Czy to ban ? :(

tyson25

Świeżak
Świeżak
Witam szanownych użytkowników.
miesiąc temu postanowiłem przerobić swojego nowiutkiego Xboxa 360 żeby czytał ''te lewe'' gry.
Pobuszowałem na forach i najlepszy okazał się LT+.
Grałem w GoWa, Conviction i dzisiaj z ciekawosci chciałem sprawdzić czy mam flage , Użyłem XVal
I pokazało się to
Failed AP25 Challenge
Czy to oznacza że mam Bana i jak podłącze konsole do internetu to kaput?:(
Przecież LT+ Miało być bezpieczne :(
F**** Mikroshit :(

KamiLLCR7

Banned
Nie. to nie jest ban .

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To oznacza flagę - jesteś gotowy do bana - ale jeszcze nie zbanowany.

DANMAR

Banned
a skąd taki pomysł?

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylko Flaga.
Napewno masz LT+?
a skąd taki pomysł?
Failed AP25 Challenge
Stąd Szerloku

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
F**** Mikroshit

Życzę bana : )

@down
Prędzej czy poźniej jak już ma oflagowaną to dostanie bana i bardzo dobrze, tak się kończy złodziejstwo i nie wyskakujcie mi z tekstami że gry na konsole są drogie, jak nie stać kogoś na gry to po co kupuje konsole.

DANMAR

Banned
szerloku może Ty nie widzisz różnicy między oflagowaną konsolą a zbanowaną a pytanie jest jasne CZY TO BAN.

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
DANMAR Zwracam honor Myślałem że odpowiadasz na post kolegi wyżej. :)
, oczywiście to nie ban
Ale jesteś że tak to nazwe ''Do odstrzału''. Nikt nie zna dnia ani godziny. Uprzedzajac pytanie:
Nie, nie da sie odflagować

DANMAR

Banned
oczywiście że się nie da,jedyna metoda sprzedać to jak najszybciej póki jeszcze bana nie wyłapał

jak to sprawdzić czy konsolka oflagowana? :D Nie martw sie on Ci życzą źle ale to my z nich drzemy łacha że bulą za gry a i jeszcze do premiery musza czekać pzdr "uczciwi" :D

DANMAR

Banned
jak to sprawdzić czy konsolka oflagowana? :D Nie martw sie on Ci życzą źle ale to my z nich drzemy łacha że bulą za gry a i jeszcze do premiery musza czekać pzdr "uczciwi" :D
http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/%5Btutorial%5D-jak-sprawdzic-czy-nasz-xbox-360-jest-oflagowany-71327.html

tyson25

Świeżak
Świeżak
To oznacza flagę - jesteś gotowy do bana - ale jeszcze nie zbanowany.
Czyli jak tylko sie podłącze= BAN?
Napewno masz LT+?
Tak :(
Nie martw sie on Ci życzą źle ale to my z nich drzemy łacha że bulą za gry a i jeszcze do premiery musza czekać pzdr "uczciwi"
Niektórzy nie rozumieja że niektórym niezbyt pasi kupowanie gier po 200zł/ szt.
Ale od czasu do czasu kupuje nowe oryginały :(

Juhu jestem czyściutki :D Nie no wiesz co w naszym państwie przy naszych zarobkach to jest naprawdę ździerstwo. Mnie jako studentowi ciężko jest wydać 200 zł na grę skoro mam za to 2 dobre imprezy :D

Aaaa to twoje oflagowanie konsoli to się nie przejmuj m$ to bardziej do statystyk robi niż po to by banować. Inaczej by się w to nie bawił tylko od razu leciałby ban za banem baw się w sieci i nie oszczędzaj sobie :)

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
ja bym temu programowi nie wierzył zadzwoń do MS i spytaj się czy masz gwarancje i będziesz wiedziała na 100%

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
@bojesieludzi
Też jestem studentem i nie uważam że 200 zł za grę to ździerstwo ( nie trzeba wszystkiego kupować ) . Konsole kupiłem niedawno bo dopiero mnie stać na gry. Jeżeli nie stać mnie na paliwo do samochodu to nie kupuję go i nie kradnę paliwa żeby nim jeździć. Nie jaram się tym że 1 przejdę grę czy będę miał ją pierwszy w moim mieście , widocznie ty na innym etapie rozumowania jesteś. Chciałbym żeby kiedyś MS doszedł do poziomu banowania falami co miesiąc. To by było piękne.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Inaczej by się w to nie bawił tylko od razu leciałby ban za banem baw się w sieci i nie oszczędzaj sobie
Bany idą falami, pewnie następna fala bedzie pod koniec roku albo na wakacjach
Napewno masz LT+?
Tak
To mnie zmartwiło bo LT+ ma byc niewykrywalny
(co sie tak patrzycie, nie kradne ;)
Jeszcze..:cool:

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
nie róbcie off topu dla mnie to jest prosta sprawa przerabiasz KRADNIESZ i łamiesz prawo. Nie przerabiasz kupujesz używane gry używki są naprawdę tanie.

@bojesieludzi
Też jestem studentem i nie uważam że 200 zł za grę to ździerstwo ( nie trzeba wszystkiego kupować ) . Konsole kupiłem niedawno bo dopiero mnie stać na gry. Jeżeli nie stać mnie na paliwo do samochodu to nie kupuję go i nie kradnę paliwa żeby nim jeździć. Nie jaram się tym że 1 przejdę grę czy będę miał ją pierwszy w moim mieście , widocznie ty na innym etapie rozumowania jesteś. Chciałbym żeby kiedyś MS doszedł do poziomu banowania falami co miesiąc. To by było piękne.
Głupie gadanie spodni sobie z internetu nie ściągnę a grę tak. Więc dla mnie to nie żadne tłumaczenie tylko oklepana regułka puszczana do piratów. Dla mnie ceny są stanowczo za wysokie i nie mam zamiaru płacić 200 zł za ładnie wyglądający programik.

nie róbcie off topu dla mnie to jest prosta sprawa przerabiasz KRADNIESZ i łamiesz prawo. Nie przerabiasz kupujesz używane gry używki są naprawdę tanie.
Gry używane to tez łamanie prawa... :)

Przepraszam że post pod postem nie zauważyłem.

Do góry Bottom