Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Morus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam telewizor taki http://www.max24.pl/?a=sklep.view&produkt=5996&pp=oferciak

nie wiecie czy by pociągną na 60 Hz ?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Masz w opisie produktu wyraznie napisane "Standard Video: Pal 60Hz (AV)". Leń z ciebie.
 

Morus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

gościu jesteś wielki ;) :D ja patrzyłem się na czestotliwośc a tam pisało 50 hz dziex :)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Na kablu masz tylko 50hz, na AV-czyli cinche czy tez euro, rowniez 60 (tak jak ja z reszta). ;)
 

PaweU

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Hej , dopiszę się do tematu. Chcę kupi x-a ale mam pytanie. czy na tym tv pójdą gry wymagające 60hz?
http://www.d-e.pl/index.php?navi=006,003&id=67
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

człowieku po co chcesz się męczyć z tv crt lepiej kup sobie monitor crt 21 cali na allegro do tego kabel vga (najlepiej microsoft) i będziesz miał rozdzielczość 1920x1080-1080p
 

PaweU

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Ale ja już mam ten tv ;] i chce teraz kupi x360 i nie wiem ;]
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

jak już masz to mogę ci powiedzieć jedną rzecz nawet jeśli nie będzie miał 60h to i tak ci wyświetli ale na czarno-biało taka sytuacja była u kolesia któremu robiłem prezentację x360 a w 50h z takich nowszych to burnout paradise się odpalił w 50h w kolorze ale ciężko było coś zobaczyć jak się jechało bo obraz był trochę zamazany
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy ten TV ma odświerzania 60Hz?

Watpie, ja kiedy przynioslem do kolegi X'a na 60Hz w ogole nie lapalo obrazu-czerń, tylko na 50 dzialalo. Takze nie wprowadzaj w blad, bo moze sie okazac ze i na czarno bialo nie pociagnie, zalezy od tewizora.

@PaweU, wszedzie pisze, ze ten tivik ma jedynie 50Hz, takze chyba klops, ale 100% nie daje.
 

Do góry Bottom