czy opłaca sie kupic ihas ?

kacper644

Użytkownik
Użytkownik
Czy oplaca sie kupic ihas czy bedzie tak ze niedlugo wyjdzie cos nowego i ihas nie bedzie mi potrzebny ?
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Krótko i na temat. Opłaca
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
opłaca się. co nowego ma wychodzić skoro wszystko działa? jak nie masz możliwości zrobić rgh to bierz iHasa.
 

michasL

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem i nie żałuje :p Narazie same pozytywne cechy iHas ;)
 

__FRIX__

Użytkownik
Użytkownik
Śmieszny wątek moim zdaniem, gdyby nie opłacałoby się go mieć nie mielibyśmy go w swoich domach - przypuszczam, że z 80% użytkowników tego boardu posiada te nagrywarki, dlatego wydaje mi się, że pytanie czy się opłaca jest bezcelowe - co zabawne ciężko ostatnio dostać taniej "zwykłą nagrywarkę" od IHASa 124B, w Saturnie najtańszy Samsung stał 89 zł podczas gdy za IHASa zapłaciłem 79 zł. Gdyby kosztował on 200 zł szło by wtedy zadumać nad sensem kupna, ale, że kosztuje na allegro 60 zł i wypala bez problemu każdą grę uważam, że pytanie było głupie :p
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
koledzy inaczej

jesli grasz na live to kup ihas, jeśli nie to rób rgh albo graj z płyt, tyle...
 

kacper644

Użytkownik
Użytkownik
ja nie chce grac na live. tylko pytanie czy jesli teraz nagram np fife13 zwykla nagrywarka to bedzie dzialac jesli chce grac z plyty i nie mam rgh ?
 

TyPeK

Użytkownik
Użytkownik
Raczej będzie. Nie chcesz grać na live to rób RGH i miej z głowy nagrywanie płyt, region, na jakie lt, itp. RGH rządzi
 

kacper644

Użytkownik
Użytkownik
tylko ze mam dasha D:2.0.15574.0 i nie mam mozliwoscie zrobienie rgh. czy jedynym wyjsciem jest ihas ? bo jak nagrywam zwykla nagrywarka do konca medium to gry mi nie dzialaja
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: czy opłaca sie kupic ihas ?

Ja nagrywam clonecd i daje overburning i śmiga wszystko. :) a nie mam ihas. Oczywiście wcześniej puszczam przez abgx

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

akwarium25

Banned
Ihas juz jest coraz bardziej wymagany do same odpalenia i grania bezproblem w forze4,dogme,dirt showdown i fife 13. Ihas jakies 70zl, proby na truncated wyjda duzo drozej czy to za dziala czy. Na dashu 15xx nie da sie rgh, tylko lt i ihas tu sie sprawdzi.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: czy opłaca sie kupic ihas ?

Więc dlaczego jak nagram na zwykłej nagrywarce to wszystko śmiga?

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

akwarium25

Banned
Pewnie dlatego, ze gier na ihas jest kilka szt i cie minely lub lt 2.0
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: czy opłaca sie kupic ihas ?

Normalnie nagrywam xdg3, daje overburning, płyta nagrywa się na koniec z błędem, ale normalnie odpalam i gram bez błędów. Xbox z lt3

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
tu nie chodzi o gry XGD3 tylko z CIV
 

akwarium25

Banned
Forza 4 tez ? wiecej niz 30min da sie grac? Lub dogma dirt wiecej niz 10min. I ostatnie fifa 13 bez problemu karira chodzi ci?
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: czy opłaca sie kupic ihas ?

Fifa 13 dziś sprawdzę jak z roboty wrócę.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

akwarium25

Banned
Jak ci nie szkoda plyt. Do tematu nikt nie dodal, ze do kilku nagrywarek oprocz litka da sie wgrac lt max, lista c4eva lub forum. I jak ktos taka ma to ihas za free.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: czy opłaca sie kupic ihas ?

Do tej pory nagrywam na Maxellach i dziś rano Fifa się wypaliła i jak pisałem na ponad 15 nowościach zero problemów.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

akwarium25

Banned
nie w nagraniu jest problem sie zawsze nagra. Ale jak ci dziala to sie ciesz w cuda nie wierze.
 

Do góry Bottom