Czy to jest japer czy falcon - xbox elite

Keres

Użytkownik
Użytkownik
Witam, przymierzam sie do zakupu xboxa elite.Znalazlem ciekawa oferte:

Xbox 360 Elite + gry - Konsola Xbox 360 Xbox 360 - Opis w RTV EURO AGD

I teraz 2 male pytania:

1.Jak myslicie czy to jest wersja jasper czy falcon?

2.Pisze tam ze gwarancja wynosi 12 miesiecy i 3 lata na e74 i rrod , jesli jednak zarejestruje konsole na stronie to czy moja gwarancja bedzie wynosic nadal 12 miesiecy czy beda to 24 miesiace?

Dziekuje za odpowiedzi.
 

mlkgmk

Banned
JASPER na 100%

Co do gwarancji masz 3 lata na rod i rok na pada i inne akcesoria
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Taki sam zestaw miałem brać, jest to jasper.

3 Lata - RROD i E74
2 lata - inne usterki związane z konsolą
1 rok - akcesoria
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
JASPER :)
Elite z nowszej serii - widac po pudelku, Forza 3 wyszla w pazdzierniku 2009, Halo ODST w wakacje 2009 :).
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Zgodnie z Polskim prawem, gwarancja sklepowa na sprzęt wynosi 2 lata, więc w tym okresie możesz ubiegać się o zwrot kasy za oddaniem sprzętu. M$ dokłada 3 lata na naprawe rod.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Troche zle to wytlumaczyles, masz 14dni na zwrot sprzetu jak bedzie uszkodzony to wymieniaja z miejsca, pozniej juz gwara 2 lata i 3 na Rod'y i na E74.
 

snieciu247

Świeżak
Świeżak
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc tu zapytam. Niedawno zakupiłem xboxa, sprzedawca zapewniał mnie, że jest to najnowsza wersja po wymianie serwisowej, ale ja mam wątpliwości

Czy możecie mi powiedzieć jaka to wersja?
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
100% Jasper , data produkcji ;)
 

piter1986

Użytkownik
Użytkownik
Wrzuć zdjęcie tabliczki znamieniowej (tej z lewej strony), skoro to jest konsola poserwisowa to ta data nic nie mówi
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sprawdz wtyczke zasilacza:
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
To na 99% nie jest jasper. Za xsenona dostaje się opusa. Za falcona falcona. Jaspery można tu powiedzieć są w 99% bez awaryjne i nikt ich nie wysyła do m$ A z tego co słyszałem bywało, że dostawało się xsenona za xsenona.
 

snieciu247

Świeżak
Świeżak
 

piter1986

Użytkownik
Użytkownik
Niestety obstawiam xenona, sam też dostałem po serwisie xenona z datą 02-2009, gram praktycznie codziennie i póki co dzielnie się trzyma
 

snieciu247

Świeżak
Świeżak
Opis aukcji brzmiał "
Pochodzi ze zwrotu reklamacyjnego - serwis wymienił konsolę na NOWĄ!
Data wydania: 2010/03/09 - czyli raptem 2 miesiące, które głównie przeleżała na półce.
Używana bardzo rzadko, zagrałem na niej kilka razy, służyła zazwyczaj za odtwarzacz filmów DVD.

NIENARUSZONE FOLIE (częściowo odbezpieczony napęd, HDD zachowany bez zmian), SPRZĘT PRZEROBIONY - CZYTA KOPIE GIER. JEST TO OBECNIE NAJLEPSZY SPOSÓB NA UDOSTĘPNIENIE MOŻLIWOŚCI GRY W SYSTEMIE XBOX LIVE - PRZERÓBKA NIEWYKRYWALNA PODCZAS GRY W SIECI.

Xbox z najnowszej serii - ryzyko uzyskania 3ROD jest minimalne.
Konsole wydawane po 2008 roku były znacznie poprawione i stanowczo mniej ulegały awariom."

Czyli mogę się czuć oszukany?
 

piter1986

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym się czuł - z pewnością nie jest to xbox z najnowszej serii
 

snieciu247

Świeżak
Świeżak
A mogę to jakoś sprawdzić np. dzwoniąc do M$?
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
a zasilacz ile ma watów
 

maly__4

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich chciałbym dowiedzieć się coś na temat wersji jasper Xboxa którego posiadam został wyprodukowany w 26.10.2009 r Elite czy te wersje to Jasper zasilacz 150 W na tabliczce znamionowej z tyłu konsoli jest również informacja 1. 12A - podobno taka informacja mówi o tym ze to Jasper ale nie jestem pewny proszę o informacje
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
a zasilacz ile ma watów
Przeciez w tym poscie http://xboxforum.pl/konsoli-f23/czy-jest-japer-czy-falcon-xbox-elite-53585-2.html#post451217

Macie ladnie napisane "16,5A". Jesli konsola ma HDMI to masz Zephyra.
 

snieciu247

Świeżak
Świeżak
 

Do góry Bottom