Czy sie to opłaca

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Czy opłaca się zakup tego Xboxa? SUPER KONSOLA XBOX360 HDMI (1080618433) - Aukcje internetowe Allegro Pisałem do tego Pana i mówił mi, że Xbox jest z 2008 roku, nie było problemów z RODAMi bo jest nie przerobiony i niezbanowany. Pytałem też o to pęknięcie bo mnie trochę niepokoiło ale powiedział mi, że Xbox nie upadł tylko chciał zdjąć przedni panel i robił to nieumiejętnie i pękło. Czy może mi ktoś powiedzieć czy ten xbox jest z napewno z 2008 roku?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że jest z 2008 bo Arcade wyszedł w listopadzie 2007. Chyba, że ktoś kupił w dniu premiery lub przed 2008. Na pewno płyta główna Jasper. Czy się opłaca? Nie mam pojęcia bo widać, że jest używany. Ale może kupisz nowego bo jak wejdzie Slim do Polski to wersje Arcade i Elite stanieją. W USA Arcade już kosztuje 149$ czyli właśnie około 450zł tyle, że nie będzie używany. Poczekałbym te kilka dni.
 

GKxD

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to za drogo.
Ja zestaw z kablem hdmi, gwarancją, dyskiem 20gb i mm card 256 i jedną grą kupiłem za 480 zł
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
to nie zdziwie sie jak jutro sie obudzisz z rrodem ;PP
 

Koxus

Użytkownik
Użytkownik
może spróbuj negocjowac cene za 400 zł to całkiem ok oferta
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno płyta główna Jasper. C.
Jaspery miały już pamięć flash, więc podejrzewam że to Falcon, chyba że tą karte pamięci posiada jako dodatkową, chociaż nie wiem po co:p
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
poszukajlepszej okazji.
450zł masz samego arcade nie masz gier ani nic jeszcze nie wiadomo czy to nie jest z poczatku 2008.
Poszukaj dobrze lub poczekaj - lepiej na tym wyjdziesz.
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
W USA Arcade już kosztuje 149$ czyli właśnie około 450zł tyle, że nie będzie używany. Poczekałbym te kilka dni.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Nowy arcade jasper w USA kosztuje 450 zł ??
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
poczekaj, szukaj okazji na allegro lub poczekaj na nowego x'a, wtedy arcade stanieje:)

UP^ w USA kosztuje 149$, nie patrz na zł bo Polska to Polska, u nas pewnie z 550-580.
 

bgszef

Banned
W carrefourze jest nowka arcade z 2009r za 599zl.
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Noto ciekawe po ile bedzie elite? jak slim wejdzie.
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Ten xbox jest z 07.05.2008
 

klaphson

Banned
konsola

czy ja wiem? Myślę że opłaca się kupić tylko to zależy od ceny jaką gościu ci zaproponuje.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
elite bedzie po tyle samo jak i slim. Tylko, ze zobaczycie, ze jak z czasem nie bedzie dalo sie przerobic slima to kazdy bedzie lecial po elite i wtedy zdrozeje o jakis grosz wiec z czasem zobaczycie ;p
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Abaddone` na innych stronach pisze ze inne xboxy poza slimem w usa staniały o 50$ to w polsce też stanieją napewno. Slima napewno bedzie mozna przerobić.
 

Do góry Bottom