Czy przerabiac?

Lostu

Świeżak
Świeżak
Mam zamiar przerobić mojego xbox'a z ixtreme1.5 na 1.61 na te ferie tylko nie wiem czy się opłaca, bo podobno ma wyjść niedługo 1.7 (LT).
Więc co o tym sądzicie? Czekać na LT czy przerabiać?
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Nie warto czekać, skoro jest 1.61. Właściwie 1.61 to jest LT. Nawet nie wiadomo kiedy wyjdzie 1.7 bo ostatnio było słychać, że prace zostały zawieszone.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Mam zamiar przerobić mojego xbox'a z ixtreme1.5 na 1.61 na te ferie tylko nie wiem czy się opłaca, bo podobno ma wyjść niedługo 1.7 (LT).
Więc co o tym sądzicie? Czekać na LT czy przerabiać?
Jasne , że lepiej przerobić do najnowszego ixtreme . Z tym że przerabiając z IX 1.5 do 1.61 to musisz pamiętać , że paczowane gry się nie uruchomią . A co 1.7 to nie wiadomo kiedy ma wyjść może za parę miesięcy a może za parę tygodni . Równie dobrze możesz poczekać na 1.8 jak masz taki tok myślenia . Chcesz przerabiaj na nowsze IX lub jeśli nie chcesz czy nie masz kasy nie przerabiaj ...
 

Lostu

Świeżak
Świeżak
Zdaje sobie sprawę z tego, że przerabiane gry nie będą działać dlatego, zapewne będę przerabiał w dzień przed feriami, aby mieć czas je przejść :p. Dzięki za pomoc :)
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie czekaj przerabiaj :) nie wiadomo kiedy wyjdzie :)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja bym Ci polecił nie przerabiać, przecież proces patchowania wcale nie jest trudny ani czasochłonny, a tak zaoszczędzisz trochę kasy. Na necie i tak na tym 1.61 nie pograsz, więc po co Ci to??
 

Do góry Bottom