czy przerabiać czy nie?

legggy

Świeżak
Świeżak
witam, dawno mnie tu nie było, bo czasu bardzo mało mam na gry, ale jako tako udaje mi się czasami pograć, konsolę mam już z 2 latka albo dłużej, z tego co pamiętam przerobiłem na 1.4, do odpalania nowszych gier używałem 3rd wave i gry działały, na sieć nie wchodziłem, oprócz 2 razy, raz robiłem update (no ban), raz update z usb, dziś update (ryzykowałem, wiem) z sieci, szło długo (bo z avatarami), mam D 2.0.9199.0 -> na chłopski rozum dash nic nie ma do wersji Xtreme 1.4 jaką mam, więc pewnie nadal muszę patchować gry przez 3rd wave???

drugie pytanie, słyszałem, że jest już jakiś LT+ (na nowe zabezpieczenia ap25 w nowych grach, wiem, że nie da się konsoli upnąć z usb, wiem też, że ten LT+ pozwoli na grę w gry dowolne, i nowe, i te z 4wave, 3wave, 2wave? tak? nie mylę się? czyli generalnie każda nowa gra niedługo będzie miała ap25 i rozumiem że mam robić LT+?

z góry dziękuję za odpowiedzi!
 

SimosPL

Świeżak
Świeżak
Najlepiej nie przerabiaj konsoli bo mogą cię zbanować
 

RailoF

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej kupic jedną grę na np miesiąc i grasz czysto. ;p
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tego typu dylemat przedstawiał już Szekspir w swoich dramatach.
Jego sławne "to be or not to be" to odzwierciedlenie odwiecznego nieporozumienia między chęcią, a posiadaniem. Faktem jest, że często obie rzeczy się łączą, bądź też z siebie wynikają. Z chęci pojawia się posiadanie. Warto nadmienić tu także kolejność, która ma niebagatelne znaczenie w tym pytaniu. Bo jakże może być najpierw posiadanie, a później chęć, tyczące się jednego przedmiotu (w tym traktowanego nie stricte materialnie, bo możemy się spotkać np. z checią posiadania silnego ducha). Cała sytuacja stwara w człowieku pewien proces nakłaniający go do decyzji, czy pozostanie przy chęci, czy skupi się na posiadaniu, czy wystarczy mu owa chęć, czy też posiadanie jest mu niezbędne do życia i musi zostać zaspokojone. Owe "be" jest więc nie tyle czymś realnym, a raczej sferą naszych przeżyć i emocji, które to wpływają na naszą osobowość, a postawienie go w pozycji pytającej "to be or not to be", skłania się ku zakłopotaniu duchowym człowieka wywołanym jego nieumiejętnością pojęcia istoty życia. Szekspir jak i Ty, sugerujecie, że jesteśmy jedynie zawieszeni w czasoprzestrzeni, że tak naprawde nie stanowimy jej fundamentalnej części, jesteśmy ulotni, a z tego wynika sens całego pytania, skrzętnie przez autorów ukrywanego. Otóż po co więc żyjemy? Odpowiedź na to pozostawiona zostaje odbiorcy, jako jego osobiste wrażenie spowodowane byciem istotą żyjącą.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Być albo nie być, oto jest pytanie.
Jeśli w istocie szlachetniejszą rzeczą
Znosić pociski zawistnego losu
Czy też, stawiwszy czoło morzu nędzy,
Przez opór wybrnąć z niego? - Umrzeć - zasnąć -
I na tym koniec. - Gdybyśmy wiedzieli,
Że raz zasnąwszy, zakończym na zawsze
Boleści serca i owe tysiączne
Właściwe naszej naturze wstrząśnienia,
Kres taki byłby celem na tej ziemi
Najpożądańszym. Umrzeć - zasnąć. - Zasnąć!
Może śnić? - w tym sęk cały, jakie bowiem
W tym śnie śmiertelnym marzenia przyjść mogą,
Kiedy zrzucimy z siebie więzy ciała,
To zastanawia nas: i toć to czyni
Tak długowieczną niedolę; bo któż by
Ścierpiał pogardę i zniewagi świata,
Krzywdy ciemiężcy, obelgi dumnego,
Lekceważonej miłości męczarnie,
Odwłokę prawa, butę władz i owe
Upokorzenia, które nieustannie
Cichej zasługi stają się udziałem,
Gdyby od tego kawałkiem żelaza
Mógł się zwolnić? Któż by dźwigał ciężar
Nudnego życia i pocił się pod nim,
Gdyby obawa czegoś poza grobem,
Obawa tego obcego nam kraju,
Skąd nikt nie wraca, nie wątliła woli
I nie kazała nam pędzić dni raczej
W złem już wiadomym niż uchodząc przed nim
Popadać w inne, którego nie znamy.
Tak to rozwaga czyni nas tchórzami;
Przedsiębiorczości hoża cera blednie
Pod wpływem wahań i zamiary pełne
Jędrności, zbite z wytkniętej kolei,
Tracą nazwisko czynu. - Ha! co widzę?
Piękna Ofelia! - Nimfo, w modłach swoich
Pomnij o moich grzechach[1].
 

legggy

Świeżak
Świeżak
ej poeci :D poezja nie polega na wklejaniu szekspira na forum, tylko wczytywaniu się w to co jest napisane! :D a jak jesteśm w temacie czytania (ze zrozumieniem) tego co napisałem ja, to przeca widać, że ja JUŻ MAM PRZEROBIONĄ KONSOLĘ, a chodzi mi o to, czy nowe gry da radę odpalać na 1.4, czy też trzeba dorabiać LT (lub LT+), bo niby jakieś zapezpieczenia ap25 będą, których nie kumam...

... mój dylemat łopatologicznie: wyjdzie Fable 3, ja mam X1.4, czy jak ją spaczuję 3rd wave-m, to mi zadziała? czy też będę musiał mieć LT (LT+)??
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Kolego musisz mieć LT+ na tym koniec i przepuszczać gry przez ABGX, Btw powinieneś dostać warna za nie czytanie forum :)
 

Do góry Bottom