Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Jak czytalem w gazecie wyborczej w Polsce jest firmu ktora wyszukuje IP uzytkownikow ktorzy sciagaja i udostepniaja pliki. nie iwme czy to jest mozliwe i czy kazdy kto sciaga teraz pliki poqinien sie obawiac. kary ponoc wynosza nawet do 5000 zl prosze o komentarz.



Jak znajde te artykuly to je umieszcze
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Szukaja i czy znajda??Znajac nasza polska policje to myslisz ze bedzie im sie chcialo jeszdzic i wpadac do domow sprawdzac ip kompa i czy sciagnal???
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

ja ten proceder opisywalem, i jak najbardziej moga zrobic rezwizje a na podstawie tej wytoczyc proces sadowy
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Rapidshare albo zagraniczne prywatne trackery = bezpiczne ściaganie ;)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Nie sądze, żeby np Rapid udostępniał IP swoich użytkowników.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Rapid nigdy nie poda ip swoich uzytkownikow, bo serwry rapida sa na wyspach gdzie zadna policja nie moze mu nic zrobic. :)
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

serwery sa w niemczech, nic zrobic to by nie mogli jak by byly serwer w kosmosie

ip jak sad go przycisnie to poda, problem w tym ze nie ma odpowiednich regulacji w prawie aby miec na nich haka, poza tym jak by podal swoje ip to by bylo przycinanie galezi zysku
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Nie sądzę jak by tak mieli wparować do każdego do chaty to by chyba do końca świata to robili. Ja to się tylko dziwie adminowi tego forum, że się nie boi.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

a sciaganie przez ******** jest bezpieczne?W sumie ja wiecej sciagam gier ******** ale z zagranicznych torrentow nigdy nie sciagalem np z ********.org
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

******** są najbardziej nie bezpieczne bo nie zajmuję się nimi legalna organizacja
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Wystarczy zagraniczny Tracker i mogą mi obciągnąć :p
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Ja w sumie pobieram z torrentów, ale nie boję się o moje IP, ponieważ używam PeerGuardiana 2, który jest na bieżąco aktualizowany, i na dzień dzisiejszy blokuje około 700000000 adresów IP różnych instytucji rządowych, a także różnego rodzaju firm(w tym polskie) monitorujących sieci. W ciągu nocy potrafi mi wyłapać setki numerów i odrzucić połączenia z nimi.
 

kondrat

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Rapid tak czy inaczej jest najlepszy, najszybszy i najpewniejszy :)
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

A z takiego MoorHunta(p2m)?
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Jeśli tylko ściągasz, a nie uploudujesz, to możesz się czuć bezpiecznie, bo w Polsce zabronione jest udostępnianie plików a nie ściąganie.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

ManhunterPL napisał:
Jeśli tylko ściągasz, a nie uploudujesz, to możesz się czuć bezpiecznie, bo w Polsce zabronione jest udostępnianie plików a nie ściąganie.
100% racji! Ściągać możesz ale nie możesz udostępniać i czerpać korzyści majątkowych.
 

ap0f1s

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Przecietny uzytkownik co sciaga nie ma sie co bac(oczywiscie zawsze jest ryzyka) Wiekszosc naltow wynika z tego ze albo ktos czerpie zyski..albo ktos poprostu doniesie na drugiego.

Co do rapida. wedlug mnie duzo wygodniesyz jest *******.(kazda pozycja pojawia sie najpierw na ********** pozniej jest upload na rapida) po zatym nie kazdy kupuje konto, a sciagnie bez niego mija sie z celem. Oczywiscie sa programy do omijania, ale trzeba sie troche pobawic.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

ap0f1s napisał:
Przecietny uzytkownik co sciaga nie ma sie co bac(oczywiscie zawsze jest ryzyka) Wiekszosc naltow wynika z tego ze albo ktos czerpie zyski..albo ktos poprostu doniesie na drugiego.

Co do rapida. wedlug mnie duzo wygodniesyz jest *******.(kazda pozycja pojawia sie najpierw na ********** pozniej jest upload na rapida) po zatym nie kazdy kupuje konto, a sciagnie bez niego mija sie z celem. Oczywiscie sa programy do omijania, ale trzeba sie troche pobawic.
Nic nie trzeba się bawić! Tylko czasem rapit kombinuje z czcionkami i w tedy trzeba trochę czekać na nową wersje USD. A tak normalnie to włączsz USD i jeżeli masz zmienne IP to ciągniesz jak ze zwykłego p2p, tyle, że z maksymalną prędkością łącza, a nie jak na ********** 2kb/s
 

ap0f1s

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

Jezli masz konta na pt torrentleech torrentgigs. To nie masz problemow z predkoscia. Po zatym baza na rapida nie jest taka obszerna jak na torentach.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Czy ściaganie jest bezpieczne?????

ale masz problem z seedem a to konczy sie slabym ratiem
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom