Czy opłaca się kupować LCD 32" Full HD do grania na X360?

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Słyszałem że w telewizorach mniejszych niż 37" nie opłaca się brać Full HD (1080p), bo nie widać różnicy między HD ready (720p).
To prawda?

Tą ankietę zamieściłem na jeszcze innym forum, ale sądzę że tu są osoby bardziej obeznane w temacie. ;)
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupować LCD 32" Full HD do grania na X360?

Z tego co czytałem na forach o TV to co słyszałeś jest prawdą.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy opłaca się kupować LCD 32" Full HD do grania na X360?

apekiller napisał:
Słyszałem że w telewizorach mniejszych niż 37" nie opłaca się brać Full HD (1080p), bo nie widać różnicy między HD ready (720p).
tak bierz HD ready, na 32 calach na pewno nie zobaczysz różnicy ;p
 

radziu_ddz

Świeżak
Świeżak
HD ready 32 cale sam tak niedługo będę brał :) nie zobaczysz różnicy ...
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
TV do 32 cale to hd ready póżniej do <42 cale FULL hd
 

szkodnik

Użytkownik
Użytkownik
TAk dobrze czytałes róznice mozna zobaczyć dopiero na 42 calach i wiecej wiec nei ma po co przepłacac za 32 cale full jak mozna wziasc zwykłe hd
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
TV do 32 cale to hd ready póżniej do <42 cale FULL hd a pozniej do 100 cali mega HD
Co znaczy mega HD? pierwszy raz coś takiego słyszę...
P.S Falcon nie nabijaj postów ;]
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jesli chodzi ci o x360 i tv hdr/hd to roznica jest wielka-telewizory hd,nawet 27" rozciagaja obraz-brzydko to wyglada,i te czarne linie .
 

bit4you

Użytkownik
Użytkownik
jeśli będziesz oglądał materiał Full HD na TV Full HD i HD ready to zauważysz różnice na 32" jednak innych standardach niż HD TV dużych formatów wypadają gorzej zależy to też od modelu TV i jak sobie radzi z obsługa sygnału, co TV to inna historia należało by sprawdzić każdy samemu indywidualnie bo jeden jest gorszy od drugiego a cena może być ta sama

jest wiele innych czynników wpływających na jakoś
Odległość od TV a wielkość TV
Jakość sygnały SD, HD czy Full HD
Jakość wykonania matryca jaka została użyta w TV


kupując TV do 2000zł jakość obrazu kryje się za podzespołami wykorzystanymi do budowy TV. Dlatego każdy producent ma swój markowy model który stara się dopieścić przy czym cena jest wysoka jednak to ciągną markę i wszyscy myślą ze uzyskają to samo na TV z niższej pułki
bo to TV 42" HD firmy krzak.

Pozdro
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
nie warto pakowac pieniedzy w FULL HD..nie dosc ze sa troszke drozsz niz HD ready to jeszcz maja raczej wiekszy pobor mocy..a roznicy nie zauwazysz zadnej w graniu...nie warto przeplacac..tu kazdy pisze ze roznice miedzy full hd a hd ready widac dopiero powyzej 42 cali...a kiedys ogladalem bardzo dobry rogram i kazdy tam stwierdzal ze rozniece widac jednak dopiero powyzej 50 cali:)...bierz hd ready i bedziesz super zadowolony..do xboxa wystarczy
 

bit4you

Użytkownik
Użytkownik
nie warto pakowac pieniedzy w FULL HD..nie dosc ze sa troszke drozsz niz HD ready to jeszcz maja raczej wiekszy pobor mocy..a roznicy nie zauwazysz zadnej w graniu...nie warto przeplacac..tu kazdy pisze ze roznice miedzy full hd a hd ready widac dopiero powyzej 42 cali...a kiedys ogladalem bardzo dobry rogram i kazdy tam stwierdzal ze rozniece widac jednak dopiero powyzej 50 cali:)...bierz hd ready i bedziesz super zadowolony..do xboxa wystarczy

kolejna bzdura ile twoim zdaniem pobiera prądu TV Full HD a ile HD ready ?
ja ci mogę udowodnić ze LCD full HD może pobierać 80W przy matrycy powyżej 37"

jakość obrazu nie zależy od wielkości matrycy :)
oczywiście ze do grania wystarczy dobry TV HD ready
 

Maciek797

Użytkownik
Użytkownik
TV do 32 cale to hd ready póżniej do <42 cale FULL hd
Po co wprowadzasz ludzi w błąd ?? od 37 cali powyzej Full HD 32" mozesz brac w hd ready nie zauwazysz roznicy wiem ze swojego doswiadczenia pozdro
 

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
Ale 32" FULL HD będą lepsze od 32" HD READY?
 

luleq

Użytkownik
Użytkownik
Ale 32" FULL HD będą lepsze od 32" HD READY?
omg! co za pytanie? wiesz co znaczy "nie zauważysz różnicy" albo "nie ma różnicy"?????
 

fatumzoR

Użytkownik
Użytkownik
luleq jeśli możesz to nie wypowiadaj się już :) dziękuję.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Telewizory są tak tanie że kup spokojnie FULL HD, będziesz mógł przynajmniej mówić że masz FULL HD:). Różnice zauważysz z bliska, siedząc i grając raczej nie;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja mam TV LCD 22'' Samsung HD Ready (720p) i obraz z Xboxa 360 jest taki sam jak na TV LCD 40'' Samsung Full HD (1080p).
Mój TV 22'' pobiera 50W a ciotki 40'' pobiera 250W a różnicy w obrazie na HDMI nie ma, tylko wielkość obrazu.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
ja sie z wami nie zgodzę. Sam gram na 32 calowym hd ready i obraz jest bardzo ładny, ale jak wpadamy do koleszki na weekend i musimy na 42 full hd to idać różnicę i to bardzo. Najbardziej w GTA i w Fight Night r3
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Kolego,a nie prościej wziąć 360 pod pachę,iść do okolicznego sklepu RTV i na własne oczy zobaczyć?!Bez problemu Ci podłącza konsole do TV i na własne oczy się przekonasz jaka naprawdę jest ta różnica-sam tak zrobiłem.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
opłaca sie kupuj. jak bede mial kase tez kupuje. 32 cale juz takie taniutkie sa. a mi nie potrzebny wiekszy : ) tylko do grania i ogladania. przeciez cale zycie przy nim nie spedze :D
 

Do góry Bottom