Czy płyty Verbatim i Media Tech to to samo?

3echo

Użytkownik
Użytkownik
Bo jeśli chodzi o sprawdzenie tych dwóch firm programem DVD Identifier,to wychodzi,że są produkowane przez tego samego producenta,czyli Mitsubishi Kagaku Media(MKM).Czy ktoś juz moze nagrywał gry na te płytki?Cena płytki Media Tech oscyluje w granicach ok.2,50zł DVD+DL.
 
to te same tloczne tylko te tansze tloczone na gorszych matrycach stad ta cena 2,50
osobiscie polecam Emtecki sa made in japan - dorownauja jakoscia verbatimom a nawet lepiej
 

maclogan

Banned
Użytkownik
W sumie i tak wszystko jest "made in China" tylko etykietka inna .

Ja używam prawie wyłącznie do gier płyty Emtec za około 2,50 za sztukę i jestem berdziej niż zadowolony z ich jakości . Sporadycznie wypalam też na Platinum , Maxell i Extreme i na w sumie ponad 200 nagranych płyt zaledwie kilka wylądowało w koszu . Moim zdaniem Verbatimy są mocno przereklamowane i nie ma sensu płacić 2x tyle co za płyty o podobnej lub takiej samej jakości sprzedawane o połowę taniej .
 

zooooounk31

Banned
ja wypalam na Verbatimach, skoro i tak juz gram na kopiach zapasowych to chociaz na to nie bede zalowal pieniedzy. Nagralem kiedys kilka plyt EMTEC i byl problem, kupilem 10x i chyba ze 4 polecialy do kosza, jesli chodzi o EMTEC to nie bylem zadowolony, a verbatimom daje 8/10 bo kilka spalilem :D ale najbardziej jestem wlasnie z nich zadowolony
 

3echo

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o Verbatimy to nie mam z nimi żadnych problemów,ale kiedys nagrałem na TDK i teraz konsola raz odczytuje a raz nie.Tak więc szukam zamiennika Verbatim ale o podobnej jakości dlatego zapytałem o Media Tech.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
al capone zastanów się co piszesz emtecki lepsze od verbatimów ?? Verbatimy to najlepsze płyty dvd dl jakie są a nie jakieś emtecki które zamiast odczytywać gry to niszczą napęd
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie to, żebym się czepiał, ale dopiero co był taki sam temat!
 

Do góry Bottom