry godne polecenia (MoH Airborne, Skate, Fifa Street 3..) za 60 - 85 zł !! Nówki, więc nie świergol takich głupot bo tylko mnie denerwujesz :mad:
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Nie znam się na tym, ostatni raz kiedy byłem w polskim sklepie to było bardzo dawno temu, kiedyś były drogie nie wiem jak jest teraz, ale skoro kosztują do tych 100zł to kupię parę oryginałów bo jakieś trzeba mieć ;) Nie denerwuj się i może skończmy ten temat z tymi wszystkimi grami i graniem na piratach bo tak można do usranej gadać.

Czy ta konsola do której dałem linka jest warta swojej ceny ??


Powtarzam jeszcze raz nie znam się na konsolach pierwszy raz w życiu coś takiego kupuję :)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

1.Nie musiałeś tak trąbić że jesteś złodziejem i że nie stać cię na gry za 200zł. :p po prostu nas to nie obchodzi ^^
2.Konsola według mnie nie warta tylu pieniędzy... dajesz 1300zł za po serwisową konsolę bez HDMI, kiedy z lite-onem (no nie przerabialne) kosztują w granicach 950zł i mają wszystko nowe. Poszukaj lepszej okazji.
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Wielkie dzięki :) Tak teraz myślę tak na prawdę po co mi ten premium chyba Arcade też mi wystarczy. Tylko dyskiem twardym się różni, ale może się mylę :) Kupię jakiegoś dobrego Xboxa za 1000zł ?? Najlepiej przerobionego bo podobno jak się trafi na Liteona to można pomarzyć o przerobieniu.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Tylko przerobione albo z datą produkcji przed kwietniem. Ale najlepiej chyba arcade bo na jesień nowy dashboard z możliwością instalacji gier na dysk więc wejdą nowe 60gb dyski w cenie tych 20gb (o ile wierzyć informacją.) Więc arcade na razie najlepszy wybór.
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Tak szukam i powiem wam szczerze że nie ma nigdzie przerobionych Arcade w ogóle nie wiem czy da radę to gdzieś indziej kupić. Znacie może jakieś strony, czy też sklepy we Wrocławiu (bądź jakieś on-line) W których takie konsole oferują ?
 

IceCube

Świeżak
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Wez najlepiej poszukaj po sklepach.Ja bylem w Tesco,Auchanie,MediaM,Empiku,(przewaznie 2006r oprocz Media) az w koncu znalazlem Arcade'a 09.2007 z nowym chlodzeniem,Benq, itp. za nieco mniej niz 800zl.
Takze najpierw lepiej sie rozgladnac :D
Pozdro
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Czyli nie ważne jaki będzie miał napęd? Jest tylko ważne żeby był przed kwietniem 2008 roku ?
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Xbox kosztuje teraz 1000 zł. A przeróba sama 30-50 zł. Lub można samemu.

Więc? Nie zamawiaj, kup w sklepie normalnego. I poszukaj na necie jak można przeróbić, ewentualnie adresy sklepów przerabiających :) Moja rada.
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Właśnie czytałem o tym Liteonie. Kupię w takim Media markcie, a tu się okaże że to Liteon i koniec. 1200zł to trochę dużo wolał bym coś do 1000zł, ale jak już nie ma nic innego to będę zmuszony kupić takiego ;)


Edit:


Znalazłem takie oto 2 Xbox'y proszę doradźcie czy warto je kupić i czy nie ma haczyków :)

http://www.allegro.pl/item409292212_xbox_360_premium_ixtreme_gwarancja_raty_lodz.html

Pisze że tracimy gwarancję. Jestem tego świadomy, ale widziałem też takie przeróbki że się jej nie traci więc nie wiem kto ma rację :) Jest napisane że jest nowy układ chłodzenia ale zasilacz ma 203W, a nie tak jak widziałem z nowym chłodzeniem 175W ;)

Oraz drugi:

http://www.allegro.pl/item415340984_nowy_xbox_360_premium_ixtreme_1_41gwar_sklep_pzn.html

Wszystko aż za pięknie i ładnie :p
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Czy ja wiem czy pięknie ? :eek: Jak roda dostaniesz to tak pięknie nie będzie .A czemu niekupsiz używanej z hdmi? i przeróbką?
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Przeglądałem już takie oferty i mają niestety stare chłodzenie bądź o nowym nic nie piszą. Wolę Ixa z nowym chłodzeniem. Czyli brać z pierwszego linka ta za 999zł ? :)



PS: Nie wiem co to jest ten ROD, ale nie musisz tłumaczyć ;)
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Ja na twoim miejscu to bym poczekał jeszcze kilka dni i ktoś na pewno będzie chciał sprzedać używanego z hdmi do 1000zł No chyba że ci zależy na czasie.
 

E3RD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Mam jeszcze 7 dni więc mogę poczekać tak do środy :)
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupić //Czy to nie jakaś podpucha ?

Są ludzie co grają na tych bez hdmi i nie mają Roda więc możesz zaryzykować ,gorzej jak sie zepsuje bo wtedy 200zł w plecy no chyba że ręczniki użyjesz to udupsiz konsole na amen
 

Do góry Bottom