Czy opłaca się kupić xbox360 FAT

TheMatttiiiii

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam zamiar kupić xboxa 360 fat ponieważ moja slimka padła. Jaka jest różnica między tymi xboxami i jak zapobiec rrodowi?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli fat, to tylko na płycie Jasper.
Poza rozmiarem różni się tym, że nie ma wifi.
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Ale zawsze możesz do niego podpiąć specjalny moduł wifi
 

pavel1303

Świeżak
Świeżak
Ja mam fat z 2008 roku i działa do tej pory bez żadnych problemów. Może mi się trafił jakiś dobry egzemplarz.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Nie opłaca phat jest strasznie głośny i cena jak starszego slima. W żadnym przypadku jak miałeś slima nie kupiłbym phata.... chyba ,że kasy brak lub desperado
 

dragon1493

Banned
Nie opłaca phat jest strasznie głośny i cena jak starszego slima. W żadnym przypadku jak miałeś slima nie kupiłbym phata.... chyba ,że kasy brak lub desperado
Chyba mylisz stare faty z nowszym Jasperem i też taki bym polecił, mój Jasper chodzi ciszej niż moja slimka Trinity (odpalane gry cyfrowe na obu konsolach), co do napędu to w facie owszem jest głośniejszy. Jak zgrasz sobie gierki odpalane z płyt na dysk to masz cichutką konsolę i dłużej napęd, a w sumie to laser pożyje :)

Wysłano z Motorola Moto G
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Chyba mylisz stare faty z nowszym Jasperem i też taki bym polecił, mój Jasper chodzi ciszej niż moja slimka Trinity (odpalane gry cyfrowe na obu konsolach), co do napędu to w facie owszem jest głośniejszy. Jak zgrasz sobie gierki odpalane z płyt na dysk to masz cichutką konsolę i dłużej napęd, a w sumie to laser pożyje :)

Wysłano z Motorola Moto G
fajny zart slimy co do db są lepsze o 100lat od phatów.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ja mając możliwość wyboru między SLIM a Jasperem i tak wybrałem poczciwego grubaska.
awaryjność taka sama jak w przypadku SLIM a być może nawet i mniejsza.
Najbardziej dopracowana konsola od MS to właśnie Jasper (wg mnie rzecz jasna)

@Nemezis30 Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, SLIM nie są lepsze o '100 lat' bo na początku gdy te pojawiły się na rynku był z nimi większy problem jeśli chodzi o awaryjność niż w przypadku Jasperów.
Jedynym i niezaprzeczalnym plusem SLIMek jest wifi- i TYLKO wifi.
Posiedź sobie troszkę z Jasperem w jednym pokoju to zobaczysz różnicę jaka jest między tymi dwoma konsolami.
Nawet w przypadku RGH SLIMy przegrywają już na samym starcie z PHATami bo różnica między boottimem jest kolosalna, niekiedy trwa to ponad minutę gdzie np. mój Jasper startuje od strzała.
poczytaj najpierw o tych '100 latach' a dopiero potem mędrkuj
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Fakt, jaspery prawie bezawaryjne, ale ja bym wybrał slimkę.
Nie które aspekty to kwestia gustu:
Slim jest mniejszy,ładniejszy,ma 5 gniazd usb,ma wyjście SPDIF ,wykonany jest w nowszej technologii.
Skoro wspomniano o rgh, to na coronach faktycznie są dłuższe boot'y, ale ja na mojej trinity mam starty do max 15sek, także z0nk nie przeginaj z kolosalnością...
Różnica w cenie nie jest bardzo duża...
Powiem tak: jaspera oczywiście warto (bo takie było pytanie), ale ja bym wybrał slima..
 

Do góry Bottom