Czy ta przerobka jest dobra??

wisba

Użytkownik
Użytkownik
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

1.Nie pisze jaki firmware wgrywają
2.Zrywają plombę tak, że później ją nie przykleją (tracisz gwarancję natychmiastowo)

Poszukaj czegoś innego.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

aha to dzieki ale ja caly czas szukam po necie i nie moge znalesc jestem z krakowa i bylbym wdzieczny gdy znalazl mi ktos jakis serwis.Juz szukam pare godzin i nic.MOze jestem strasznie lewy!!!! Pomoze mi ktos/?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Najpierw poczekaj 3 miesiace z tym x i go wytestuj . Pozniej pomysl o przerobce .
 

mara78

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Ja przerobiłem od razu jak przyniosłem ze sklepu.
I na całe szczęście na razie działa bez zarzutu.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Ale najlepszym wyjsciem jest jednak go przetestowac :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Ja testowalem swojego rok . Pojechalem na Flash i za 2 miechy ROD . Wiec i tak bylo dobrze ale jakby wczesniej to gwara i wymiana .
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

nie wydaje mi sie zeby byli doswiadczeni skoro pisza ze benka sie nie da jescze przerobic
 

mara78

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

kolego wisba sprobujprzerobic sam , jak czegos nie wiesz dawaj na PW pomogę ;D
 
P

Piri001

Guest
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Nie , moze niech lepiej sam nie proboje bo spanikuje i co wtedy ? Lepiej niech mu ktos zrobi i da mu oryginalny klucz jego napedu . A jak zrobi klucz i usunie to moze miec pozniej maly problem .
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

przerobvilem juz dawno nie sam ale kolega mizalatwil jakiegos faceta. I mam klucz do napedu i nie zerwal mi plaby
 

Vadreous

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Czy ta przeróbka jest dobra? " nie jest dobra :) "
1.online wtedy odpada :(
2.x360 po 6 miechach ma problemy z odczytywanie piratów ( często nie odwracalnie uszkodzona konsola )

Ja gdy bym jeszcze raz kupował x0 to bez flashowania czy innych badziewi (szkoda konsoli :)

pozdrawiam

szczerze lepiej kupić orginał np: taki Ace Combat 6 i grać z kumplami ONLINE :)
no ale często ludzie mają chcice na nowe gry :D i przerabiająkonsole (z braku $ ) sie nie dziwie bo gry nie są tanie
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Vadreous napisał:
x360 po 6 miechach ma problemy z odczytywanie piratów ( często nie odwracalnie uszkodzona konsola )
to prawda ze xbox pada po takim czasie? nie chce kupic ixa po to zeby nie dotrzymal do konca wakacji... (bez mozliwosci naprawy)

Prosze o odpowiedz ( sory ale nowy jestem, jeszcze nie zdazylem ogarnac calego forum )
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Z tego co się dowiedziałem od innych użytkowników to konsola jest podatna na roda i inne atrakcje tak samo jak przed przerobieniem. Fleszowanie to czysty software tak więc jesli robi to ktos kto się zna to nic się nie powinno stac.

To czy konsola Ci padnie czy nie to zależy od szczęscia. Znam ludzi, którzy przerobili iksa zaraz po kupnie i mimo, ze od dnia przeróbki minął rok konsola chodzi im bez zarzutu.
Inni zaś nie przerabiali, grali na oryginałach i konsole padały im jak muchy.
Ogólnie tak czy siak szczęscie odgrywa najwazniejszą rolę. Takie jest moje zdanie.

Dzisiaj minęło 5 miechów od kiedy kupilem iksa i na jego urodziny wysłałem go do przeróbki ;D
Będę zdawał raporty co miesiąc jak chodzi :)

Ps. Jak kupowałem konsolę to też sobie postanowiłem, że będę grywał tylko na oryginałach. Jednak
granie w jedną grę przez 2-3 miechy (bo tyle mi trzeba by uskładać sobie na jakąś nową pozycję) zaczęło mnie przerazać hehe. Co będzie to będzie :p
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Trochę od szczęscią i w większości od wiedzy. Jeśli kupisz najstarszą konsolę jeszcze z 90nm i będziesz ją trzymał w szafie to rod masz gwarantowane...

Soft nie ma tutaj nic do rzeczy, bo to nie napęd się grzeje tylko GPU...
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Ja chce kupic Arcade z Falconem z napędem BenQ i przerobic... Ta konsola (podobno) mniej jest podatna na jakies awarje. Zamowilem nowa nagrywarke Pioneera i plytki Verbatima zeby wszystko bylo wysokiej klasy. Uwazacie ze dlugo podzialam na Ixie jak bede go szanowac jak wlasne dziecko :D?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Tak, ja co prawda nie szanuje go jak własne dziecko bo wypadki się zdarzały, ale nie duszę go w szafce tylko kładę go na niej by dostarczyć mu chłodnego powietrza. No i co jakiś czas czyszczę wiatraki z kurzu, ew. gdy go czasami otworzę to czyszczę mu też radiator, ale na ogół nie ma z czego.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Ja swoją zawsze stawiam pionowo na podłodze (w terenie "niezabudowanym" :D ) , uchylam lekko okno w pokoju i gram :) Jak wróci z operacji i trochę pogram to dam Ci znać Jaczomb :)
Ogólnie sam srałem w majty ale raz kozie śmierć :)
A szanować trzeba, tak czy siak :)
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

OK wielkie dzieki za info :) Bardziej sie przekonalem do kupna konsolki :)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ta przerobka jest dobra??

Jeśli ktoś jest z województwa opolskiego, śląskiego i tych obok a nie wie gdzie przerobić to polecam:

http://www.allegro.pl/item328800550_sklep_pro_przerobka_flash_wszystkie_w_0_dni.html
 

Do góry Bottom