1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Czy opłaca się obecnie robić reballing?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zlew, Maj 29, 2018.

1. Zlew

Zlew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno pisałem tutaj o Falconie ze starym dashem. Wychodzi na to, że również on jest wadliwy.
    Po włączeniu konsola pochodzi z 3 do 10 minut, po czym zwiesza się, a po resecie pojawia się E 79.
    Wcześniej myślałem że to zależne od dysku (wyjęcie pozornie "usuwało" problem, ale najprawdopodobniej po prostu długo się nie pojawiał) ale dziś error wyskoczył bez dysku. W środeczku brak kabli wskazujących na jakiekolwiek mody.
    Wyczytałem że poza dyskiem winny tu będzie southbridge i stąd pytanie: czy opłaca się oddawać konsolę do serwisu na reflow/reballing? Czy lepiej puścić dalej za grosze i szukać czegoś pewniejszego? A może jest jakiś niskobudżetowy fix na taki problem? (mam jeszcze Xenona - dawcę części)

Ostatnia edycja: Maj 29, 2018
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. jejek

jejek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zezłomować.
    Miałem x360 10 lat i padła.
    Gry, pady itp opyliłem za ponad 300zł.

Od 500zł można kupić xboxa one używkę. Gry kupuje przeważnie starsze w przedziale 20-30zł tak więc jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum