• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Czy to ban ? :(

tyson25

Świeżak
Świeżak
Witam szanownych użytkowników.
miesiąc temu postanowiłem przerobić swojego nowiutkiego Xboxa 360 żeby czytał ''te lewe'' gry.
Pobuszowałem na forach i najlepszy okazał się LT+.
Grałem w GoWa, Conviction i dzisiaj z ciekawosci chciałem sprawdzić czy mam flage , Użyłem XVal
I pokazało się to
Failed AP25 Challenge
Czy to oznacza że mam Bana i jak podłącze konsole do internetu to kaput?:(
Przecież LT+ Miało być bezpieczne :(
F**** Mikroshit :(

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
F**** Mikroshit

Życzę bana : )

@down
Prędzej czy poźniej jak już ma oflagowaną to dostanie bana i bardzo dobrze, tak się kończy złodziejstwo i nie wyskakujcie mi z tekstami że gry na konsole są drogie, jak nie stać kogoś na gry to po co kupuje konsole.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
DANMAR Zwracam honor Myślałem że odpowiadasz na post kolegi wyżej. :)
, oczywiście to nie ban
Ale jesteś że tak to nazwe ''Do odstrzału''. Nikt nie zna dnia ani godziny. Uprzedzajac pytanie:
Nie, nie da sie odflagować

tyson25

Świeżak
Świeżak
To oznacza flagę - jesteś gotowy do bana - ale jeszcze nie zbanowany.
Czyli jak tylko sie podłącze= BAN?
Napewno masz LT+?
Tak :(
Nie martw sie on Ci życzą źle ale to my z nich drzemy łacha że bulą za gry a i jeszcze do premiery musza czekać pzdr "uczciwi"
Niektórzy nie rozumieja że niektórym niezbyt pasi kupowanie gier po 200zł/ szt.
Ale od czasu do czasu kupuje nowe oryginały :(

Juhu jestem czyściutki :D Nie no wiesz co w naszym państwie przy naszych zarobkach to jest naprawdę ździerstwo. Mnie jako studentowi ciężko jest wydać 200 zł na grę skoro mam za to 2 dobre imprezy :D

Aaaa to twoje oflagowanie konsoli to się nie przejmuj m$ to bardziej do statystyk robi niż po to by banować. Inaczej by się w to nie bawił tylko od razu leciałby ban za banem baw się w sieci i nie oszczędzaj sobie :)

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
@bojesieludzi
Też jestem studentem i nie uważam że 200 zł za grę to ździerstwo ( nie trzeba wszystkiego kupować ) . Konsole kupiłem niedawno bo dopiero mnie stać na gry. Jeżeli nie stać mnie na paliwo do samochodu to nie kupuję go i nie kradnę paliwa żeby nim jeździć. Nie jaram się tym że 1 przejdę grę czy będę miał ją pierwszy w moim mieście , widocznie ty na innym etapie rozumowania jesteś. Chciałbym żeby kiedyś MS doszedł do poziomu banowania falami co miesiąc. To by było piękne.

@bojesieludzi
Też jestem studentem i nie uważam że 200 zł za grę to ździerstwo ( nie trzeba wszystkiego kupować ) . Konsole kupiłem niedawno bo dopiero mnie stać na gry. Jeżeli nie stać mnie na paliwo do samochodu to nie kupuję go i nie kradnę paliwa żeby nim jeździć. Nie jaram się tym że 1 przejdę grę czy będę miał ją pierwszy w moim mieście , widocznie ty na innym etapie rozumowania jesteś. Chciałbym żeby kiedyś MS doszedł do poziomu banowania falami co miesiąc. To by było piękne.
Głupie gadanie spodni sobie z internetu nie ściągnę a grę tak. Więc dla mnie to nie żadne tłumaczenie tylko oklepana regułka puszczana do piratów. Dla mnie ceny są stanowczo za wysokie i nie mam zamiaru płacić 200 zł za ładnie wyglądający programik.

Do góry