Czy te akumulatorki się nadają?

Sliker

Banned
Witam chciałem się was poradzić czy te akumulatorki się nadają do pada xbox 360
4 AKUMULATORKI GP RECYKO AA/R6 2100 mAh + BOX!!! (3536293901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
4 x AKUMULATORKI R6/AA GP RECYKO NAŁDOWANE (3506374315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jeszcze ładowarka
ŁADOWARKA GP NA AKUMULATORKI BATERIE AA / R6 GP (3517223402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A i jeszcze jedną pytanie chciałem się spytać ile średnią trzymają takie zwykłe bateria AA w padzie.
 

TigraTeam

Banned
Akumulatorki tak sam mam takie,ale ładowarka nie chiński badziew.
 

Sliker

Banned
A mógłbyś podać jako ładowarkę najlepiej kupić? I czy na razie dopóki nie przyślą mi akumulatorków mogę używać zwykłych baterii?
 

TigraTeam

Banned

mosakowski

Świeżak
Świeżak
Ładowarka z Akumulatorem PADA XBOX360 AVC (3527711117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. polecam ten akumulator. Kupiłem kilka sztuk bezpośrednio w chinach, zapłaciłem drobne to nie było szkoda:p sztuka wyniosła mnie niecałą dychę, ponad miesiąc, dużo grane na konsoli, ładowane 2 razy.
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
@up a nie chciałbyś mi odsprzedać np 2 sztuk w tak okazyjnej cenie? a nie za 50 dych
 

Sliker

Banned
Jeszcze znalazłem taką baterie do pada z kablem do ładowania
http://allegro.pl/bateria-akumulator-do-pada-xbox360-kabel-usb-i3507070209.html
Korzystał ktoś może z tego?
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie jakieś chińskie dziadostwo. ;) Lepiej kup dobre akumulatorki lub play&charge oryginalne. ;)
 

dadas123456789

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze znalazłem taką baterie do pada z kablem do ładowania
BATERIA AKUMULATOR DO PADA XBOX360 + KABEL USB (3507070209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Korzystał ktoś może z tego?
też pytałen o to rozwiązanie, z tego co wiem bateria trzyma krótko a nie da sie grać i ładować bo kabelek ma kilkanaście centymetrów.
Irytują mnie wypowiedzi lepiej kup oryginalne itp. Po to są zamienniki żeby z nich korzystać, ja chciałem kupić kabel paly&charage za około 10 zł na alledrogo; dowiedziałem się że da się z nim zyc ,jedyne utrudnienei to to ze podobno lubi się sam wypinać z pada(jesli się nerwowo gra bo te zlącze wchodzi dość luźno)
Podsumowująć ja postanowilem zakupić akumulatorki , bo mam ze 3 ładowarki w domu to jedną zabire ze sobą i będę miał do Padów. Gram juz z 3 tydzień ale okazjonalnie możez 30 h wyszło i według dasha mam jeszcze 2/3 baterii.
 

Sliker

Banned
temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom