Czy to jest ban ??

MaszynaDoZabijania

Użytkownik
Użytkownik
Pablooo88 - ja właśnie szukam i raz piszą, że działa, a raz, że nie działa. Napisz tak czy nie i z bani.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No kolega się pytał o zgrywanie gier. Po sformatowaniu dział. Moim dwóm znajomym normalnie dysk ze zbanowanej konsoli dział na nowej konsoli (mowa o nagrywaniu gier)
 

kejisey

Świeżak
Świeżak
dysk ze zbanowanej konsoli wystarczy sformatowac na nowej konsoli i dziala jak nowy
 

Flaszka

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, śledzę "prawię" wszystkie tematy tu na forum związane z banem i więc, zalogować się na xbox.com i tam wyskoczy że mamy bana ? ale ban dotyczy tylko konsoli, nie ? a my się logujemy do konta ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tak. Ale na stronie xbox.com nie zawsze wyskakuje ban. najpewniej jest zadzwonić do M$
 

Flaszka

Użytkownik
Użytkownik
Aha i jeszcze jedno do zbanowanych czy też nie, na e-mail dostajemy wiadomość o banie konsoli ? tzn, ja nie podłączam jej do neta no kawałek czasu więc jak mam tam u nich w bazie bana to dostane na e-mail wiadomość o tym choć podczas fali czy też jak ona trwa nadal nie logowałem się do live'a ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nic nie dostajesz
 

JaToJa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam 2 konsole.Jedna, z racji tego, że przerobiona została zbanowana.Chciałem odzyskać konto z przerobionej konsoli na nieprzerobionej i ku mojemu zdziwieniu nie mogłem się zalogować.Możliwe, że MS "zajął się" moim kontem? Przy wpisywaniu danych wyskakuje gadka,że złę hasło,zły e-mail itd. E-mail i hasło na pewno podaję poprawne.
 

eSKaIPE

Użytkownik
Użytkownik
Próbując podłączyć sie do XBL wyskoczyl mi tak komunikat

Moje pytanie brzmi czy to jest ban ?
Ja też dzisiaj dostałem
 

chmielek

Banned
Użytkownik
Matko kochana żeś. Jak tak dalej M$ będzie banował to tak jakby zapraszał ludzi do Sonego. Tyle co powiem od siebie, dzisiaj byłem przerobić konsolę i gość powiedział że na czas trwania fali banów najbezpieczniejszym wyjściem będzie odłączenie konsoli od neta. Powiedział mi również dla czego prawdopodobnie się to zaczeło i za ile mniej więcej się skończy. Zaczeło się z powodu wydania nowego zabezpieczenia wave 4 i ludzie chcieli pograć w nowe gry i patchowali, a jak gra jest zpatchowana to mają wszystko podane na złotej tacy. Kiedy prawdopodobnie się kończy? Zazwyczaj M$ robi od 3 do 4 tygodni takiego ostrego banowania. Moja rada dla wszystkich odłączajcie konsolę od neta i żyjcie spokojnie :)
 

Ojciec_Dyrektor

Użytkownik
Użytkownik
A myślisz że jeśli podłączy się konsolę do neta już po tej całej fali banów to się go uniknie? Przykładowo jeśli ktoś konsolę ostatni raz miał podłączoną do neta na początku września to jest duża szansa że jeśli zaloguje się za dajmy na to miesiąc będzie ban?
 

juziex

Użytkownik
Użytkownik
Ja sie logowalem tydzien temu do live. Wczoraj rowniez chcialem sprawdzic czy dostalem bana i narazie nic.
 

dymek_nh

Użytkownik
Użytkownik
Ja się nie zdziwię jak fala się skończy w okolicach świąt
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Na prawie każdej aukcji allegro w której oferują przerobienie konsoli jest informacja, że przeróbka=BAN i to bez wyjątków. Jak to teraz jest?
Bo ja dostałem bana i chce kupić sobie nową płytę główną, ale jak znowu dostane bana to się chyba powiesze....
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Takie pytanie do osób, które dorwał przez ostatnie parę dni BAN. Czy dostaliście na swoje hotmail'e czy jakikolwiek inne maile informacje od MS o zablokowaniu?
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Takie pytanie do osób, które dorwał przez ostatnie parę dni BAN. Czy dostaliście na swoje hotmail'e czy jakikolwiek inne maile informacje od MS o zablokowaniu?
Ja nic nie dostałem ale napisałem mejla do MS, że nie wiem o co chodzi itp ale to tak z nudów raczej, ale będę pewnie wymieniał płytę główną jeżeli to pomaga. Lepsze to niż kupować nową konsolę.
 

Error404PL

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie mam iXtrema 1.60 puki co bana nie mam i tutaj moje pytanie czy jak wrócę do oryginalnego firmware i bede grał na oryginałach to jestem czysty i bana nie dostane??
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Ja nic nie dostałem ale napisałem mejla do MS, że nie wiem o co chodzi itp ale to tak z nudów raczej, ale będę pewnie wymieniał płytę główną jeżeli to pomaga. Lepsze to niż kupować nową konsolę.

Ja tak samo. 299zł pójdzie w cholere ale przynajmniej bana już nie będzie. Przeczekam tylko tą fale banów bo niechce na nowej płytce głównej tez go zaliczyć :/
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
A zastanawiał się ktoś czy konsole z początków produkcji 2005 które do dzisiaj działają też dostały bana? W sumie są już bez gwarancji i MS nic juz do nich nie powinin mieć
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak samo. 299zł pójdzie w cholere ale przynajmniej bana już nie będzie. Przeczekam tylko tą fale banów bo niechce na nowej płytce głównej tez go zaliczyć :/
Tak tyle że też gwarancji nie bedziesz miał (inne numery seryjnena obudowie i płycie głównej).A goście po prostu kupują w sklepie nowe konsole robia podmiankę płyt i oddają konsole do 10 dni.Jak MS to wyczai i udostępni dane osobowe właścicieli podmienionych płyt głównych to będzie nieciekwe i napewno kryminałem trąci
 

Do góry Bottom