Czy to dobry wybór-czy będzie działać ?

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam zamiar kupić ten zestaw xkeya -XBox 360 Key + LCD + Gecko Tool XK3Y X360Key XBox 360 Key + Gecko Tool
Co o tym myślicie czy to wszystko ze sobą zda egzamin ,czy to będzie działać i czy bez problemu wyciągnę klucz i wszystko będzie działać ?
Posiadam konsolę xbox 360 Slim z dyskiem 250 Gb i kinektem.
Gry do xkeya będę zgrywał na pena 16 Gb lub 32 Gb.
Data produkcji z tyłu konsoli to 2011-06-02 nie wiem czy dobrze sprawdziłem ,napęd to chyba Philips-LiteOne 16D4S Firmware-0401.Da rade do tego podłączyć ten sprzęt co zamiaruję kupić ?
Proszę o poradę.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nie prościej i taniej zrobić rgh, lub nawet lt3 skoro masz odpowiedni napęd. Jeśli chodzi o wydobycie klucza z napędy to przy twoim nie będzie żadnego problemu no i nie potrzeba do tej operacji robić rgh żeby go odzyskać.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak jak wyżej. Lepiej zrobić LT.
 

vvv93

Banned
Tak jak wyżej. Lepiej zrobić LT.
Albo RGH

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Nie chcę nigdzie oddawać konsoli ,bo w moim mieście jest problem żeby takie coś zrobić LT lub RGH.
Chciałem się was poradzić o xkeya ,właściwie o ten zestaw czy będzie dobry ,czy dam radę tym sprzętem sam wyciągnąć klucz,bo na tematy konsol jestem zielony i właściwie nie znam się nic. http://games-box.pl/xk3y-x360key-xbox-360-key-lcd-gecko-tool-p-568.html
Po prostu chciałem taki emulator napędów do konsoli aby grać w kopie gier z pendraka lub dysku zewnętrznego,tak jak w przypadku xkeya,żadnych lutowań i co czytałem w jego recenzjach sam jakoś wycjągne klucz i napęd będzie nie przerobiony oraz będę mógł grać na xbox live no i oczywiście gram cały czas na live.Mam konto gold od pół roku i na następny rok jeszcze.
Co wy na to ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jaka data produkcji twojej konsoli?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Data produkcji z tyłu konsoli to 2011-06-02 nie wiem czy dobrze sprawdziłem ,napęd to chyba Philips-LiteOne 16D4S Firmware-0401
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Jeśli masz dobry kontroler sata może uda się wydobyć klucz w domu, i masz rację skoro masz golda to dobre rozwiązanie.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Mam laptopa dlatego chcę kupić ten zestaw XBox 360 Key + LCD + Gecko Tool ,ponieważ z tego co czytałem Gecko Tool służy do wydobycia klucza .Opis ze strony producenta ---
Gecko Tool to narzędzie służące do wydobycia z napędów SLIM klucza i zapisania go do pliku (operacja ta jest niezbędna do uruchomienia na konsoli X360Key'a gdyż zapisany plik trzeba umieścić na karcie pamięci). Dodatkowo Gecko Tool za pośrednictwem napędu z konsoli jest w stanie wykonać kopię oryginalnej gry XBOX360 i zapisać ją na dysku komputera, wszystko robi przez port USB 3.0 .
Ja w laptopie mam USB 2.0 ,więc chyba tym dam radę wydobyć klucz ?
 

Do góry Bottom