Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Wiem ze to juz 3 temat zaczety przeze mnie ale nie znam sie tak dobrze na xboxie360. Chce sie was zapytac czy oplaca mi sie przerobic stara wersje premium bez hdmi z napedem samsunga :-\ czy poczekac az cos sie z nia stanie i mi wymienia na nowa wersje?? Chce se w cos pograc ale oryginaly sa za drogie :'(. Plz pomozcie.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Opłaca się. Ja mam Premium z 2006 bez hdmi. Hula aż miło!
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

A ile go masz?? Po za tym mogło ci sie pofarcić bo rzadko sie zdarza żeby x360 długo chodził po przeróbce. Jeszcze jedno: ile grasz dziennie??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Przeróbka nie wpływa na żywotność konsoli! A przerabiać się opłaca, nie masz się co martwić na zapas jeżeli konsola działa dłuższy czas to nie masz się co martwić, ja swoją od razu przerobiłem :p
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Z przeróbką czy bez to nie ma to wpływu ile będzie chodził. Podatność na roda zawsze jest taka sama. Liczę, że kupiłem dobry egzemplarz i tyle hehe. Poza tym jak załatwisz sprawę u profesjonalisty to nie ma się czego obawiać. Tak wynika z doświadczenia mojego i moich znajomych. A jakby (tfu! tfu!) coś się któregoś dnia schrzaniło to się iksa naprawi i tyle.

Jako, że nie jestem zboczony to gram 3-4 godziny dziennie. Konsolę mam ponad 7 miesięcy.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

jeśli to link do aukcji pana Adama z firmy ALTERŚWIAT to rób u niego śmiało. Ja mu słałem swoją konsolę i jestem zadowolony w 100 procentach.
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Wielkie dzięki za pomoc. A mógłbys mi powiedzieć jaki masz napęd?? Za wszystko z góry dziękuję i pozdrawiam :).
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Ja mam samsunga :p
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

a ja mam Hitachi
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

A ty Przeo masz starą czy nową wersję?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Nowsza, choć bez HDMI, różni się tym że jest po serwisowa i ma tylko stara obudowę a reszta new, po prostu sprzedali ją jeszcze raz :)
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

A chłodzenie ma nowe czy stare, bo sie boje żeby mi sie nie przegrzał.

PS: Moja ma 10 miechów od kupna ze sklepu (w UK) ale ja ją kupiłem na allegro 4 miechy temu i jak dotąd działa świetnie, tylko czasem się gry przy sejwach przycinają (nie wiem czy to normalne).
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Jeśli masz nie otwieraną to włącz na niej film/grę, owiń w koc/poduszkę i zostaw na 2-3h. Po tym dostaniesz ROD i microsoft wyśle ci nowiutką konsolę z nową płytą główną. Działa w 100%.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

I dostaniesz konsole z LiteON i już nie przerobisz... ;P chyba że chipem za 250zł :p
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Jaki LiteON??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Nowy napęd montowany w Xbox 360, nie do przerobienia, jedynie Chip NME v2 za 250zł i nie dostępny w Polsce go może przerobić :p
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

To jest la z lotto raz wygrasz raz nie musisz zaryzykowac.
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Nie wiem na co sie zdecydować :(. Na przeróbkę i wrazie zepsucia do serwisu, czy zawinąć go, wysłać do M$, ale nie przerabiać bo liteon :-\. Chyba że się poszczęści i dostanę inny :p. Pomożecie?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Ile już działasz na konsoli?
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy oplaca sie przerabiac x360 z 2006 roku bez hdmi z napedem samsunga??

Nie bardzo rozumiem, ale jeśli chodzi o granie to jakieś 4-5 miesięcy. Tylko problem w tym, że gram w większości na demówkach, a z płytą w środku to mało gram (dlatego że posiadam tylko turoka i pgr3 :'(). Ale jak ostatnio patrzyłem to po 2 godz. grania w pgr3 x360 był aż gorący. Dlatego nie wiem co robić. Troszkę się boje że się przegrzeje jak przerobie i zacznę grać na płytach :'(.
 

Do góry Bottom