Czy te Verbatimy będą dobre?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

m919

Użytkownik
Użytkownik
http://www.komputronik.pl/Nosniki_danych/DVD_R_Verbatim_Double_Layer_8_5GB_8x_cake_10_/pelny,id,28923/
Płyty powinny być "+" czy "-" i czy dobrze wypalałyby się na lite-onie?
I czy da się nagrywać prędkością x2,4 (podobno najlepsza prędkość).
Myślę, że cena nie jest wysoka, chyba, że znajdziecie znacznie taniej :)
 

MPiotroV

Użytkownik
Użytkownik
1. +
2. x2,4 = the best
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
na allegro taniej
 

m919

Użytkownik
Użytkownik
na allegro taniej
Pokaż (licz już z przesyłką)
Edit//
4zł (przy 10szt) mnie nie urządza. Wolę mieć na miejscu.
 

prez

Świeżak
Świeżak

materna13

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem na allegro verbatim 2,4x i lipa. Nie mało bo aż 30 sztuk. Nagrywa ale napęd w xbox Hitachi nie czyta.Kupilem w sklepie verbatim 8x i o dziwo nagralem i naped xbox czyta bez problemu . Ciekawe o co chodzi z tymi plytkami. Sprawdzone.

Od początku kupowałem verbatim 8x . Jak mi sie skończyły kupiłem jak wyzej. I zaczęły sie problemy. Ale już problem rozwiązany.
 

m919

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem na allegro verbatim 2,4x i lipa. Nie mało bo aż 30 sztuk. Nagrywa ale napęd w xbox Hitachi nie czyta.Kupilem w sklepie verbatim 8x i o dziwo nagralem i naped xbox czyta bez problemu . Ciekawe o co chodzi z tymi plytkami. Sprawdzone.

Od początku kupowałem verbatim 8x . Jak mi sie skończyły kupiłem jak wyzej. I zaczęły sie problemy. Ale już problem rozwiązany.
Da się wypalić płytkę Verbatim x8 prędkością x2.4?
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
zależy od nagrywarki na moim pionku da się
 

Harz

Użytkownik
Użytkownik
Da się wypalić płytkę Verbatim x8 prędkością x2.4?
Wczoraj kupiłem sobie dwie takie płyty x8 i poszlo na 2.4 :D
 

centurion19

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem na allegro verbatim 2,4x i lipa. Nie mało bo aż 30 sztuk. Nagrywa ale napęd w xbox Hitachi nie czyta.Kupilem w sklepie verbatim 8x i o dziwo nagralem i naped xbox czyta bez problemu . Ciekawe o co chodzi z tymi plytkami. Sprawdzone.

Od początku kupowałem verbatim 8x . Jak mi sie skończyły kupiłem jak wyzej. I zaczęły sie problemy. Ale już problem rozwiązany.
verba verbie nierówna niestety. Te produkowane w Indiach znacznie odbiegają jakoscia.
Najlepiej kupowac te 'Made in Singapore'. Trzeba po prostu w sklepie poprosic o cake do rączek i oblukac
 

CHAST

Użytkownik
Użytkownik
Da się wypalić płytkę Verbatim x8 prędkością x2.4?
Wolniej zawsze się da wypalić niż płyta na to pozwala. Jest to tylko zależne od nagrywarki. W większości przypadków nagrywarka rozpoznaje typ nośnika i możliwości maksymalnej prędkości zapisu do nich przypisany. Czasami jeśli w aktualnym firmware nie ma danego typu nośnika to zapis będzie możliwy tylko z mniejszą prędkością niż na to pozwala płyta - z tak zwaną bezpieczną prędkością.

U mnie na laptopie stosuje prędkość 2.4 i liteon radzi sobie wyśmienicie
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
ja kupuje cakebox 10 plytek Verbatim DVD+R DL 2,4x za 42 zlocisze w media markt i jestem zadowolony, nigdzie taniej nie znalazlem ;)
 

ghost02

Użytkownik
Użytkownik
ja kupuje cakebox 10 plytek Verbatim DVD+R DL 2,4x za 42 zlocisze w media markt i jestem zadowolony, nigdzie taniej nie znalazlem ;)
na allegro jest po 40 zl czy tam taniej ale do tego trzeba liczyc wysylke wiec 42 zl w MM to nawet dobra cena :D musze sam sie przjesc u mnie do MM i zobaczyc co mają
 

Shoqer

Użytkownik
Użytkownik
Czy mogą być Verbatimy DVD+R DL 2,4x czy muszą być 8x ?
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
@up.

Mogą być chyba i 2,4. Po i tak nagrywasz chyba tą prędkością? Więc, ale Twój wybór ;d
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja na grywam na Verbatimach x8 (zawsze )nagrełem 6 gier ani jedna płyta się niezmarnowała za 1 płyte DVD DL 8.5 x8 płace 7zł
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Czy mogą być Verbatimy DVD+R DL 2,4x czy muszą być 8x ?
Wg mnie lepsze są x2.4, ale zależy to w mniejszym lub w większym stopniu od nagrywarki i napędu w konsoli.
 

Shoqer

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie lepsze są x2.4, ale zależy to w mniejszym lub w większym stopniu od nagrywarki i napędu w konsoli.
W większym, w moim mocno zwalonym Hitachi nie odczytuje ich :(
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
A u nie w MM nie ma Verbatimów :/ Co za wieś... emteki po 9zl/szt.! :(
Shoqer wymień laser w konsoli, nie trzeba całego napędu, wystarczy sam laser za 50zł, sam dasz rade wymienić jak się postarasz, za 90zł zrobią Ci to w serwisie i to powinno pomóc. Verbatimy to jedne z lepszych płyt więc jak te ci nie działają to jest źle :)
 

Shoqer

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że Verbatimy 8x mi odczytuje, a 2,4x nie :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom