1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy pad Patrol Tech różni się czymś od zwykłego z Xbox One S?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gilban1, Czerwiec 3, 2018.

1. Gilban1

Gilban1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. I mam pytanie:

Czy pad Xbox One S Patrol Tech różni się czymś od zwykłego białego z Xbox One S? Czy poza kolorem niczym? Oczywiście piszą że uchwyty ma gumowane - ale tylko od góry, czy od dołu też?

Dlatego też się pytam bo nie wiem czy warto więcej zapłacić.

W oryginalnym padzie po 3 miesiącach użytkowania lewy dolny bumper dziwnie odskakuje czasami i myślę nad wymianą. Więc chciałem kupić nowy w to miejsce, a po wymianie były by dwa.

Czy kupić zwyczajnie czarny lub biały?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gumę masz na spodzie pada z boku i u góry. Ogólnie grając na Elitce przy gumowych uchwytach (ale ja mam akurat w całości) dużo lepiej się trzyma pada w łapie, dużo pewniej. Tak to chyba nie ma innych różnic.

Wczytywanie...

Poleć forum