Czy ta bateria będzie dobra ??

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym się was poradzić czy ta bateria będzie dobra i czy się nadaje do pada ,może ktoś używa takiej jak ta co jest pod tym linkiem ??/ KX2 BATERIA XBOX 360 PADA +KABEL AKUMULATOR 4800mA (3815186196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Ja takiej akumulatora używam i ogólnie dziadostwo. Przy intensywnym graniu trzeba przynajmniej raz dziennie ładować ale wiadomo lepsze to niż granie na zwykłych bateriach. Ogólnie to lepiej zainwestować w akumulatorek play&charge kit. Jest o wiele droższy ale żywotność na jednym ladowaniu jest o bardzo wiele wieksza

Wysłane z telefonu L710
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedz chodziło mi właśnie o to czy to działa i czy pad się nie psóje od tego ,jak mówisz że raz na dzień trzeba ładować to wmiare nawet , dzięki za odp :)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie bierz takiego chińskiego crapu. Ta bateria nawet nie ma tyle pojemności... Polecam ci akumulatory Sanyo Eneloop, sam je posiadam i jestem bardzo zadowolony. Gram dziennie może z 2 godzinki, czasami 3 i spokojnie trzymają mi parę dni.
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam ten biały identyczny i mi trzyma 2 dni a gram po około 4-5 godzin dziennie
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Ale też można na tej bateri jednocześnie grać i ją ładować ,czy nie ,CZY MOZNA WTEDY TYLKO GRAC JAK BATERJA TA BIAŁA JEST NAŁADOWANA TYLKO ????
 

marek789

Użytkownik
Użytkownik
Można jednocześnie grac i ładować

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
 
Witam chciałbym się was poradzić czy ta bateria będzie dobra i czy się nadaje do pada ,może ktoś używa takiej jak ta co jest pod tym linkiem ??/ KX2 BATERIA XBOX 360 PADA +KABEL AKUMULATOR 4800mA (3815186196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Mam takie cudo powiem szczerze ,że jak na chińskie dziadowstwo nawet niezłe ale musisz kupić dwie sztuki bo krótko trzyma około2-3dni extremalnego grania.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
za taka cene to nie ma nic lepszego, sam mam 2 sztuki takich rzeczy i spokojnie jeden dzien ciaglego grania wytrzymuja, no i druga sprawa mozna grac i ladowac jednoczesnie co na zwyklych akumulatorkach jest niemozliwe
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dzięki za odpowiedz chodziło mi właśnie o to czy to działa i czy pad się nie psóje od tego ,jak mówisz że raz na dzień trzeba ładować to wmiare nawet , dzięki za odp :)
jakie w miare . palay&charge oryginalne trzyma nawet 2 tygodnie, a nbajlepiej jest kupic jakas ladowarke z akumulatorkami przynajmniej 2300 jedna bateria AA
 

Do góry Bottom