• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy ten router będzie odpowiedni?

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?
Internet mam UPC 5 Mb/s ( w marcu na 80% będzie 25 Mb/s ).
Czy wszystkie poradniki na tym forum dot. konfiguracji Live będą na nim śmigały?
System mam Win 7 x86 Ultimate ( pirat ).
Konsola x360 slim nieprzerobiony.

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Wolalbym dolozyc 30zl i kupic Pentagrama P6361, jest zdecydowanie bardziej rozwojowy. 3x szybsze WiFi (150mbit, ten ma 54mbit), oraz co wazniejsze, Pentagram ma opcje klonowania MAC i ukrywanie SSID

dennykropka

Użytkownik
Użytkownik
Slim ma wbudowane WiFi także nie będziesz potrzebował raczej okablowania.
Co do wyboru tego routera to nie wiem, bo sam właśnie chce kupić jakiś.

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam kasy na Penta. Tzn mam, ale na koncie. Router chcę zamówić już dziś. Max 80 zł z przesyłką. I jeszcze jedno pytanie: czy utracę swoje dotychczasowe konto z ciężko zapracowanymi G i wbitymi aczikami?

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Wolalbym dolozyc 30zl i kupic Pentagrama P6361, jest zdecydowanie bardziej rozwojowy. 3x szybsze WiFi (150mbit, ten ma 54mbit), oraz co wazniejsze, Pentagram ma opcje klonowania MAC i ukrywanie SSID
Dokładać do czegoś co i tak się nie wykorzysta?

Ponad 100Mbits ma mało operatorów sieci
Router od tp-linka również ma klonowanie mac oraz ukrywanie ssid co i tak koledze nie będzie potrzebne

Co do konta, to nic nie utracisz

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi sie, ze lepiej kupic sprzet rozwojowy. Tym bardziej, ze roznica w cenie jest zadna. A biorac pod uwage predkosc dostepu do netu (niedawno bylem szczesliwy majac 3mbit, teraz mam 60, a od kwietnia bede mial 120mbit).
Poza tym dochodzi kwestia sieci domowej, dzis praktycznie kazda osoba w domu ma swoj komputer. Lepiej miec mozliwosc przesylu danych miedzy komputerami szybsza, niz wolniejsza.
Ukrywanie SSID zawsze sie przyda.

Do góry